John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zatem ZP to nagroda za grę od stycznia do lipca. To coś nowego.
2
@POLAK12345 ein skandal
0
CR7, ale miał swoją 6. :)
4
Teraz chcą zaległej nagrody za 2020, bo przegrał 2021. Kurła, to jest dopiero poniżające. Takie klepanie po pleckach: "No, nie martw się. Będzie dobrze"
0
Czemu studio? Zaraz przecież wejdzie Ronaldo z ZP dla Lewego i Mazurek. Wiem, bo na LR było!
0
Reasumpcja głosowania. Natychmiast! ;)
1
@Comentateiro "Ostatni będą pierwszymi"
2
Już jutro w Wiadomości: "Piłkarskie elity gardzą Polakami" ;)
2
"Niby człowiek wiedział, a jednak trochę się łudził" i takie tam... Gratulacje dla Leo Messie'go.
2
ładna buzia, ale deska
0
Widać, że się "dobrze bawił"!
0
@Drozdu7 Dyskryminacja ludzi lgbtq+ poraża
0
Czemu niektórzy są w namordnikach, a inni nie?
1
@Grzbiet Funfel Messie'go
0
O której będzie walka wieczoru?
1
A gdyby tak Donnarumma. Też ostatnie 4 miesiące nic nie gra, a miał ogromny udział w wygranej na Euro. Też z p$g.
0
Pani S. Dekiert, świetny warsztart dziennikarski i bezstronna. Iwańskiego to TVP powinno natychmiast zawiesić.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Mr8lack W sumie losowanie nie wyszło najgorzej.
0
@Kinginiesta Przecież ci, którzy chcą ZP dla R. Lewandowskiego to "polaczki". Nie obrażaj światowców.
2
@Rust_Cohle W TVP1(od 20.30) i TVP Sport (od xD 19.00).
1
@Survier Znaczy ligue 1 zdecydowanie lepsza od La ligi skoro Messi sobie tam nie radzi, a w Hiszpanii był najlepszy xD
0
@VirtuoZ 50/50
1
Janusz Chomontek był lepszy od Maradony!
0
@AllBundy Polak Polakowi wilkiem
0
@Gonzo349 Pierwszemu zabrali ZP na rzecz Messiego, a drugiemu na rzecz CR7
1
@Pawel13sz Ciekawy byłby atak Haland Isak Vinicius :)
2
Tak jak okradli W. Sneijdera i F. Ribery, tak dzisiaj okradną R. Lewandowskiego.
0
@kaamil1910 Poza pierwszą piątką, a w pierwszej dziesiątce. Za nazwisko.
1
Po jedzeniu żeby Was nie zwaliło z nóg, a przed jedzeniem żeby dostać apetyt.
1
@Peszko07 Wina na pewno PiSu! ;)