1

@kamyk_23 I tak mam większy numer buta od ciebie! if you know what i mean.
Gdzie to twoje słynne "komuno wróć"? xD

0

O "ile" jest większy rozstaw szyn w Rosji? xD

0

@patry295 To na pewno

0

@patry295 Wyżej od pierwszego zespołu?

0

@patry295 Chyba raczej spadnie do trzeciej

3

@Gaucho Conte, ale on odszedł z IM za transfery, więc do Barcy w takim stanie raczej nie przyjdzie

0

@Barca1992 Ciekawe czy to się obroni? Drukarza, który odmówił usługi fundacji LGBT skazali.

5

@VenoM R.I.P, moje kondolencje dla rodziny i najbliższych. Can we move on?

0

@hayek Co nie zmienia faktu, że to nadal dyskryminacja.

0

@AmigoBlancos Akcje Nacho pikują, na razie na lewej młody i Marcelo, a na prawej tylko LV

0

@AmigoBlancos Boki obrony to będzie największy problem RM w tym sezonie.

1

@equwesta Dzięki Bogu, że ten wiersz ma tarczę w postaci pochodzenia autora.

0

@COU_11 Kierowca miał ponoć covid'a. Przeklęta czwarta fala!

0

To nie zmienia faktu, że Lewandowski lepszy.

0

@DaPidejpi Wystarczy, że połamie się Benzema albo Vinicius i jest koniec z dobrą grą RM

0

@Ratamahatta Trochę bardziej precyzyjnie.

1

@tomek8756 Wdzięk i urok osobisty po prostu ;)

10

Wśród nominowanych do tytułu Warszawianka roku 2021 znalazła się m.in. Babcia Kasia wł. Katarzyna Augustynek (cytat: "Ty pislicyjna ku**o") i Marta Lempart (cytat: „Zamknij mo**ę psie! Wypie******!). Wyjątkowo charyzmatyczne postaci, wyjątkowo...
https://warszawiankaroku.um.warszawa.pl/

Deficyt w budżecie, a wśród ludzi podobny, jeśli nie większy.

1

W zeszłym sezonie przegrali u siebie z Granadą, w tym zremisowali. Jest postęp! xD

0

Gavi za to powinien wylecieć

0

@Japonk bo trener musi klaskać

0

Bez nerwów, Luuk strzeli w ostatnich 10 min. hattrick'a i zostanie nowym idolem Camp Nou. Połowa ludzi na LR będzie chciała zamówić trykot! Na pewno...

1

Pique i Busi zgodzili się na obniżki, a Rudemu obniżyli? Jak trener chyba pierwszy powinien dać przykład!

2

@martin3131 Fałszywa 9... ;)

0

@Batys Tore Andre Flo bez klubu!

0

@Mizander Szkoda sznurka

0

@barcowy1899 Tak, a w Realu "el gordo"

0

20-ty każdego miesiąca będzie nową miesięcznicą...

0

@osa91 Akurat ta jedna... ;)

2

@bartekvisca Lockdowan ma być wyłącznie dla niezaszczepionych? Zaszczepieni również roznoszą chorobę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?