John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@meteo100 Nie ma mediów innych niż rządowe na Węgrzech, a nie przeszkadzało żeby Budapeszt wygrał ktoś z opozycji. Solidarność też jakoś obaliła komunę.
0
@Borneo Reasumpcja była z D, to Ci przyznam. Jakby nie mogli się policzyć przed głosowaniem... ;)
0
@Commandement O Jezusie loty Kuchcińskiego..., który polityk latał rządowym samolotem żeby wyprowadzić psa? Podpowiedź jest teraz senatorem.
W ogóle to będzie śmieszne, że marszałek kraju będzie gdzieś służbowo zapraszana/y za granicę z osobą towarzyszącą, a ta/ten musi rejsowym. Byle nie business class, bo to rozrzutność dla budżetu... xD
0
@Comentateiro Poza tematem mediów. Uważasz, że obecność wojsk USA w Polsce to oznaka, że my takie przyjacioły? My robimy Stanom to o czym mówił R. Sikorski. Jeden kontrakt wojskowy, drugi...
Geopolityka. Wiem, że Polska ma beznadziejnych sąsiadów albo ją atakują albo zdradzają, ale przecież tu ponoć ma być już za chwilę druga Białoruś. Skoro niewysoki Pan z Żoliborza to Łukaszenka 2.0. To Rosja i Władimir Władmirowicz mieliby Polski nie lubić? Zupełny brak logiki
1
@Commandement Prawa homoseksualistów to inna dyskusja. Bez chipsa to nie to samo...
To o braku jakiejkolwiek krytyki PiSu w TVP, to zgoda. TVN obnażał afery PO, bo już wszyscy o nich trąbili, więc czuli się w obowiązku...
0
@meteo100 Określony procent.
0
@tbas Czym się mierzy, że kraj to już Białoruś?
5
@Comentateiro
Podałem przykład Francji, bo to obok Niemiec wzór demokracji... XD
Podobne ograniczenia od polskich są w Austrii i Hiszpanii. Cypr ma gorsze od Francji, ale z uwagi na rozmiar kraju mam ten przykład w "uchu".
Argument, że Francja miała więcej czasu działa w obie strony. Równie dobrze można by powiedzieć, że skoro inni mieli więcej czasu, to ty potrzeba zewnętrznej regulacji rynku.
1
@tbas Wpisałbym identyczny komentarz, tylko że TVN, ale podaruje sobie. Byłoby 9.3.3
2
@barcelonaLM Dlatego, że "nie zmienia się reguł w trakcie gry" ta ustawa nie powstała kilka lat temu. Kilka lat temu to samo można byłoby napisać, że TVN ma jeszcze koncesję ważną, a zmieniają ustawę.
Poparcie USA kiedy w białym domu siedzi demokrata jest warte 0, co pokazał casus Nord stream 2. Jeśli sankcje będą oznaczały koniec stacjonowania jankesów w Polsce jestem jak najbardziej ZA.
27
W Polsce nie ma żadnych ograniczeń na sektor gazet, a w TV dopuszcza się maksymalnie 49% udziału właścicieli spoza UE. Natomiast we Francji w gazetach, radio i telewizji prowadzonych w j. francuskim maksymalny udział kapitału zagranicznego może wynosić maksymalnie 20%.
We Francji jest demokracja, a w Polsce zamach na "wolne" media...
0
@mekston Ja mu życzę 41+. Niech śrubuje rekord
0
@zeko0 Środek i obrona fajna, atak z bezzębny mimo gryzonia
3
@LeoMessiah Gdzieś tam w Afryce dzieci głodują, a Ty jak ten obżarciuch... Ni ma Ci wstyd? Może jeszcze hawajska, co?
1
@Chaoss Stanley Kubrick
0
@Persyfl Jest jeszcze piękniej. W umowie niby jest ujęte na co klub otrzymane pieniądze może wydać... Kuku
2
Komentarz usunięty
0
Zawsze błędnie czytam @danielbociaga...
0
@Encore Jak miałem bana mnie wywołano i nic, zresztą słusznie, gościowi się nie stało. Decyduje treść postu z oznaczeniem.
3
Ale ta pogoda na TVP1 przesiąknięta propagandą... Szok!
0
@barcelonaLM Tylko KTO zbanuje tego M. Futergę? ;)
2
@barcelonaLM Przynajmniej będzie więcej mnie na LR!
:)
0
Oooo Kurnik zmienił swoją główną reklamę z żałobnej na komunistyczną!
0
@marcin000019 1, 2, 3...
0
@aldewir Co jeśli poszli po taniości i serwują paliwo lotnicze
0
@xVENUMx Cola rozpuszcza szkliwo
0
@Criss18Barca Wypożyczać
1
@Ojciec5tkidzieci Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich coraz bliżej...
0
@Murazor Akurat ostatnio USA też się kłaniają Rosji... :)
3
@Shapiro Jak głosuje z nam to jest nasz, swój chłop. Odwrotnie, to do piachu z nim.
Przykładowo Gowina od jakiegoś czasu opozycja mami teką ministra, jeśli Porozumienie opuści koalicję, ale to nie kupczenie stanowiskami... xD