0

@kazbychu Oczywiście, że ŁKS.

4

@Emhyr W sumie wierzyłbym. Gdy Polacy ponoć w 39' napadli na radiostację w Gliwicach xD, to Ukraińcy solidarnie w czasie WWII bronili Niemców przed Polakami i Żydami... ;)

0

@ro3ak Obywatel John Doe (1941)

2

@Rust_Cohle Mam rozumieć, że dowcipy z próby morderstwa są dozwolone i nie łamią regulaminu forum?

3

Bóg potępia grzech, ale stara się ocalić grzesznika, dlatego W. PUTIN (jak każdy grzesznik) JEST w kościele MILE WIDZIANY.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@tobiasson92 Słuszna postawa. Priorytetem rządzących powinno być zawsze dobro obywateli swojego państwa.

1

@Kapitan hawk Zabawne, ale technicznie błędne. W. Putin nie podlega pod to wyznanie.

1

@cris2706 Nie skoki narciarskie, a narzekanie to sport narodowy Polaków.

0

@FC1899Barca "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”...

0

@maroon ;) Podczas tego samego wywiadu:

Dziennikarz:"Podczas rozmowy z Putinem gdy byłeś prezydentem i on mówił o potencjalnej inwazji na Ukrainę, groziłeś mu twoimi zdolnościami nuklearnymi?"
D.Trump: "Groziłem mu jak nikt mu jeszcze nigdy nie groził przedtem"
Dziennikarz:"Groziłeś użyciem broni nuklearnych?"
D. Trump: "Nie chcę tego powiedzieć. Groziłem mu jak nikt mu jeszcze nigdy nie groził przedtem"

0

@Solimalhio Przecież słaby trenejro... xD

1

Ostatnim razem Real Madryt wygrał mistrzostwo mając jeszcze 4 mecze do końca rozgrywek w sezonie 1989/1990.

30

Carlo Ancelotti pierwszym trenerem, który wygrał 5 wielkich lig:
*włoską 2003/2004 prowadząc AC Milan,
*angielską 2009/2010 prowadząc Chelsea Londyn,
*francuską 2012/2013 prowadząc P$G,
*niemiecką 2016/2017 prowadząc Bayern Monachium, *hiszpańską 2021/2022 prowadząc Real Madryt.

2

Donald TRUMP podczas wywiadu: "[Kim Dzong Un] "Powiedział mam czerwony przycisk na biurku", mając na myśli przycisk nuklearny. Powiedziałem mu, że ja mam czerwony przycisk na swoim biurku także, ale JEST WIĘKSZY i silniejszy OD TWOJEGO i MÓJ DZIAŁA." :)

Ostateczny argument, który zamyka każdą dyskusję.

0

@Emhyr CA słabym trenerem... Jaki rozwój zaliczył przy nim Vinicius i Militao. Statystyki Vinicusa za Carlo a za klaskacza. Gra całego Realu też się zmieniła na lepsze za Carlo, przy ZZ to był nudny miliard wrzutek, a składy niemal identyczne. Jedyny zarzut do Carlo, że nie korzysta bardziej z młodych, a uparcie stoi przy tym CKM.

3

@jacobFCB me too

7

Pep przy akcji bramkowej Viniciusa. :)


3

Prezes J. Korwin-Mikke zwykł sobie żartować:
"Po czym poznać, że się wjechało do Holandii?"
Odp. "Krowy są ładniejsze od kobiet."

Pozwolę sobie się nie zgodzić. Eva Vlaardingerbroek:
https://zapodaj.net/6b9a1dc29629d.jpg.html
Rzadko bo rzadko, ale nawet JE Korwin-Mikke się czasami myli

24

E. Musk: "Wolność słowa to podstawa funkcjonującej demokracji, a Twitter to cyfrowy plac miejski gdzie sprawy istotne dla przyszłości ludzkości są debatowanie."

0

Isco jeszcze gra w piłkę? :O

1

@Bykunn Było, było. Na Info Moraw, Niedzielski i dyrektor szpitala, konferencja na temat stanu zdrowia górników. Pytania dziennikarzy o Migi dla Ukrainy...

0

@Semafor80 Ciesz się, że w ogóle było cokolwiek o tym w TV...

0

@cules100pro Realna szansa na ZP. Więc pewnie sam KB chce grać i ładować kolejne bramy.

0

@patry295 Będzie miało to tylko odwrotny skutek do zamierzonego. Popierających Władimira Władimirowicza Rosjan i tak nic, nikt nie przekona do zmiany zdania. Natomiast reszta może się poczuć dotknięta tymi sankcjami, pr-owymi zagrywkami korporacji. Pomyśli karzą mnie, za to że jestem Rosjaninem.

Przeciw wykluczaniu rosyjskich drużyn i indywidualnych sportowców, bo takie widzimisię mają politycy czy szefowie koncernów. Pokonując ich w rozgrywkach sportowych mogliby przecież Rosjan upokorzyć. No chyba, że boją się przegrać... xD Co stoi na przeszkodzie żeby nie wykluczać polskich sportowców, bo nie wprowadza się tych zachodnich, "nowoczesnych" wynalazków, jak małżeństwa jednopłciowe? Dla mnie CANCEL CULTURE w najgorszej postaci.

0

@Kusco15 Natomiast Ty nie chcesz jak zwykle odpowiadać na pytanie, tylko szukasz na siłę czego by się tu uczepić. Odp. Polska i kraje bałtyckie. Najwyraźniej boli przyznanie, że to m.in. Polska pierwsza zrezygnowała z rosyjskich węglowodorów a nie umiłowany "zachód".

Reszta jest o tym dlaczego importowano węgiel z Rosji, bo wiesz tańszy niż polski. Nie zdarzyło się to wczoraj czy wciągu rządów PiS-u. Który rząd przeprowadził największą reformę górnictwa (= zamknął najwięcej kopalń). Nie rząd Premier Szydło. Nie rząd Premiera Morawieckiego. Rząd Jerzego Buzka! Jaka jest obecnie jego przynależność partyjna?

0

@Kusco15 Które państwa pierwsze zrezygnowały z importu rosyjskiego węgla i ropy po inwazji Rosji na Ukrainę?

Jakoś import rosyjskiego węgla nie przeszkadzał rządowi L. Millera i rządowi Tuska... I tak węgiel wydobyty w polskich kopalniach leżał na hołdach i długi kopalń rosły tak, że można było je pozamykać- pardon -zrestrukturyzować. Gdyby Ślązacy mieli odrobinę godności obronili by te miejsca pracy dla przyszłych pokoleń. Sprzedali się jednak za judaszowe odprawy. Teraz to już tylko plują im w twarz przerabiając pokopalniane/pohutnicze budynki na galerie handlowe albo muzea górnictwa/hutnictwa... xD

0

@Kgorecki2500 Jeszcze Marszałek Karczewski zwrócił się po ukraińsku się do Ukraińców, że rząd PO finansuje reżim Putina... WRÓĆ! Chyba wyszło mi coś a la dowcip, że na Placu Czerwonym rozdają mercedesy. Nie Karczewski, a Grodzki. Nie rząd PO a PiS.

0

@Przemek2323 Homeopatia to pseudonauka, a jednak istnieją ludzie, którzy w nią wierzą... Poza tym niby jak rząd powinien pomóc rolnikom żeby nie splajtowali?

0

@Barca1992 Oby wygrała Le Pen

0

xD. Przepraszam, że włączyłem w 82 minucie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?