9

Pedri: "Myślę, że mecz byłby inny bez tego gola z pierwszej połowy"
JA: "Myślę, że mecz byłby inny bez tego pierwszego, drugiego i trzeciego gola"

1

R.I.P. 14 września w wieku 61 lat zmarł Norm Macdonald. Pamiętam jak oglądałem za dzieciaka The Norm Show. W obsadzie był też ten, który grał głowę rodziny w Alfie.

Tu zabawny dowcip z SNLu z nim:


0

@Roobo To na Lewym? Karny na pewno. Rączki pracowały. Czerwo... xD

0

@XXYYZ że jest beznadziejny, ale LR miała wówczas inną opinię.

3

T. Müller strzelił swojego 7 gola w szóstym meczu przeciwko FC Barcelonie w Lidze Mistrzów. Żadnej innej drużynie więcej nie strzelił w tych rozgrywkach. Żaden inny piłkarz nie strzelił łącznie tylu goli Katalończykom w historii tych rozgrywek.

0

Opinia Wichniarka o Garcii dobrze się starzeje

6

5

Offsiede, bo L. De Jong jest zbyt szybki na tę dyscyplinę ;)

2

Komu potrzeba nomen omen stream'u. Łapcie


0

Kuchnia mistrzów dalej na Polsacie będzie? xD

2

Teraz tylko czekać jak Alba dośrodkowuje dzisiaj z prawej strony...

0

Rio Ferdinand: "What a horror show" xD

0

Pięknie! xD Lingard, cóż za asysta!

0

@michal26 Pozer

0

@SinMistico Bez Ramosa to dziecko we mgle

0

@Kgorecki2500 Akurat Balcerowicz nie kojarzy się z zabieraniem socjalu, tylko z zamykaniem zakładów pracy bądź oddawaniem ich prywaciokom za przysłowiowe 1 zł.

0

@Przemek2323 Potrojenie pensji... Tu nawet Król Midas by nie pomógł.

0

Czemu pozwalają na grę na sztucznym w LM?

0

Nie ma żadnych przeciwwskazań żeby taka para mogła swobodnie adoptować dziecko.
https://medium.com/lessons-from-history/this-indian-girl-married-a-stray-dog-90b6fdd17832
Czemu sierota ma być w domu dziecka? W ten sposób będzie miało kochającą "rodzinę". Nie istnieje żadne badanie temu przeczące! xD

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

5

@Kgorecki2500 Zupełny obłęd

3

@Dojaar Widzę, że robi Ci się ciepło. Zrobiłbym przeróbkę twojego komentarza, tyle że z PO, TVN, ale to uchodziłoby za prowokację.

1

@Dojaar Pamięć złotej rybki? Napisałeś/aś "kiedy opozycja za pomocą swoich mediów robiła coś takiego?"

Podałem ci przykład okładki, a raczej przykłady. Gazeta Polska też jest PRYWATNĄ GAZETĄ, więc pomyśl zanim cokolwiek napiszesz.

1

@barcelonaLM Mój drugi komentarz jest parafrazą tego co napisał redaktor Tomasz LIS, ale o okładce Newsweeka
https://www.newsweek.pl/polska/kali-byc-patriota-tomasz-lis-o-okladce-newsweeka/yphg9nt

0

@barcelonaLM Może i była to dyskusyjna prowokacja, może jej cel i metody są do zakwestionowania, może, może – okładka Gazety Polskiej z Sławomirem Nitrasem jako talibem pokazała jednak i idealizm i moralność i obiektywizm sił liberalnych i pro-niemieckich.

0

@DonMatteo901 Poza tym sformułowaniem na początku treść całkiem na rzeczy, przecież istnieje pomoc socjalna, zasiłek dla zwolnionych z zakładów karnych. Czemu więc prostytutce podobna pomoc nie miałaby się należeć.

13

@Criss18Barca Sodówka

1

@PatrykBarca Maskotka do całowania w czółko.

1

Nieźle przypakował.
https://www.sovsport.ru/data/sovsport/preview/2021-03/01/image-7169-1614589464-800x450.jpg
Nazywacie El Nino na własną odpowiedzialność!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?