- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 674 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 674 Culés
29
Niemcy to zdradziecki naród, wielki przyjaciel Rosji, z którą krecą ogromne biznesy. Niech nie dziwi was ich postawa, jest naturalna. Nie plujesz na ludzi, dzięki którym masz miliardy. A moralność? W kontekście Niemiec? :D
8
@MESSIah16 W czasie pokoju każdy robi biznes tam gdzie się opłaca. Polaków też ganisz za 70% węgla do elektrowni z Rosji? Za sprzedaż stacji benzynowych węgierskiej spółce z udziałami z Rosji? Plujesz na polskich rolników sprzedających rosjanom produkty?
1
@MESSIah16 Przecież oni bez ich gazu za chwilę nie mieliby prądu, Merkelowa uzależniła Niemcy całkowicie od surowców Rosji.
1
@Amigo_Blanco ale teraz jest czas wojny, a Niemcy nadal zdają się udawać, że nic się nie dzieje. Nie ganię ich za to, co robią w czasie pokoju, tylko teraz. No chyba że twoim zdaniem teraz nic szczególnego się nie dzieje.
1
@MESSIah16 To w takim razie czego oczekujesz?
Reakcji wojskowej? Nikt przed szereg nie wyjdzie. Szczególnie Niemcy, bo ich potencjał wojskowy znacząco spadł. Refleksji w sprawie polityki energetycznej? Ona zapewne nastąpi, jednakże są na takim etapie zmiany kierunku krajowej energetyki, że muszą iść na kompromisy.
NS2 z tego co kojarzę już zawiesili. Polska rozumiem wstrzymała tranzyt gazu przez rurociąg jamalski? Czy nadal korzystamy z rosyjskiego gazu?
0
@Uukasz_93 prawda. A najgorsze, że pomiędzy nimi będzie takie państwo, w którym jesteśmy my.
0
@Amigo_Blanco Sprzedano stacje benzynowe węgierskiej spółce, bo taki był wymógł KE przy przejęciu przez Orlen Lotosu. Żeby nie było monopolu...
1
@MESSIah16 no to czego od Niemiec wymagasz? Co mają zrobić? W ogóle o czym Wy mówicie, Zachód narazie nie może kiwnąć palcem, przecież to proste!
1
@John_Doe Oczywiście, ale Moya nie była jedyną opcją.