John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnnyBarca O ile tego MV niby szantażowali?
8
Tą koszulką po Messim go zaklepali
14
Popołudniowe wydanie Wydarzeń. Materiał o Irakijczykach ukrywających się w lasach przy granicy. Jeden z nich rozmawia z dziennikarką: "(...) My nie możemy tak mieszkać, my chcemy domu". Niech mi ktoś teraz zacznie narzekać na 500+. To jest dopiero postawa roszczeniowa...
Odmawiacie sobie, dzisiaj czegoś, żeby odłożyć na kupno mieszkania. Spłacacie raty kredytu czy udział we wspólnocie. Budujecie się, więc jesteście na bieżąco z cenami materiałów i robocizny. Okazuje się, że FRAJERZY, jesteście. Wystarczy NIELEGALNIE przekroczyć granicę i nie tyle, że prosić a żądać! Mi mi mi
1
@TheGoldenEleven
6 pkt - Lewandowski
4 pkt - Jorginho
3 pkt - Benzema
2 pkt - Messi
1 pkt - Kante
0
@Sulej Nie, To nie on.
0
CBS Sports, pomeczowe studio LM
Prowadząca: Kto jest najlepszym piłkarzem z jakim grałeś?
T. Henry: Bergkamp.
Prowadząca: Nie Messi?
T. Henry zrobił jakąś krzywą minę
Prowadząca: Czy Barcelona awansuje z fazy grupowej LM w tym sezonie?
T. Henry, J. Carragher i jakiś nieistotny czarny. Wszyscy: Nie.
0
@Kusco15 Słyszałeś kiedyś powiedzenie: "Jak Cię widzą, tak Cię piszą", a w tym przypadku potwierdzone.
0
@Dojaar GW broniła pewnego reżysera. Każdy broni swoich...
0
@barca87f Byle tylko włosów nie miała pofarbowanych na różowo, fioletowo czy inny jaskrawy kolor. Symptom tego, co ma w głowie.
0
@Joe_Pesci "Załóżmy, że przyjmujemy te 7 tysięcy i wśród nich jest jeden zamachowiec. I wysadza w powietrze, ginie 10 Polaków. Ale uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które uciekały przed wojną" xD
0
@Khajio Można i tak...
3
Gdyby ktoś chciał zagłosować w plebiscycie Golden Boy:
https://www.tuttosport.com/sondaggi/calcio/golden-boy/2021/10/15-86223550/golden_boy_ecco_i_20_finalisti_-_vota_ora
Nic nie sugeruje, ale Pedro González López PEDRI!
2
@BorzyKrzys Nie dziwię się kobiecie. Spieszyła się do pracy, a tu aktywiści emeryci albo tacy do wynajęcia
0
@Sulimo George Lazenby też nie był zły
0
@Sulimo Fajno, że narodowy sport Polaków w tej samej stacji, w której wkładano polską flagę w odchody...
0
@zadafcb Nawet w futbolu ta pisowska inflacja... Won! ;)
1
@MesQueUnClub96 Może tak bardziej szczegółowo?
3
@macio_944 I vice versa
0
@baartekk97 Jeszcze lepiej... xD
0
@baartekk97 Nawet jeśli było 100 tyś na tej manifestacji. Wawa ma niemal 1,8 mln mieszkańców. Znaczy 1,7 mln warszawiaków, którzy zostali w domach, są za wyjściem z UE. :)
0
@tomek8756 jeszcze Justice- Genesis
0
@Krystian1588 W City i P$G i tak księgowa nie potrzebna.
Chodziło mi bardziej o bądź tu teraz sędzią i wydaj sprawiedliwy wyrok, jak wszyscy/większość ma z góry Mendy’ego za winnego…
4
@Mr8lack Oskarżenie ma większy zasięg niż przeprosiny za niesłuszne oskarżenie. Dożywotnia łatka gwałciciela...
1
O karierze Benjamin'a Mendy'ego powoli można chyba już pisać w czasie przeszłym?
https://sport.onet.pl/esportmania/fifa/fifa-22-benjamin-mendy-usuniety-z-gry-po-oskarzeniu-o-gwalt/fjfcp1n
Nie żebym jakoś specjalnie lubił tego piłkarza, ale jest już uznany winnym zanim sąd prawa wydał wyrok.
1
@Kurkmen Mea culpa, mea maxima culpa! Obiecuję, że od teraz będę już grzeczny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ojciec5tkidzieci XD
1
@Ojciec5tkidzieci Nie jest to aby ten piłkarz, który dwie panie zapłodnił jednej nocy? Dobry strzelec!
5
@FCB24 On niewinny! Ona winna. Ona da...
26
Szkoła próbowała zatuszować gwałt na 14-latce, który miał miejsce w szkolnej łazience w maju. Gwałciciel wykorzystał liberalne przepisy stosowane w tej szkole. Wolno było mu korzystać z damskiej toalety, bo… nosił sukienkę. ;)
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10083783/Loudoun-County-father-arrested-school-meeting-says-daughter-raped-boy-girls-bathroom.html
W między czasie w tym dystrykcie procedowane są przepisy z myślą o „transpłciowej” i -cokolwiek to znaczy- „bez przypisanej płci” młodzieży. Do tych uczniów trzeba będzie się zwracać zgodnie z płcią, jaką się identyfikują. Będą mogli korzystać z dowolnej ubikacji. Jeden chłopak (?) na pewno doceni! ;) Będą mogli uczestniczyć w zajęciach sportowych organizowanych dla identyfikowanej płci. XD
Wiadomo gwałt nie istotny, byleby tęczowa młodzież nie czuła się dyskryminowana i nie miała myśli samobójczych....
( ͡° ͜ʖ ͡°)