John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękna historia, że są jeszcze dobrzy ludzie.
5
@kuz "balon d'flat earth" Zdrowo śmiechłem!
0
@Neutral Cały rok bez ostatnich 4 miesięcy... :)
0
@socha To równie dobrze dotyczy Messie'go
0
@Sysia11 Ten turniej jest organizowany czasami co rok. To się nazywa dopiero inflacja.
0
@macio_944 Subiektywna opinia... ;(
3
Drepta po boisku, w ciągu kilku miesięcy dla klubu strzelił aż 4 bramki, wygrał turniej, na którym liczą się dwie drużyny. Najlepszy piłkarz świata!
1
@KmN Lewandowski! Zamykam.
4
@bartas97 Też Ancelotti : "(...) VAR to szansa dla arbitrów na mniejszą liczbę błędów. W ten weekend widzieliśmy jednak pewne błędy." ;)
0
@POLAK12345 Dobry lewy skrzydłowy tak, ale Ronaldinho po imprezie nadal daleko z przodu!
0
Oblak niby najlepszy bramkarz obecnie, ale bramka jaką mu wsadzili.
0
@Encore W klubie jest trener u którego piłkarz ma podstawę za grę/chęci a nie za nazwisko/kwotę transferu.
2
@daniel32778 Już tyle sezonów jest w la lidze. Jakby był słaby, to w pierwszym sezonie by jechał na tym, że go nie znają, a w następnych już byłyby rozpracowany. Jest dobry i koniec.
0
Pięknie pracował w obronie Ocampos! Vinicius Jr. zaświadczy...
0
@tom9001 jak po łysej kobyle... :(
0
@jeyx77x W grze 1 na 1 na pewno obecnie jeden z najlepszych.
8
A Zidane wolał McHazarda od Viniciusa...
2
"Oznacz wszystkie jako przeczytane" i człowiek ma spokój!
0
@VamosRakieta Palisz?
1
@Kondziubarca To się zgadza! Skąd wiedziałeś? ;)
2
Robertowi Lewandowskiemu ZP należy się jak psu buda. Koniec.
2
@tobiasson92 Ciekawe kiedy Niemcy wykonają swoje wyroki... ;)
0
@dorkizos Nie ma miejsca dla gryzonia wśród najgorszych?
1
@paweldunajecfcb Pókim nie przeczytał odpowiedzi pod twoim postem nie byłem świadom, że aż tylu tu sympatyków CRISTIANO RONALDO. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@dzejdzej Przyjąłem do wiadomości! Mógłbym odpowiedzieć, ale odpowiadanie na posty o covid-19 już mnie zaczyna z lekka męczyć. Zakończone tym, że każdy powinien decydować o sobie indywidualnie. Ja się nie zaszczepiłem i nie zachorowałem, a może tak, tylko nawet tego nie zauważyłem. Zdrowia życzę!
2
@Arkon Tak! Elegancki serial.
Wokulski (J. Kamas) do Starskiego (R. Wilhelmi): "Myślisz, że masz Pan właściwości szampańskie, ale tak naprawdę masz właściwości starego sera" xD
1
@dzejdzej Napisałem "nie obyłoby się bez strat w ludziach". Szpitale znowu byłyby przepełnione, ale w końcu szybciej by się to skończyło. Odporność z przechorowania jest trwalsza od tej szczepionkowej.
1
@Arkon Zmiennicy, Lalka, Kariera Nikodema Dyzmy, Alternatywy 4
3
@norbi77 Dlatego najlepiej byłoby gdyby społeczeństwo przechorowało chorobę i naturalnie zyskało odporność. Nie obyłoby się bez strat w ludziach, ale nie trwałoby to tak długo i gospodarka byłaby w zupełnie innym miejscu.
12
@AbelKabel Dlaczego mam nie dzwonić po karetkę gdy zachoruję skoro płacę składki na u. zdrowotne? Idiotyczne. Znaczy pracującym nie należy się opieka zdrowotna gdy nie dbają o zdrowie tak jak to mówią w TV... Pilnuj przed cukierniami czy nie robią tam zakupów ludzie z otyłością bądź cukrzycą. Wg tej logiki im też tak opieka by się nie należała. xD Gościu, który pracuje, na wolnym po pijaku złamie nogę. Też ma 100% zapłacić za lekarza? xD