3

@VamosRakieta Ciężki jest żywot kibica Barcy, że cieszy się z rejestracji zawodnika.

0

@MarioVeB! Marny bądź żałosny. Od Ciebie taka diagnoza jak komplement. Pozdrawiam.

0

@MarioVeB! A już zapomniałem, że istniejesz! No cóż...

1

@Herato Tu nikt nie przekręca nazwiska Brazylijczyka, a na notatniku Hazard stał McHazardem...

0

@sedziaoxford Chodziło mi o to, że we Francji takie regulacje są i jest wszystko niby cacy, a u nas lżejsze regulacje i czeka nas druga Białoruś. xD

Osobiście podobało mi się gdy media we Francji były w rękach państwowych czy ich tam lokalnych Solorzów. Analogicznie w Polsce. Analogicznie w UK. Analogicznie w (wpisz dowolny). Nie powinien obcy kapitał kreować obrazu sytuacji wewnętrznej w kraju.

2

@Nazio87 @MesQueUnClub96 Ktoś Ci zabiera content!

5

@Bykunn Dla Ciebie jeśli dany program informacyjny nie pluje przez 30 min na PiS, to dowód że się sprzedał...? xD

0

@puyol_presidend5 B. Rymanowski prowadzący Kawę na ławę a K. Piasecki. Niebo a ziemia.

0

@LeoMessi1994 Tak z czerwonymi opuszczonymi w dół. Świetnie pasują do fleka. ;)

0

@portero Zostałem zdemaskowany... Muszę uciekać! Pozdrawiam.

0

@portero Pomyliłeś dyskusję. Tu nie o małżeństwach homoseksualnych!
Ponoć Polka powinna czerpać wzorce z takich krajów jak Niemcy i Francja! Bo inaczej będziemy drugą Białorusią. Naszymi jedynymi przyjaciółmi w UE będą wyłącznie Węgrzy. Teraz to już nieaktualne. Przecież Polska to taki "zaścianek", "ciemnogród", nie to co ten fajny, progresywny zachód.

0

@portero Wyżej mnie tu nazwali betonem... Jest coś takiego jak beton opozycyjny?

2

@Ciule123 xD. Przynajmniej nie musiałbym odpowiadać Mariuszowi! ;(

0

@AxelF "Dlatego PiS pod prąd USA". Wyrwane z dłuższego komentarza. Skoro PiS się stawia USA, zobaczymy z jakim skutkiem, to znaczy że nie jest im podporządkowany.

0

@czarek78 Po co piszesz o tym lawirancie. Ty pisałeś, że mi "upały zaszkodziły" i sobie coś wymyśliłem...

0

@portero Przecież my powinniśmy czerpać WZÓR z Zachodu żeby nie trafić w ręce Putina... xD Dlatego ten przykład Francji! :)

0

@MarioVeB! Po co więc strzępisz kopię, przecież Ty mnie tu już zdemaskowałeś jako domniemanego wyborcę PiSu.

0

@czarek78 Poczytaj sobie, co pisałem wyżej o obecności wojski USA...

0

@czarek78 Gdyby TVP przeszło na ten sam marny model, reklama co chwila, to dzięki zasięgowi (= oglądalności) wyciągaliby znacznie więcej niż Polsat i TVN.

0

@czarek78 Nie powiedział tego? Wymyślił sobie to?

2

Jest już ta opcja o zbanowaniu użytkownika przez użytkownika 3 razy na miesiąc?

0

@MarioVeB! Czy mnie tu gdzieś treść audycji TVNowskich przeszkadzała? Nie. Post rozpoczynający dyskusję był o dozwolonej w kraju strukturze własnościowej w mediach.

0

@MarioVeB! "PRYWATNA tv może robic co chce" Piękne!!! Prywatna telewizja może siać żałosną propagandę. Samozaoranie.
Nie dziwie się, że Polsat i TVN działają mimo braku pieniędzy z budżetu państwa, przecież tam reklama co 15 minut jest. Środki na stawianie p i reklamy piwska...

0

@MarioVeB! Co ma za znaczenie kiedy to prawo we Francji uchwalono? Albo ma... Kiedy rządzić będzie PO z Hołownią wówczas będzie OK, tak? xD

0

@MarioVeB! Dziwiłem się, że Ciebie nie ma. Nie zawiodłeś!

0

@GrzegorzFloryda Nie wiem o czym mowa! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@czarek78 Czemu nie likwidują Polsat? Polsat też po stronie PiSu... xD
W ogóle to jest niezła hipokryzja, że teraz TVN walczy o "przetrwanie". Kto od miesięcy mówi o likwidacji TVP Info i zwolnieniu ich dziennikarzy. Ja się w cale nie dziwię, że u takiego Kłęczka włącza się tryb oblężonej twierdzy...

0

@Kgorecki2500 Dogadywaliby się jak PO, Komorowski z Obamą...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?