John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Pedri: "Myślę, że mecz byłby inny bez tego gola z pierwszej połowy"
JA: "Myślę, że mecz byłby inny bez tego pierwszego, drugiego i trzeciego gola"
1
R.I.P. 14 września w wieku 61 lat zmarł Norm Macdonald. Pamiętam jak oglądałem za dzieciaka The Norm Show. W obsadzie był też ten, który grał głowę rodziny w Alfie.
Tu zabawny dowcip z SNLu z nim:
0
@Roobo To na Lewym? Karny na pewno. Rączki pracowały. Czerwo... xD
0
@XXYYZ że jest beznadziejny, ale LR miała wówczas inną opinię.
3
T. Müller strzelił swojego 7 gola w szóstym meczu przeciwko FC Barcelonie w Lidze Mistrzów. Żadnej innej drużynie więcej nie strzelił w tych rozgrywkach. Żaden inny piłkarz nie strzelił łącznie tylu goli Katalończykom w historii tych rozgrywek.
0
Opinia Wichniarka o Garcii dobrze się starzeje
6
@ZiX https://www.fcbarca.com/la-rambla
5
Offsiede, bo L. De Jong jest zbyt szybki na tę dyscyplinę ;)
2
Komu potrzeba nomen omen stream'u. Łapcie
0
Kuchnia mistrzów dalej na Polsacie będzie? xD
2
Teraz tylko czekać jak Alba dośrodkowuje dzisiaj z prawej strony...
0
Rio Ferdinand: "What a horror show" xD
0
Pięknie! xD Lingard, cóż za asysta!
0
@michal26 Pozer
0
@SinMistico Bez Ramosa to dziecko we mgle
0
@Kgorecki2500 Akurat Balcerowicz nie kojarzy się z zabieraniem socjalu, tylko z zamykaniem zakładów pracy bądź oddawaniem ich prywaciokom za przysłowiowe 1 zł.
0
@Przemek2323 Potrojenie pensji... Tu nawet Król Midas by nie pomógł.
0
Czemu pozwalają na grę na sztucznym w LM?
0
Nie ma żadnych przeciwwskazań żeby taka para mogła swobodnie adoptować dziecko.
https://medium.com/lessons-from-history/this-indian-girl-married-a-stray-dog-90b6fdd17832
Czemu sierota ma być w domu dziecka? W ten sposób będzie miało kochającą "rodzinę". Nie istnieje żadne badanie temu przeczące! xD
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
5
@Kgorecki2500 Zupełny obłęd
3
@Dojaar Widzę, że robi Ci się ciepło. Zrobiłbym przeróbkę twojego komentarza, tyle że z PO, TVN, ale to uchodziłoby za prowokację.
1
@Dojaar Pamięć złotej rybki? Napisałeś/aś "kiedy opozycja za pomocą swoich mediów robiła coś takiego?"
Podałem ci przykład okładki, a raczej przykłady. Gazeta Polska też jest PRYWATNĄ GAZETĄ, więc pomyśl zanim cokolwiek napiszesz.
1
@barcelonaLM Mój drugi komentarz jest parafrazą tego co napisał redaktor Tomasz LIS, ale o okładce Newsweeka
https://www.newsweek.pl/polska/kali-byc-patriota-tomasz-lis-o-okladce-newsweeka/yphg9nt
0
@barcelonaLM Może i była to dyskusyjna prowokacja, może jej cel i metody są do zakwestionowania, może, może – okładka Gazety Polskiej z Sławomirem Nitrasem jako talibem pokazała jednak i idealizm i moralność i obiektywizm sił liberalnych i pro-niemieckich.
8
@Dojaar Nie określiłbym Newsweeka mianem gazety pro-PiSowskiej...
https://zapodaj.net/4a32ba96b325e.jpg.html
https://zapodaj.net/811c2c82dd6ba.jpg.html
https://zapodaj.net/1f1922193016e.jpg.html
https://zapodaj.net/3cdf81e0133b8.jpg.html
0
@DonMatteo901 Poza tym sformułowaniem na początku treść całkiem na rzeczy, przecież istnieje pomoc socjalna, zasiłek dla zwolnionych z zakładów karnych. Czemu więc prostytutce podobna pomoc nie miałaby się należeć.
13
@Criss18Barca Sodówka
1
@PatrykBarca Maskotka do całowania w czółko.
1
Nieźle przypakował.
https://www.sovsport.ru/data/sovsport/preview/2021-03/01/image-7169-1614589464-800x450.jpg
Nazywacie El Nino na własną odpowiedzialność!