1

@BART97 Pytanie jaki % z nich stanowią dzieci i czy ci, którzy podają się za ich rodziców/opiekunów prawnych faktycznie nimi są, a potem pozwalamy na łączenie rodzin tj. sprowadzanie ponoć członków ich rodzin do Polski?

3

Komentarz usunięty

0

@IronSanHybrid ", nie ważne jakiej Religi, jakiej"

Długo nie będę musiał czekać na dyskusję, w której będziesz dyskryminował katolików albo przyklaskiwał tym, którzy to robią.

0

@IronSanHybrid Typowe, przed obcymi rozkładaliby czerwony dywan, a Polakowi najchętniej daliby w r***!

0

@maroon Niech się coś stanie w Polsce przy udziale tych ludzi i rządzący, nieważne którzy, powiedzą: "Nie ma to znaczenia kto to jest. To nieistotne"... XD

0

@IronSanHybrid Dobrze Wiesz, co!!!

0

@IronSanHybrid Byle nie Polak Katolik, prawda?! ;)

0

@maroon Lekarz, inżynier, osoba wykształcona z kraju w którym nie ma wojny nie będzie się chował po lasach i nielegalnie przekraczał granicę, chyba że ma coś na sumieniu.

0

@IronSanHybrid Drugi kandydat! Proszę bardzo i Ty zaproś Irakijczyka, o którym NIC nie wiadomo

0

@KapitanKnykiec Znalezione w telefonach zatrzymanych, którym udało się przekroczyć polską granicę

0

@barcelonaLM Przyjmij więc do domu takiego Irakijczyka, o którym nic nie wiadomo...

0

@IronSanHybrid Podawali szczegółowo jak odbywa się przywóz pod polską granicę. Co znaleziono w telefonach zatrzymanych, nin: NUMER telefonu DO OSOBY ZATRZYMANEJ na terenie UE za PRZYGOTOWYWANIE ZAMACHU TERRORYSTYCZNEGO. Dowody na szkolenie wojskowe w Rosji. Dziecięcą i zoofilską pornografię. MAŁO? Natomiast z "lewej strony": Hańba, hańba i tak w kółko. To jest definicja chamstwa

0

Zgasił jak Peta! Poseł P. Kaleta podczas debaty nt. sytuacji na wschodniej granicy, cytat: "Lew***wo! Powiedzcie, który z Was przyjmie pod swój dach imigranta, który gwałcił kobyłę!"

0

@TheNekro94 Napisałeś w pierwszym poście, że "homofobiczni ludzie" odrzucają coś co jest według nich wstrętne, a jest czymś (wg ciebie) naturalnym. Użyłem tej samej logiki. Istnieją ludzie, którzy odczuwają wstręt do pedofilii i zoofilii, a przecież dla "tych" ludzi z tą skłonnością to może być coś normalnego.

Raz twierdzisz, że o czymyś decyduje natura, a raz stawiasz granice. Granica wieku. Co to niby znaczy osoba dorosła? Ludzie dorośli nie zachowują się nieodpowiedzialnie? Może o tym czy ktoś jest bądź nie dorosłą osobą powinien decydować jego rozwój, a nie metryka. Nie jeden nastolatek jest bardziej dojrzały emocjonalnie niż 40-kilku latek.

Tak jak można usprawiedliwić homoseksualizm: "seksem jako potrzebą, której celem nie jest rozmnażanie", "występowaniem tego zjawiska w naturze", "prawem natury". Tak samo można tym usprawiedliwić inne odchylenia, pedofilię czy zoofilię.

0

@TheNekro94 Poruszam się w ramach, które sam ustaliłeś.

Może faktycznie o tym decyduje natura, a nie kodeksy prawa czy moralne, vide:
"(...)A kto decyduje o tym co jest zgodne z naturą? Nie sama natura?"

Przecież oni mogą mieć właśnie takie potrzeby, vide:
"(...) Nie - one też robią to, bo mają taką potrzebę. "

Znaczy jeśli dorosły człowiek współżyje z, dajmy na to, dorosłym osłem, to wg twoje logiki wszystko się zgadza. Oboje są dorośli. Check! Stosunki płciowe między różnymi gatunkami występują w naturze. Check! Czysta natura! Natura decyduje, no przecież... XD

0

@TheNekro94 Dla sporej części ludzi homoseksualizm nie jest niczym złym. Jednak Ci sami ludzie odczuwają wstręt na myśl, że dorosły człowiek może współżyć z nieletnim/ą bądź z przedstawicielem innego gatunku. Owi ludzie po prostu odrzucają coś, co jest im obce, wstrętnie i pewnie, dlatego z tym walczą. PEDOFIL inaczej rozumie powiedzenie „wszystkie dzieci są nasze”. „Pies najlepszym przyjacielem człowieka” zwykło się mówić. Dla kobiety ZOOFILKI pewnie i czymś więcej… xD

No, przesuwajcie GRANICE dalej, coraz dalej! Dzisiaj ludzie uważający, że czymś normalnym jest wyłącznie stosunek między kobietą (XX) i mężczyzną (XY) są tymi dyskryminującymi. Jutro granica przesunie się zbyt daleko DLA WAS. Wy będziecie tymi, którzy czegoś nie rozumieją, fobami. :)

0

Świetny ten włoski pomocnik PSG, Verratti chyba się nazywa. Barcelona powinna się zainteresować nim. Ciekawe, co by z tego wyszło? :)

0

@koksik2700 Finlandię wielokrotnie. Stawianie jej na tej samej półce co Soplicę czy Żytnią powinno być karane

0

@Szklaner Finlandia to dla ciebie "berbelucha do zalewania ryja na imprezie"? xD

1

@koksik2700 Nie kombinuj. Finlandia!!!

0

@koksik2700 60 zł.... za 0,5 ha ha ha i jeszcze raz ha ha ha. To litrowa Finlandia (49-57 zł w marketach), to przy tym taniocha!

0

@takisobiektos Zawodnik może teraz zmienić przynależność reprezentacyjną, jeśli nie ma więcej niż trzech występów na poziomie seniorskim i te występy miały miejsce przed ukończeniem 21 roku życia. Znaczy, że piłkarza trzeba wpuścić na boisko przynajmniej cztery razy w pierwszej kadrze, żeby go "zaklepać", o ile nie zmienią się znów przepisy na bardziej liberalne...

Także Zalewskiego kadra może jeszcze stracić.

0

@Dave2411 Wielki Polak, bo jedno z rodziców matki było z Polski.

2

@Dojaar Tendencyjna mapka zgodna z linią redakcji oko.press

1

To ładnie okazywać innym uczucia

2

@masq Lewica ma raczej 23+12+7[%]

0

@wawrzyn1 Dobrze. Zmniejszy się liczba psów, to i mniej kup będzie na chodnikach. Pieska mieć fajnie, ale sprzątać po nim to już nie...

0

@barcelonaLM Ktoś w ogóle miał wątpliwości?!

0

@Ronmes w 1/4 xD

0

@Pawel13sz Sebastian Tyrała 2.0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?