John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosGirl Jestem świadomy, że to mega kosztuje. Mój zarzut był generalnie o to, że to czas jaki trzeba odczekać na pierwsze badanie.
1
@PawkoFCB Publicznie. Nie po to pobierają co miesiąc składkę, żeby teraz im odpuścić, tylko czekają żeby przytulić prywatnie.
1
@Medium Poradnia naczyniowa, niedrożność żył
4
Bliska osoba poszła ze skierowaniem do poradni specjalistycznej. Zarejestrowała się. Termin wizyty: wrzesień 2023... Rozumiecie?! Żaden zabieg. Tylko to, że lekarz cię przyjmie pierwszy raz i zbada. ;) Aczkolwiek byli na tyle mili, że już jest ustalona godzina. xD
Sam rzadko chodzę do lekarza, bo nie muszę. Słyszy że długo się czeka, ale bez przesady, nie na pierwsze badanie. To w cale nie jest przesadzone jak mówią, że ludzie umierają w kolejkach. Przychodzi termin nie przyszedł/a na wizytę bo jest ✞. Wizyta przepadła, oczywiście z winy pacjenta.
Nie chorujcie!
1
@marcin62 Szewa na tym spotkaniu założył ją Lewandowskiemu odwrotnie, więc i on ma chyba wywalone ;)
12
Nie rozumiem tego oburzenia tym, że Lewandowski będzie nosił podczas MŚ opaskę w barwach Ukrainy. Mogłoby być zdecydowanie gorzej...
https://zapodaj.net/fb1a3e3f3791c.jpg.html
C'mon man! To tylko 3 mecze. Chłopaki będą sobie szybciej mogli pozwiedzać Doha. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
"Our House is on fire and you are fuelling the flames."
Greta Thunberg
Od razu cieplej
2
@prokofiew No tak Polacy sami sobie narzucili limity emisji CO2. Masochiści... ;)
0
Reinaldo to akurat jeb*ny "rzeźnik". Jak najbardziej mu się należało.
0
Co to za dezinformacja? Banować za fake newsy! Bramka Hermoso, a nie Moraty. :)
0
@arasz1819 Być może. Imo Irlandczyk ma takie samo prawo narzekać na Polaków "wykorzystujących" system opieki w Irlandii jak Polak na cudzoziemców tu nasz polski.
0
@marcin62 Na pewno jak się pracuje zarobkowo, powinno się mieć wyższy standard życia niż ciągnąc z opieki. Chodziło mi o to, że na zachodzie mają takie programy socjalne dla ludzi przy których te nasze 500+ wygląda po prostu śmiesznie.
0
@marcin62 Ceny zachodnie z polskimi się porównuje, pensje zachodnie z polskimi też, to czemu nie programy społeczne?
4
Program "Usterka". Odcinek w Irlandii. Robią parapet po irlandzku, ale mniejsza o to. Trzeci "fachowiec", Polak, zapytany "co on tu w Irlandii robi", odpowiada "siedzę na socjalu!" "Za siedzenie w domu dostaję 400 € NA TYDZIEŃ". ;)
A w Polsce narzekają, że ludzie za dziecko na miesiąc od państwa dostają 500 zeta...
6
Onanizują się w wiadomościach na myśl o kucharzu Putina, a o tym że Minister w Kancelarii Prezydenta przyjmuje członków batalionu zadeklarowanych neonazistów kompletne 0, cisza...
0
@Nazio87 Wystarczy napisać coś w stylu "skazano na 25 lat więzienia Katarzynę W., żonę Bartosza Wiśniewskiego"
0
@JimMorrisonFCB Imo przy takich sprawach jak najbardziej się należy, o ile winę udowodniono. Jedyny argument przeciw to możliwość powtórki z przypadku z T. Komendą.
6
Ludzie powinni żałować, że nie stosuje się w Polsce kary śmierci.
https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-robert-j-skazany-za-zamordowanie-i-oskorowanie-studentki,nId,6285095?parametr=polecamy
Teraz społeczeństwo pokryje koszta postępowania karnego, będzie go żywić, finansować zgodne z prawami człowieka warunki w zakładzie karnym, zapewniać mu opiekę zdrowotną i pewnie wiele więcej. W najgorszym możliwym scenariuszu, jeśli wyjdzie na wolność, będzie mu przysługiwało prawo do zasiłku dla osób opuszczających zakłady karne...
0
@Culer_1906 Krycie przy rożnym TOP! ;)
0
Jeszcze Thomas Müller. 8 goli w 7 meczach z Barcą.
0
Kciuk od Neuera do Raphinhi za to że nie trafił
1
Ten Musiala w sumie to mógł grać w reprezentacji Polski tak jak "Gotówka". Jeden jednak miał 0% szans na grę dla kraju urodzenia.
0
@Colon Pluton?
8
Narzekali, że Probierz w prowadzonych przez siebie zespołach woli stawiać na podstarzałych obcokrajowców kosztem Polaków. Do kadry U-21 powołał wyłącznie Polaków. Nie wstyd Wam? :)
0
Mundialowa koszulka reprezentacji ponad 700 zł... :( Z drugiej strony koszulka na cały sezon, tj. 3 mecze.
52
Zmarła Elżbieta II, no i co z tego?
„Niech Jej ziemia lekką będzie”. Gdziekolwiek teraz trafi albo- to dla ateistów –i nie oby ją oceniono sprawiedliwie. Tyle! Niby czemu więcej? Zmarła osoba w podeszłym wieku. Naturalna kolej rzeczy. Kto ma umierać? Młodzi ludzie? Wielka tragedia… Tragedią dla mnie byłoby gdyby zmarł książę William, a jego babcia by go przeżyła. Porządek jest właściwy.
Świat w żałobie, bo zmarła królowa angielska. Nie zmarła wybitna osoba, która dzięki swojemu talentowi, ciężkiej pracy doszła do czegoś od „zera”. Nie zmarła osoba, która dokonała czegoś wybitnego. Nie zmarła osoba, o której by powiedzieli „mało, kto by tak postąpił”, w pozytywnym sensie. Elżbieta II zawdzięczała swoją pozycję, tylko temu, w jakiej rodzinie się urodziła. Nie mogło być lepiej. Rodzina królewska nie musi płacić podatków od dochodu. Sama Elżbieta nie płaciła podatków do 1993 roku. Nie przeszkadzało to by Brytyjczycy opłacali ich utrzymanie. W zeszłym roku te koszty wyniosły 102,4 mln £! Smutno Wam by było gdyby jutro- nikomu nie życzę -zmarł Konstanty Radziwiłł albo Anna Czartoryska? Wątpię. Dodajcie do tego, że musielibyście wypłacać im pensje z racji ich urodzenia. Łezka zakręciłaby się w oku, bo ŚP Pani Czartoryska nie kupiła sobie już nowej torebki?
Można zrozumieć smutek śmiercią Elżbiety II u Brytyjczyków czy nawet mieszkańców byłych kolonii brytyjskich. Zbyt długo musieli się kłaniać wyspiarzom. Pozostałość w głowach po kolonializmie. Ale smutek u Polaków…? xD Wszędzie pełno tych kondolencji na polskich stronach. Odnoszę wrażenie, że gdyby zmarła czołowa postać pewnej polskiej partii politycznej, nie napiszę której, poszłoby to w przeciwną stronę! Strzelałyby korki od szampanów! (Nie)pozdrawiam La Ramblowego ”Jimmy’ego Hendrixa”.
Pewnie przez jakiś czas będą dyskutować o Elżbiecie II. Może „skonsumujecie” jakiś dokument o Lizzie, ale takiego zdjęcia raczej nie uraczycie. Rok 1933. Co się wtedy wydarzyło? :)
https://zapodaj.net/12adfa87dcce8.jpg.html
0
@marcin62 Co, że niby Lewandowski nie dostał premii przy podpisywaniu? Ten jego agent Żyd, też 0? ;) Nie rozśmieszaj mnie.
0
@czółkovsky Piłkarz na dekadę.
1
60 mln € za Haalanda to była mega promocja.
4
Pogba wspiera finansowo brata i przyjaciół z dzieciństwa. Wynajęty szaman zapewnia mu ochronę przed kontuzjami i rzuca urok na Ymbape.
*
Ymbape zostaje w P$G.
*
Uzbrojony brat i „przyjaciele” próbują wyłudzić od Pogby 13 mln euro. Ten zgłasza sprawę na policję. Ochrona czarownika przestaje działać.
*
Pogba odnosi kontuzję łąkotki i podobnie jak legenda Barcelony nie decyduje się na operację przed mundialem.
*
Loading...10 czerwca 2023 P$G zdobywcą LIGI MISTRZÓW.