John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
InSZURY.pl sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski... xD Kto wymyśla te adresy stron? Naprawdę nie można było wpaść na coś ze słowem ubezpieczenia bądź insurances. Użycie słowa insurance byłoby otwarciem na zagranicznego klienta. Z miejsca taki klient kojarzyłby, o co chodzi. Ilu obcokrajowców wpadnie, że INSZURY to trochę fonetyczny zapis insure. Po za tym, czy oni tam myślą, że znajomość angielskiego wśród Polaków można sprowadzić do Katarzyny Figury z Szczęśliwego Nowego Jorku. „ŚUR kochanie!” Możliwe, że źle interpretuję i chodzi o samo słowo SZURY…
Po cinkciarzach już nic nie powinno zaskakiwać. Może jakiś portal towarzyski dla singli? Sugerowana nazwa: zamocz.pl. Za obelżywy język ajm soł sari!
0
@LS Nie. W rejestracji zarejestrują na dzień następny. "Proszę przyjść w godzinach w tych i tych". Recepta to samo. Przepisywane były takie leki, a kończą się. W rejestracji powiesz, że potrzebujesz tego i tyle tego. Następny dzień odbiór recepty. Obojętnie czy ta nowa z kodem czy starego typu od lekarza-emeryta, który dorabia. Natomiast wizyta u specjalisty. To jest, k**wa, bajka. Termin... Jprd! Niejeden człowiek prędzej umrze niż doczeka albo skapituluje i prywatnie za wizytę zapłaci! A niczym się to nie różni. Ten sam lekarz, ten sam gabinet.
Tak jak to powiedział ponoć Piłsudski: "Polska to piękny kraj, ale ludzie k**wy i złodzieje". Pozdrawiam oraz życzę zdrowia i samozaparcia.
0
Kara za bycie samolubem!
1
Lewy, cymbale, daj strzelić Pique!
0
#JeSuisGerardPiqué!
0
@Ali3231 To nie sport tylko clickbait.
0
@Transu96 Mozilla firefox
0
Na trybunach Marta "temu ciągn**am" Linkiewicz. Kolejny gigant intelektu. Poziom gali!
0
Artystka vs. Dietetyczka. Zaraz będą się nawalać motyki
0
Serio, dostęp do tego dziadostwa kosztuje 40zeta?
0
@Volk Portugalia... myślozbrodnia
0
Zdaniem ateistów Boga nie ma, a w Bergamo przecież jest! A Jezus w Londynie.
0
Zieliński jak ten Grealish... Zieliński jak Angol zawsze opuszczał tak nisko skarpety czy może dopiero ostatnio zaczął papugować? Teraz żem przyuważył.
0
Kurła, czemu ten Look man lepiej nie spojrzał? Byłby już remis...
1
@Rust_Cohle U niego piątek będzie trwał do poniedziałku. "Grzeczne dzieci wracają do domu na dzień trzeci". ;)
0
@Luciano99 Kto wie... Maciej Korzym i Dawid Janczyk uchodzili swego czasu za największe polskie talenty. Pamiętam, że w którejś z gazet widziałem pod artykułem o nich rysunek satyryczny, że w Nowym Sączu dzieci rodzą się z piłką ;). Kiedy nastoletni Korzym i Janczyk na poważnie grali już w I lidze (= Ekstraklasa), Lewandowski kopał się w czoło w III lidze i za chwilę miał być odprawiony z Legii... Prowadzenie się i ambicja ma większe znaczenie niż sam talent. Teraz to już tylko takie gdybanie, gdzie Janczyk mógłby zajść. Gdyby babcia miała wąsy, to byłaby dziadkiem.
11
A to ładne. Szacunek, że pamiętali o swoim byłym zawodniku.
"Rodzina Panathinaikos jest zdruzgotana przedwczesną śmiercią Igora Sipniewskiego, który zmarł w wieku zaledwie 47 lat."
2
@Zazinho Intruz (1946), Sokół maltański (1941),
Kryminalne, niedetektywistyczne: Szkarłatna ulica (1945), Kobieta w oknie (1944)
2
@Faro Nie rozumiem. Tajemnicą poliszynela jest, że Lewandowski chciał do Realu. Zatrudnił po to nawet nowego agenta. Wówczas Lewy był młodszy, to też cena była znacznie wyższa i temat upadł. Obecnie Real wciąż liczy mocno na Benzynę, a i nie kontraktuje już tak wiekowych zawodników. Imo w głowie Lewemu wykiełkowała myśl, gra i sukces w La liga = złota piłka. Stąd ta Barcelona.
3
@RomanHoffer Dokładnie. Ludzie niepełnosprawni, z defektami, a wydają się często jakby byli szczęśliwsi. Problemy zdrowych ludzi przy ich stają się małe, wręcz śmieszne.
0
@macio_944 Może piękni w portkach. Trudno żeby mieli swoje "graty" nosić na wierzchu po ulicy
0
@Transu96 Zapomnij. Elektrycznych zniczy już nie daję na grób. Zbyt szybko się traciły
0
Pomnik ładnie wymyty. Świeci się jak temu psu... oczy. Nowy bukiecik w wazonie. Lampki pozapalne. Na pierwszego gotów.
0
Z okazji tego pogańskiego "święta" ;)
https://zapodaj.net/b0307cc321c6f.jpg.html
0
Typowy Real, a nie... Wróć!
3
@22_LR Podczas wyborów na Węgrzech liberałowie, a D. Tusk swoją osobą na miejscu, wspierali Jobbik. Konfederacja przy Jobbik-u to banda lew**ów
0
@Comentateiro W rankingu FIDE gdyby patrzeć na poszczególne nacje to Węgrzy są wyżej niż Polacy. Tylko ten J.-K. Duda jakoś tutaj nie pasuje.
3
Sondaż. Czy Pani/Pana zdaniem Zachód, by obniżyć ceny energii, powinien złagodzić lub wycofać się z sankcji nałożonych na Rosję?
59,7% NIE; 15,9% TAK; 24,4% Nie mam zdania
https://www.rp.pl/polityka/art37165061-sondaz-zlagodzic-sankcje-wobec-rosji-by-obnizyc-ceny-energii-polacy-przeciw
W podobnym sondażu dla Polityki było to nie 59 a 75%. xDJednocześnie narzekania, że drożyzna. Polacy intelektualnie to dno i wodorosty, statystycznie.
Natomiast Węgrzy idą w przeciwnym kierunku. Ponad 70%.
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1413564%2Csondaz-wegrzy-zdecydowanie-przeciwni-sankcjom-nakladanym-na-rosje.html
0
"Przyjaciel do mojej ostatniej złotówki." xD Pierwszy raz słyszałem to powiedzonko. Bardzo życiowe...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika