John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SkN W. Weghorst. Dwie bramki i w 115 minucie zablokował strzał Enzo Fernandeza!
0
@Rewolucja123 Wniosek. Michniewicz jest genialnym trenerem
1
@Jakchcesz Trzeba było głosem Gosztyły. Lepiej by siadło
3
Podania podania nic nie dają. Wprowadzenie dwóch wysokich zawodników. Dośrodkowania na nich. Od razu zagrożenie pod bramką Argentyny i dwie bramki. Cieszy, że ARCHAICZNY futbol nadal się sprawdza.
Bramka z wolnego Holendrów. Coś pięknego. Nie siła, nie technika strzału. Inteligencja. Pomysł! @arasz1819 jesteś świetnym trenerem!
1
Lahoz ładnie pomógł. Messi ręka. Brak żółtej kartki. Rozbójnik Paredes chamski faul i odkopnięcie piłki w kierunku ławki tulipanów. Powinien wylecieć. Ewidentne czerwo. W zamian żółtko dostał też Van Dijk, bo jakiś Argentyńczyk się od niego odbił... xD
0
Argentyńczycy agresywnie faulowali. Nie dziwcie się. W sztabie trenerów Argentyny jest Walter SAMUEL... ;)
1
@Sulimo "(...) 17-letni Pepe przychodził do łóżka spać z matką."
Bardzo pożyteczna informacja podczas oglądania meczu... Iwański też ma taki styl. Zamiast komentować wydarzenia meczowe, opowiadają o życiu prywatnym piłkarzy...
1
Znowu ten gossipiarz Laskowski...
1
@Tabaluga37 Szpakowski musiał się wściekać , że wchodzą sami z kudłam pofarbowanym na blond. ;)
0
@MesQueUnClub96 Gdyby na MŚ był Lukebakio, to awansowałaby dalej Belgia i Brazylia, taki to crack! ;)
1
@NeKenI Nie miałbym nic przeciwko. I Maroko z wygraną.
2
Sami sobie winni. Paqueta dwie sytuacje. Neymar po za bramką jeszcze trzy sytuacje, a jedna gdzie zachował się samolubnie a mógł wystawić "patelnie" Vinciusowi.
0
@GeraltzKatalonii Tego meczu też mieli nie wygrać... Na papierze gorsza kadra i dogrywka w nogach!
1
@Kessie Biedne chomiki :(
0
2022 FIFA World Cup Final: Chorwacja vs. Portugalia. Loading...
0
@Sulimo Dania wygrała kiedyś turniej bez najlepszego piłkarz, bo się tam pokłócili czy coś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lucerfi Nie łapię tych tekstów z "antyfutbolem". Mistrzostwo europy Grecji jest mniej warte niż to Hiszpanii.
0
@VegetaPolska No właśnie Szewa. Towarzysko przegrał też z Maltą 0:1. Najwyraźniej to prawda, że nie ma słabych drużyn... ;)
1
@Nano22 Ja dziękuje za taki szacunek.
4
Zwolnić trenera, bo przegrał z Francją 3:1. Następnie zatrudnić trenera, który preferuje ofensywną piłkę i przegrał z Francją 7:1. Faktycznie, to ma sens...
2
@Dzemix111 Nie przejmuj się zaczepkami. Ja chętnie wysłucham Was obu…
1
@Janiama *Dawid
2
Juventus poleci do Serie B?
Za samą zmianę wyglądu herbu obligatoryjnie powinni lecieć.
1
@Kengo Powiedział też, że przez lata Niemcy i Japonia niewiele wydawały na obronność. W Japonii ichniejsza Konstytucja zabrania... :O Inne państwa muszą ponosić ten koszt.
2
Piosenka trochę już zakurzona, ale tak jakby "na czasie".
"A vacation in a foreign land, Uncle Sam does the best he can
You're in the army now, oh-oo-oh you're in the army now.
Now you remember what the draft man said,
Nothing to do all day but stay in bed
You're in the army now," ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Batys Natychmiastowy wzrost liczby powołań kapłańskich... ;)
Btw. Ponoć w Izraelu ortodoksi nie muszą odbywać służby wojskowej.
0
@Lola120 Lepiej byłoby poświęcić trochę czasu i poczytać opinie pod poszczególnymi produktami albo zapytać na elektrodzie. Tutaj wiedzą "wszystko o wszystkich, wszystko o wszystkim", a tak naprawdę nic.
0
@Jakchcesz Ooo, nie wiedziałem, że Polska graniczy z Francją. Wielkie Dzięki!
0
@VegetaPolska Dla niektórych jest... ;)