1

@Sau_Ron 1. Francja; 2 Brazylia; 3. Anglia; 4. Portugalia; 5 Argentyna.

1

@barcanawieki U nas jest przewaga kwasu.

1

Wszyscy na LR mają wyje**ane czy Szpakowski nie myli Koreańczyków.

Szpakowski myli Neymara z Richarlisonem, LR: Rrrrrrrrrrrr!
To jest ku**a TrAgEdIa! xD

1

Raphinia wygląda jakby za chwilę miałby się spłakać.

0

Ależ ten Ronaldo się spasł.

0

@Pitinho Byle nie 8:2 :(

1

Neymar jak z sędzią pograł

0

Son jest synem Sona. Żeby nie było nieporozumień.

0

Z czym do ludzi mikroprocesorki...

0

Jednym z asystentów sędziego jest Klaus Kinski?

1

@ChampionLW Casemiro i Vinicius jr?

1

@kuz Te orliki i tak stoją puste. Małolaty gały przyklejone do iphona. Zaorać i postawić parkingi! Przynajmniej będzie, gdzie postawić samochód.

1

@mariosss20 Maroko i Korea, tak. Szwajcaria to ten sam ściek, co Niemcy.

0

@YeastMoss Ciekawe pytanie. Jednak nie wliczałbym do tych narodów Polaków. Polak Polaka jakby mógł to utopiłby w łyżce wody. Za dużo zawiści.

Węgrów i Gruzinów ze wzajemnością.

0

W sporze o 30 (czy nawet 50) mln od Premiera chodziło o sposób ich podziału... Selekcjoner Michniewcz chciał podzielić premię równo między wszystkich kadrowiczów. Podczas gdy Lewandowski chciał podziału wedle rozegranych minut, co premiowałoby przede wszystkim jego samego. PRAWDZIWY KAPITAN! ;)

Na marginesie. Pamiętajcie żeby nie pisać o selekcjonerze per Czesio, bo to nie Wasz kolega! xD

15

Żal, że Grosicki nie dostał w wcześniej prawdziwej szansy.

1

Mbappé. Drugi najmłodszy zawodnik (23 lata 349 dni) w historii po Pelé, który strzelił 5 goli w fazie pucharowej mistrzostw świata.
2018 Rosja: 1/8 z Argentyną (2), finał z Chorwacją (1);
2022 Katar: 1/8 z Polską (2).

Pelé dokonał tego w 1958, mając zaledwie 17 lat 249 dni
1958 Szwecja: 1/4 z Walią (1), 1/2 z Francją (3), finał ze Szwecją (2).

5

Ostatnie siedem goli Francji na mistrzostwach w Katarze:
Mbappé gol
Mbappé asysta
Mbappé gol
Mbappé gol
Mbappé asysta
Mbappé gol
Mbappé gol

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@borys27 Tak faktycznie, dzięki!

Sedno jednak nadal jest zachowane. Jak na takiego zawodnika dwie bramki to za mało!

6

W dzisiejszym meczu, dla mnie, Lewandowski był jak ciało obce w drużynie. Lewandowski gdy dostał, w I połowie, piłkę w polu karnym, to zamiast strzelać podał do prawej strony i strata. Podoliński sam zauważył, że szkoda że Lewy nie strzelał. Gdy schodził do boku to spowalniał grę, zamiast ją przyspieszyć, to wycofywał... Zapewne żeby dać sobie czas na powrót na środek ataku. xD Na przekór, często gdy miał być w polu karnym, to go nie było na pozycji, jak przy próbie główki Kamińskiego. On tam powinien być, a nie drobny skrzydłowy. Mbappe jakoś znał swoje miejsce na boisku i kogo miejsce jest w polu karnym, Giroud. W II połowie wpakował w niego Francu,z a on się wydarł (niby na Krychowiaka), że mu nie podchodzi do podania. Co zauważyły Podoliński. Zachowanie małego człowieka, że mu nie idzie, to wyładowuj się, winy szuka u innych. Gol z karnego zaciemnia obraz jego gry. Podczas tego meczu, jak i całego turnieju, był beznadziejny. NAJLEPSZA "9" ŚWIATA strzela zaledwie dwie bramki... Aha i asysta z potężną Arabią Saudyjską... W tej kadrze, przy tej grze więcej strzeliłby Kryszałowicz. Taka subiektywna opinia.

Zieliński PAN PIŁKARZ. Michniewicz swoim pomysłem na grę jeszcze go nie "zabił". Bereszyński i Glik kozaki. Gotówka najlepszy mecz w kadrze, na +, chociaż 2 bramki padły z jego strony. Kamiński też się pokazał z dobrej strony.

0

gokart- 52
bolid f1- 37

16

Nie tylko Polacy mają ubaw.


5

Słowo na dziś. Schadenfreude (czyt. szadenfrojde). Radość z cudzego nieszczęścia.

0

@czosnekfcb Każdy tak ma! ;)

0

Life is good.

0

Sami sobie winni. Po co grali od początku dwa pierwsze spotkania gościem, który przez ostatnie 3,5 roku nie dojeżdża. W pierwszym powinien grać Trossard. 1183 minuty (14 meczy, 7 goli, 3 asysty) w- subiektywna ocena -najlepszej lidze świata, ale musi grać zawodnik, który rozegrał 229 minut. No przecież! Strzelił i asystował z potężnym Celticiem! xD A na ratunek... Lukaku, który rozegrał w sezonie 256 minut (2 gole, 1 asysta). Taki Batshuai 8 goli w klubie, gol na turnieju i nie podnosi się z ławki w ostatnim meczu... Wszędzie kolesiostwo!

Curtois (30), Alderweired (33), Vertonghen (35), Meunier (31), rzeźnik Witsel (33), De Bruyne (31), McHazard (31), Mertens (35), na siłę jeszcze można by dołożyć Carrasco, młodszego Hazarda i Lukaku, wszyscy trzej po 29 lat. Ten Martinez powinien podać się do dymisji. Zmarnował najlepsze piłkarskie pokolenie Belgii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ogorinho1974 Być może. Natomiast Lukaku możliwe, że "ukrzyżują" w Belgii.

2

@Destroyer_of_Worlds W to, że Hiszpania wygrałaby z Brazylią, a później z Messim i spółką mógłbym jeszcze zawierzyć, ale że Portugalia wyeliminuje Anglię bądź Francję nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?