1

@GeneralXavi To akurat chyba holenderska polskojęzyczna jest. ;)

0

@BarcaInfo Taki Hajto nie potrzebował kursów i się zna... :)

0

@Vebrol Urwij się choćby zaraz

6

@AbelKabel Szczepić się żeby nie zachorować, pardon, teraz to już "łagodnie przechodzić chorobę". Mimo nie zaszczepienia się nie zachorowałem? U mnie w domu jeszcze dwa takie egzemplarze. Właściwie to wirusa znam tylko z tv. Jednak ja Cię rozumie. Teraz jest coraz więcej ateistów, a w człowieku jest potrzeba przynależności do grupy. Kościół wyznaniowy czy szczepionkowy, nieważne, w coś trzeba wierzyć! xD

Czemu zmyślony sąsiad? Równie dobrze mógłbym wątpić w napisane tu na stronie historie o śmierci bliskiej osoby. Czego nie robię! Szacunek.

19

@Peszko07 Ja się nie zaszczepiłem i żyję. Kosiniak-Kamysz, PSL zaproponowali pomysł jednorazowej wypłaty 600 zł za zaszczepienie się. Dawaliby 10 koła i tak bym nie poszedł.

6

180 lat. "Pamiętała" czasy zaborów, przeżyła dwie wojny światowe, czerwoną okupację, nie przetrwała prezydentury Aleksandry Dulkiewicz.
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-gdansk-180-letnia-palma-z-oliwy-obumarla-sprawe-bada-prokura,nId,5663006#crp_state=1

Zapewne i tym razem zdaniem ekologów obumarłe drzewo to ważny składnik bioróżnorodności.

5

@Essos Na pewno Kamil Stoch, ale bez Małysza pewnie by go nie było. Stoch ma jeszcze tą przewagę, że ma partnerów w drużynie. Małysz miał Mateję i siostrzeńców Tajnera...

1

The Rockafeller skank w reklamie Superbet, aż mi się przypomniała Fifa1999

1

@Arkon
1. Ja, Klaudiusz
2. Breaking bad
3. Dexter
4. True detective (sezon 1)
5. Korzenie

2

@MesQueUnClub96
20/21 skoki w TVP, 21/22 skoki w TVN. Przypadek? Nie sądzę

0

@taris Wolałbym Portugalię, ale awansują makaroniarze.

0

@ElKamil Gambit Sousy?

0

@chavez Jednak Włosi sami sobie winni.

0

@mekston Tam nie było nawet goal line... ;)

0

@klopx Katar tak, ale nie Katar

2

W gwoli ścisłości Portugalia miałaby już zapewniony awans gdyby nie przekręcili ich w Belgradzie.

0

@kuba1794 Nawet jakby pokonali Rosję, to Szwedzi ich tradycyjnie rozdupcą. No chyba, że Czesi będą grali jak na Euro.

0

Ukraina, Szwecja i Włochy. Tak bym to widział.

6

Wpadł mi dzisiaj w ręce egzemplarz POLITYKI. Zwykle tego nie czytam. Pierwsze, co rzuca się w oczy, czyli okładka. Rysunek z opisem, że prawica/konserwatyzm/kibice = NAZIOLE… Rozumiecie?

Wierzysz w indywidualizm. Uważasz, że każdy jest odpowiedzialny za swój los. Stan posiadania, co w życiu osiągnąłeś/aś (bądź nie) tylko dzięki swoje pracy czy talentowi. Chcesz w tym jak najmniej państwa, publicznej pomocy. Inaczej ktoś mógłby twierdzić, że % twojego życia jest własnością państwa. Masz, więc w uproszczeniu prawicowe poglądy. ZNACZY JESTEŚ NAZIOLEM! xD

Przez zwrot rodzina rozumiesz przede wszystkim związek mężczyzny i kobiety. Masz, więc konserwatywne poglądy. ZNACZY JESTEŚ NAZIOLEM! xD Jeśli chodzisz, mniej lub bardziej regularnie, do kościoła nic już cię nie uratuje, zostałeś/aś sklasyfikowany/a.

Regularnie chodzisz na mecze piłkarskie Ruchu Chorzów, Legii Warszawa czy tam innego Górnika Łęczna. Można, więc stwierdzić, że jesteś Kibicem, przez duże K. Znaczy jesteś… Wróć!!! Na owej okładce nie było niuansu, kibic ze stadionu, kibic kanapowy. Nie było ograniczenia wyłącznie do piłki nożnej. Zapewne sami sympatycy narodowego socjalizmu na meczach siatkówki. ZNACZY JESTEŚ NAZIOLEM! xD

W środku? Więcej tego, co na okładce. Ubabrałem się w tym świństwie po uszy, więc WY nie musicie! Jednak jeden tekst był zdecydowanie trafiony. W PUNKT, jak toby rzekł ten, którego nie ma już z nami. Święć Panie. Krótka Analiza Antoniego Dudka, że kryzys przy granicy to dla PiSu złoty deszcz. Chłodno przyjęty przez opinię publiczną „nowy ład” i bunt w koalicji Gowina et consortes, a tu taka manna z nieba na ratunek. Według badań, bodaj, 54% Polaków zdecydowanie popiera działania rządu w działaniach na granicy z Białorusią, a 38% jest przeciw. Znaczy 62% te działania (m.in. budowa muru) przynajmniej nie przeszkadzają. Poparcie większe niż PiS i Konfederacja razem! Zaspokojenie jednej z podstawowych potrzeb człowieka: BEZPIECZEŃSTWA. Z drugiej strony opozycja nie dostrzegająca czego oczekuje większość społeczeństwa. Nic się nie uczą na błędach. Przed kolejnymi wyborami. Zgoda na przyjęcie 7 tyś. imigrantów, a „(…) właściwe każdej liczby”, jak to pewnie w RMF-ie mówił C. Tomczyk. Subskrypcja do skrajnych lewicowych poglądów, typu genderyzm, małżeństwa jednopłciowe czy zabieg medycyny estetycznej zwany, tudzież ABORCJĄ. Udział w strajkach tych kobiet bez instynktu macierzyńskiego. A wystarczyłby model rzeszowski… Udawać, że się jest takim jak większość. Przynajmniej nie przeszkadzać. Wspólny kandydat opozycji wygrał w Rzeszowie w pierwszej turze, ale skoro wolą eksponować oszołomów, typu Jachira i Starczewski… Mnie to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie.

Kończąc. Żal papieru, na którym, to wydrukowano. Gdzie się podziali ci wszyscy ekolodzy, co do drzew się przykuwali?

PS Nie zgadzasz się z tym, co wyżej napisane? Znaczy uważasz, że Cristiano Ronaldo w prime był lepszy niż Lionel Messi w swoim. ZP na pewno zdobędzie Robert Lewandowski! Peace!

0

Covid-19. Żeby była większa różnorodność i nikomu nie robiło się już niedobrze. ;) Lek znany już od lat 70-tych...
https://zapodaj.net/fd679ebc88f3a.jpg.html

1

@patry295 Zaawansowana kalistenika

0

@tomek8756 4k mężczyzn i 2k kobiet. No i gdzie to równouprawnienie? Przegrana sprawa...

0

@tristan87 Nie powiesz mi, że wszystko nie było wcześniej ustalone = za jego zgodą!

5

@Ojciec5tkidzieci Na jego miejscu zmieniłbym nazwisko.

1

@Majkel34 Napisałem, że "jakieś konsekwencje powinna ponieść", ale dosłownie niszczyć kobiecie karierę przez głupi wpis. U Wojewódzkiego w programie wkładano polską flagę w kupę, i ma się człowiek dobrze w Play'u.

4

PLAY zrywa współpracę z Kurdej-Szatan.
https://www.se.pl/wiadomosci/exclusive/barbara-kurdej-szatan-stracila-prace-w-play-szokujace-doniesienia-mediow-sylban-aa-SoWH-f7gJ-5Dc9.html

Nie jestem fanem cancel culture, jakieś konsekwencje powinna była ponieść, ale żeby aż takie...

0

@Lisek Znaczy Messi miałby ich już przynajmniej 12 :)

2

@MarioVeB! Ile razy będzie trzeba żeby dobrze wsiąkło

2

@tomek8756 Biały supremacista bo w samoobronie zabił dwóch BIAŁYCH, a trzeciego ranił xD

8

Kyle Rittenhouse aka Kenosha kid uznany za niewinnego! :)
https://www.cnbc.com/2021/11/19/jury-finds-kyle-rittenhouse-not-guilty-in-kenosha-protest-shootings.html

[edit] Ława przysięgłych oczyściła go ze wszystkich 5 zarzutów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?