1

@RomanHoffer Mina Stanowskiego bezcenna jak Legia spadnie, a Łęczna się utrzyma. :)

12

Brzydko się zestarzało.


0

@osa91 VAT, podatek od dochodu.

0

@equwesta Rusofobia ma się dobrze...

4

Zlikwidować podatek od nieruchomości!

0

@Dragon218 Duża część z nich jest tam pewnie obywatelami n-tej kategorii. Tylko my potrafimy przed przyjezdnymi rozkładać czerwony dywan, a swoich obgadać za plecami albo kopa w tyłek.

Trochę zaszłe dzieje. Kobieta bardzo chce do Niemiec. bo TAM LEPIEJ. Mąż Polak, z niemieckim pochodzeniem. W domu mówiło się przede wszystkim po niemiecku. Pojechał tam na delegację. W Polsce wiadomo 0,5l, a na landach przy jednym kielichu cały dzień mogą siedzieć... ;) Jak on się nasłuchał tam, co PRAWDZIWI Niemcy mówią między sobą o Polakach, to już nigdy nie chciał tam wracać. Mimo, że tu w Polsce dostał za bycie po Niemcu.

0

@RomanHoffer Bo chce zostać w kraju pobytu. Pewnie Polka w Niemczech jest lepszą kandydatką na żonę niż ta ich lokalna Helga.

0

@osa91 Kto ma korzystać z dorobku państwa, infrastruktury jak nie potomki, tych którzy je budowali czy finansowali podatkami.
Jeśli preferujesz przyjezdnych, to już twoja sprawa... :(

1

@hayek Nie ma określonej liczby miejsc na kierunku? Polski student może mieszkać u rodziny i tylko dojeżdża na uczelnię. Ukrainiec wynajmie i jest zarobek.

Brakujące ręce do pracy to problem edukacji. Zamykano szkoły zawodowe, a wszystkich kopano do głupich liceów. Studia nie są dla wszystkich. Fach w rękach, zawodowe wykształcenie to nie powód do wstydu! A na rynku łatwiej o ekonomistę niż o hydraulika czy ślusarza...

0

@FCB_dimiC Zapytałem jakie podstawy ma ta sympatia. Potencjalna imigracja z Ukrainy zmieni spojrzenie u wielu.

0

@Sulimo Pewnie tak, ale polskie państwo powinno najpierw zadbać o tubylców.

2

Skąd ta sympatia w stosunku do Ukraińców? Wybuchnie konflikt i wielki exodus Ukraińców. Dokąd? Wielu zmieni zdanie o 180° jak będzie musiało rywalizować z Ukraińcami o przyjęcie na studia czy na rynku pracy. Karta pobytu= 500+. Aż mi się przypomniał jak w "Pytaniu na śniadanie" gośćmi była para Ukraińców z 12-tką dzieci... :) Ciekawe czy starczy dla wszystkich?! Wiadomo, że polscy pracodawcy PATRIOTYCZNIE preferują zatrudnianie Polaków... xD Cezary Kazimierczak już zaciera ręce!

2

S. Kisielewski: "Lwów? Centrum Rzeczypospolitej. Warszawa? Małe żydowskie miasteczko na zachodnich kresach Polski. Szczecin? Do Niemiec nie jeżdżę!"

Putin ponoć oferował Polsce Lwów jak jeszcze rządziło PO... Bralibyście?

4

@Pogba No i to jest rosyjska propaganda, którą poprę bez żalu.

3

@masq "Zacznijcie się bać! Szczegóły wkrótce."

1

@BART97 Ogranicz się do social media!

0

Napijecie się białego Rosjanina i od razu będziecie wyluzowani jak koleś.

6

@BART97 Nie przeginaj!

0

@Barcanajlepszyteam Wśród ślepców jednooki jest królem.

0

@daniel32778 Spekulują, że może być kandydatką na Prezydenta w 2024... xD

1

@barcelonaLM "Ukraińcy" muszą napaść na jakąś radiostację, a potem to już z górki.

3

Powinni zrobić Clintonową znowu Sekretarzem Stanu. Nikt nie odważy się zanegować jej dokonań w Libii.

0

@BART97 Raczej mnie cieszy, że w Polsce żeby mieć broń trzeba się wysilić, mimo że jestem prawoskrętny.

0

Kto ogląda Fox news to wie. Emily Compagno Top Topów!

0

Odgłosy (1977). Koniecznie na głośno. Muzyka i jaskrawe barwy, z dominującą czerwienią, robią świetny show. Gorąco polecam.



"Poznałam sekret. Zajrzałam za drzwi. Trzy irysy. Obróć błękitny"

0

@patry295 Było nie ściągać sankcji, które nałożył ten "russian asset" D. Trump. Swoją drogą ciekawe. Niby republikanie są prorosyjscy, a jak coś Rosja zaczyna wydziwiać, to w białym domu gospodarzem jest demokrata! Tylko żeby nie włączali znowu tego przycisku reset...

0

@sebasek99 Da da

1

@mcsarna Donald Tusk: "Nie ma żadnej ideologicznej przesłanki, by mówić kategorycznie "nie"
inwestorom z jakiegokolwiek kraju, także z Rosji. Nasi sąsiedzi są również od tego, abyśmy robili z nimi wspólne interesy"
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tusk-nie-ma-powodow-by-powstrzymac-sprzedaz-lotosu-rosjanom,nId,331726#crp_state=1

O spotkaniu na molo nie wspomnę...

0

@Cochise "Nord stream 2 to prywatne przedsięwzięcie"... XD

0

@Kgorecki2500 Wg mnie to miałoby odwrotny skutek. Kolejny powód do jeszcze większego gniewu rosyjskiej opinii publicznej (=poparcia dla W. Putina) wobec tzw. zachodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?