9

@Foton Tępi albo hipokryci. Ochrona praw zwierząt, ale na stopach fajne skórkowe kozaczki. Ochrona środowiska, a w samochodzie skórzane obicia, zdobiona drewnem deska rozdzielcza...

0

@Bykunn Państwa nie są samowystarczalne. Pokaż mi państwo, które wszystko, na własne potrzeby, samo produkuje, a ewentualne nadwyżki sprzedaje. Co się dzieje w jednym kraju ma wpływ na inne.

4

@ZiX Poza jedną okropną stratą, którą zresztą sam posprzątał, to grał wg mnie dobrze. Gdyby na siłę nie próbował podać do Lewandowskiego, to mógłby nawet zostać bohaterem meczu.

0

Gdyby czytali La Ramblowych ekonomistów, wiedzieliby, że to przecież wina PiSu a nie Sleepy Joe! :)
https://zapodaj.net/4217e551c6ec4.bmp.html
https://zapodaj.net/deeb342d4a986.bmp.html

1

@Kondziubarca Obraza uczuć religijnych!

2

@maroon Nie zapomnij o Urugwaju... ;)

0

Ponoć za Sousy Polska miała grać jak równy z równym z najlepszymi (m.in. Anglia), a nie męczyć się krajem mniejszym i mniej zaludnionym niż Wielkopolska.

PS Jestem świadom, że istnieją takie kraje jak Chiny i Indie oraz że dużo tam człowiekowatych...

1

Biała kobieta próbowała wepchnąć czarnoskórą kobietę pod nadjeżdżający pociąg w nowojorskim metrze, zapewne rasistka!?
https://abc7ny.com/times-square-subway-push-crime-mta-crme-new-york/11060023/
https://zapodaj.net/fd59ce4cf18e7.jpg.html

[edit] Pardon. Pomyłka, sytuacja była odwrotna! To czarnoskóra próbowała wepchnąć białą, więc rasizmu NA PEWNO nie było... xD

2

@Esio Obejrzyj sobie film Circle (2015)

0

@Neutral Stan finansów klubu i jego wizję by zweryfikował, tak jak laportową. No, chyba że Font miałby taki sam gest jak Bartek

8

W Poznaniu wystawiono tabliczki. "Zakaz wyprowadzania psów na trawniku. UWAGA! Dwa razy dziennie opryskiwane Monotlenkiem diwodoru".

Przestraszeni, co to, na wszelki wypadek już tam z psami nie chodzą! XD

1

@Kamilos84 "Always closing"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Joe_Pesci dobry trener?

0

0

@Coutinho007 Jajko, bo ptaki pochodzą od dinozaurów, a dinozaury rozmnażały się przez składanie jaj.

To o Roberto i Coutinho zostawiam Tobie do rozwiązania. Powodzenia...

0

@Nihas wyciągnie 13 mln odprawy :P

0

Zdaniem Pique "byliśmy odważni" XD

4

Wygrywają 2:0 na lajcie, a Simeone prosi trybuny o wsparcie!
Koeman, write that down!

0

@tobiasson92 To jest zarzut do treści przepisów, a nie wysokości kar za nie.

0

@clyde Weź się zatem do "roboty". Niech zeszłoroczna inwestycja się zwróci! Stała stopa 500+. ;)

0

@tobiasson92 Kto nie łamie przepisów nie musi się martwić o swój portfel.

0

Te 5 mln zysku w sezonie 2021/2022, to już jest po uwzględnieniu odprawy Koeman'a? ;)

1

@barcelonaLM Więc dziennikarz z gazetą, w której pracuje przygotują serię artykułów, która będzie zapowiedziana na pierwszej stronie. GW nie przepuści takiej okazji, chyba?!

4

@barcelonaLM Odbierz dziennikarzom laptop z kompromitującymi nagraniami żeby ich nie opublikowali

Odbierz laptop z którego grożono śmiercią

1

@Ronmes Ojciec (2020). Obowiązkowa pozycja!

0

@barcelonaLM Konfederacja, jak i Lewica, głosują razem z PiS tam, gdzie ich programy/obietnice wyborcze/światopogląd są zbieżne.

0

@Inclusus Amen!

4

@barcelonaLM Potencjalni terroryści, handel ludźmi, szkoleni w Rosji tzw. "zielone ludziki", ale socjotechnika, że to wyłącznie samotne kobiety z małymi dziećmi uciekające przed wojną... xD

2

Elegancki wynik głosowania!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?