John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VamosRakieta Ciężki jest żywot kibica Barcy, że cieszy się z rejestracji zawodnika.
0
@MarioVeB! Marny bądź żałosny. Od Ciebie taka diagnoza jak komplement. Pozdrawiam.
0
@MarioVeB! A już zapomniałem, że istniejesz! No cóż...
1
@Herato Tu nikt nie przekręca nazwiska Brazylijczyka, a na notatniku Hazard stał McHazardem...
0
@sedziaoxford Chodziło mi o to, że we Francji takie regulacje są i jest wszystko niby cacy, a u nas lżejsze regulacje i czeka nas druga Białoruś. xD
Osobiście podobało mi się gdy media we Francji były w rękach państwowych czy ich tam lokalnych Solorzów. Analogicznie w Polsce. Analogicznie w UK. Analogicznie w (wpisz dowolny). Nie powinien obcy kapitał kreować obrazu sytuacji wewnętrznej w kraju.
2
@Nazio87 @MesQueUnClub96 Ktoś Ci zabiera content!
5
@Bykunn Dla Ciebie jeśli dany program informacyjny nie pluje przez 30 min na PiS, to dowód że się sprzedał...? xD
0
@puyol_presidend5 B. Rymanowski prowadzący Kawę na ławę a K. Piasecki. Niebo a ziemia.
0
@Peciak https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10488778#comment-10488788
0
@LeoMessi1994 Tak z czerwonymi opuszczonymi w dół. Świetnie pasują do fleka. ;)
0
@portero Zostałem zdemaskowany... Muszę uciekać! Pozdrawiam.
0
@portero Pomyliłeś dyskusję. Tu nie o małżeństwach homoseksualnych!
Ponoć Polka powinna czerpać wzorce z takich krajów jak Niemcy i Francja! Bo inaczej będziemy drugą Białorusią. Naszymi jedynymi przyjaciółmi w UE będą wyłącznie Węgrzy. Teraz to już nieaktualne. Przecież Polska to taki "zaścianek", "ciemnogród", nie to co ten fajny, progresywny zachód.
0
@portero Wyżej mnie tu nazwali betonem... Jest coś takiego jak beton opozycyjny?
2
@Ciule123 xD. Przynajmniej nie musiałbym odpowiadać Mariuszowi! ;(
0
@AxelF "Dlatego PiS pod prąd USA". Wyrwane z dłuższego komentarza. Skoro PiS się stawia USA, zobaczymy z jakim skutkiem, to znaczy że nie jest im podporządkowany.
0
@czarek78 Po co piszesz o tym lawirancie. Ty pisałeś, że mi "upały zaszkodziły" i sobie coś wymyśliłem...
0
@portero Przecież my powinniśmy czerpać WZÓR z Zachodu żeby nie trafić w ręce Putina... xD Dlatego ten przykład Francji! :)
0
@MarioVeB! Po co więc strzępisz kopię, przecież Ty mnie tu już zdemaskowałeś jako domniemanego wyborcę PiSu.
0
@czarek78 Poczytaj sobie, co pisałem wyżej o obecności wojski USA...
0
@czarek78 Gdyby TVP przeszło na ten sam marny model, reklama co chwila, to dzięki zasięgowi (= oglądalności) wyciągaliby znacznie więcej niż Polsat i TVN.
0
@czarek78 Nie powiedział tego? Wymyślił sobie to?
2
Jest już ta opcja o zbanowaniu użytkownika przez użytkownika 3 razy na miesiąc?
0
@MarioVeB! Czy mnie tu gdzieś treść audycji TVNowskich przeszkadzała? Nie. Post rozpoczynający dyskusję był o dozwolonej w kraju strukturze własnościowej w mediach.
0
@MarioVeB! "PRYWATNA tv może robic co chce" Piękne!!! Prywatna telewizja może siać żałosną propagandę. Samozaoranie.
Nie dziwie się, że Polsat i TVN działają mimo braku pieniędzy z budżetu państwa, przecież tam reklama co 15 minut jest. Środki na stawianie p i reklamy piwska...
0
@MarioVeB! Co ma za znaczenie kiedy to prawo we Francji uchwalono? Albo ma... Kiedy rządzić będzie PO z Hołownią wówczas będzie OK, tak? xD
0
@czarek78 Co raz lepsze te deep fejki są...
https://www.facebook.com/onetrano/videos/trzaskowski-mamy-ju%C5%BC-wymagan%C4%85-liczb%C4%99-podpis%C3%B3w-pod-likwidacj%C4%85-tvp-info/1402167946825607/?__so__=permalink&__rv__=related_videos
0
@MarioVeB! Dziwiłem się, że Ciebie nie ma. Nie zawiodłeś!
0
@GrzegorzFloryda Nie wiem o czym mowa! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@czarek78 Czemu nie likwidują Polsat? Polsat też po stronie PiSu... xD
W ogóle to jest niezła hipokryzja, że teraz TVN walczy o "przetrwanie". Kto od miesięcy mówi o likwidacji TVP Info i zwolnieniu ich dziennikarzy. Ja się w cale nie dziwię, że u takiego Kłęczka włącza się tryb oblężonej twierdzy...
0
@Kgorecki2500 Dogadywaliby się jak PO, Komorowski z Obamą...