John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcanajlepszyteam Tej materii geriatrycznej już pewnie nie wystawią 2024. Już prędzej Clintonową na rewanż z Trumpem ;)
0
@Kacper1998 Po czasie miała wpływ. Gdy młodzi Amerykanie zaczęli tam ginąć i w mediach wałkowano ile miliardów dziennie to kosztuje podatnika.
Zmniejszenie dostaw będzie miało wpływ na ceny.
0
@Barcanajlepszyteam Chodzi o wybory do Izby Reprezentantów i 34 miejsca w Senacie
10
@Kacper1998 Na pewno amerykański wyborca będzie się cieszył, że więcej płaci za paliwo, bo USA interweniuje w kraju, którego nie potrafi wskazać na mapie...
1
Rosja produkuje 10,1 mln baryłek ropy dziennie. USA sprowadza z Rosji 5-12 mln baryłek miesięcznie. OPEC odmówił zwiększenia dostaw. Zbliżają się wybory w Stanach. Na pewno ostatnie czego chcą demokraci, przy i tak słabych notowaniach Bidena, to podwyżki na stacjach. Sankcje będą miały swoje granice.
1
@Tomo1989 W plebiscycie w tych republikach większość mieszkańców opowiedziała się za odłączeniem od Ukrainy, a Kijów tego głosowania nie uznaje. Zatem autorytarni są Ukraińcy.
0
@Tomo1989 Taka była wola mieszkańców tych republik.
0
@Kgorecki2500 Mogą teraz twierdzić, że z przyłączeniem do Rosji mają zapewnione bezpieczeństwo od Ukraińców. Kraje zachodu i tak jakoś nie ścigały się w ich uznawaniu.
4
Jaka jest różnica między odłączeniem się Republiki Donieckiej i Ługańskiej od Ukrainy a krajami powstałymi po rozpadzie Jugosławii? Tam walczyli o niepodległość, samostanowienie, a na Ukrainie to już niby separatyści, agenci FSB. xD Twierdzili, że są źle traktowani przez prawosławnych Serbów. Podobnie teraz twierdzi mniejszość rosyjska na Ukrainie. Na wschodzie Ukrainy to jednak zdecydowana większość. Jakoś nic nie przeszkadza Polsce, USA i wielu państwom, na złość Serbii, uznawać Kosowo. Czemu niby nie mogło być tak z Republiką Doniecką i Ługańską? Równi i równiejsi są?
0
@stone80 Amunicja jest defensywna?
0
@Sau_Ron Sytuacja odwrotna i Ukraińcy wypięliby się na Polskę, a może i braliby czynny udział, jak już bywało. Zdecydowanie nie.
12
@Peszko07 Ta część o przyznaniu "uprawnień policyjnych" obcym żołnierzom masakra. Jaki szatan im to za suflował...
0
@Lola120 Śpij z rękami za głową.
1
@kubix05 Je Ju Ja. Ogólnie słabo, a maturę z rosyjskiego zdawałem...
3
@FC1899Barca Lewandowski > Suarez. Fakt.
0
@kynio302 Wątpię. Jeśli nawet wystarczy zrobić z siebie głupka i cię nie wezmą.
0
Gdyby J. Piłsudski nie ułaskawił mordercy, JE W. Putin nie musiałby teraz ratować mniejszości rosyjskiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@hayek Byle nie CD! ;)
0
@Bobo25 Pobór to tylko przeszkolenie. Zawodowstwo to już kwestia chęci.
1
Kategoria w książęce wojskowej ma datę ważności, nie? Ta kategoria A mnie zaczęła trochę uwierać.
0
Obowiązkowy pobór, powiększanie armii. Przynajmniej młodzi chłopcy będą mieli dodatkową możliwość pracy, zarobku. W wojsku nie postawią czegoś na wzór kas samoobsługowych.
0
@AlicjaFCB Żaden problem. Spotka się Ukraińca na snowboardzie i można powspominać i z tego wszystkiego się pośmiać, nie @masq? xD
0
Pobór? Żandarmeria wojskowa już po Was jedzie.
0
@stone80 Broń defensywna nie istnieje. Zielone ludziki na Ukrainie są uzbrojeni w defensywne czołgi...
0
@anxted Jak jakakolwiek amunicja może być "bronią defensywną"? Defensywna to jest kamizelka kuloodporna, kask itp., ale to nie broń. Broń z zasady ma czynić krzywdę. Użyta w obronie własnej przeciwko napastnikowi również.
2
@barcelonaLM ;). Termin "broń defensywna". xD A tam m.in. amunicja moździerzowa, przeciwlotnicza...
2
Polskie państwo tą broń, którą nieodpłatnie przekazuje Ukrainie znalazło na chodniku czy jednak podatnicy to sfinansowali?
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/dodatkowa-bron-z-polski-moze-trafic-do-ukrainy/w2fe9dr
0
@Gappeq Prawdziwe kobiety też robią z siebie takie dziwadła...
0
@busquets5 Wypisz wymaluj LR:
https://zapodaj.net/f2d27d998b107.jpg.html
A tak na poważnie. Twój komentarz w punkt.
0
@tristan87 Ze względu na Mioduskiego, pewnie trochę tak, ale on ma kosę na G. Łęczna i Ruch Chorzów.