0

@Colin94 Baw się, kurła, POZDRAWIAm!

2

Jesteś szalona, mówię Ci, Zawsze nią byłaś, skończ już wreszcie śnić! Nie jesteś aniołem, mówię Ci: Jesteś szalona.

2

Kłanta na mera. Mnie też jiuż odbiła palma.

2

Hej czy TY wiesz, że JA się w Tobie kocham?

1

Dosiego Roku Wszystkim, kurła!
LaCheteau. Creamant De Lore rządzi!

0

@Maciux7 Szanuję subiektywną opinię.

7

Jesteśmy tu na LR w „rodzinie”. Jak w każdej rodzinie zdarzają się nieporozumienia. Żaden bulszit. Ultimate truth.
Jägermeister > John Daniels

0

VI:
BAKER HALL Philip, 90;
FREUD Sophie, 97;
KEANE Margaret właść. Peggy Doris Hawkins, 95.

V:
LIOTTA Ray, 67;
TRELA Jerzy, 80;
VANGELIS właść. Ewangelos Odiseas Papathanasiu, 79;
WARD Frank, 79.

IV:
DORN Ludwik, 67;
GOTTFRIED Gilbert, 67;
KOWALSKI Stanisław, 111;
PERRIN Jacques, 80;
SHERIDAN Liz, 93.

III:
ALBRIGHT Madeleine, 84;
HURT William, 71;
LADD jr. Alan, 84;
PASIONEK Marian, 61;
ZEMBALA Marian, 72.

II:
PASZT Witold, 68;
REITMAN Ivan, 75;
ŻYWOTKO Stefan, 102.

I:
Meat Loaf właść Marvin Lee Aday, 74;
ANDERSON Louie, 68;
BOGDANOVICH Peter, 82;
von HILDEBRAND Alice, 98;
KRAFFTÓWNA Barbara, 93;
MIMIEUX Yvette, 80;
POITER Sidney, 94;

Źle zaczęliśmy ten rok, a jeszcze gorzej skończyliśmy. Zdrowa w 2023 roku.

0

@John_Doe XI:
CARA Irene, 63;
POŁOMSKI Jerzy, 89;
SYPNIEWSKI Igor, 47;
NASSERI Mehran Karimi, po 70tce;

X:
CIOSEK Stanisław, 83;
LANSBURY Angela, 96;
MCGUIRK Bernard, 64;
„O zmarłych należy mówić dobrze albo wcale”. Powstrzymuję się z wielkim trudem. URBAN Jan, 89.

IX:
Coolio właść. Artis Leon Ivey, 59;
Elżbieta II, 96;
PIECZKA Franciszek, 94;
WOŁEK Tomasz, 74.

VIII:
GORBACHEV Mikhail, 91;
HECHE, Anne, 53;
JUNIEWICZ Tekla, 116;
NEWTON-JOHN Olivia, 73.

VII:
AL-ZAWAGRI Ayman, 71;
CAAN James, 82;
KUPCEWICZ Jan, 66;
SHINZO Abe, 67;
SORVINO Paul, 83.

2

Bezwzględny był ten 2022 rok. Na wieczny spoczynek odeszli m.in:
XII:
PELE właść. Edson Arantes do Nascimento, 82;
BENEDYKT XVI właść. Joseph Aloisius Ratzinger, 95;
ALLEY Kirstey, 71;
HERMASZEWSKI Mirosław, 81;
IWAN Andrzej, 63;
KAMIŃSKI Emilian, 70;
marzenia Crisitano RONALDO o wygraniu mistrzostw świata;
MIHAJLOVIC Sinisa, 53;
NOWICKI Jan, 83.

ciąg dalszy w rozwinięciu...

2

P. Guardiola: "Mateu Lahoz is a special guy, he likes to be different, he likes to be special". ;)

0

@Kapitan hawk Ręki nie było? XD

0

Valladolid vs. Real Madryt. Nudziarstwo! Ależ ten Qatar 2022 rozpuścił człowieka.

5

CR7 wcale nie wypisał z "wielkiego" grania. Teraz może wpaść jeszcze Azjatycka Liga Mistrzów. Messi nie dogoni!

1

@Comentateiro Gonzalo Ramos przecież nadal w Benfice.

0

@arasz1819 Polskie SĄDY: "Z jaką prędkością ta Pani wchodziła na pasy?"

0

Spora ta pomostówka od Saudów dla Cristiano.

1

C. Ronaldo podpisuje z Al-Nassr 2-letnią umowę z pensją 200 mln. € rocznie.

nołnejmy: Upadek, wstyd...

C. Ronaldo: "No trudno. Trzeba będzie jakoś żyć."

1

@panderski99 Dodałbym, że Lewandowski chociaż jest mega skuteczny, to jednak kompletnie nie potrafi dryblować. A i z prowadzeniem piłki jest słabo. Gdzie mu tam do Ronaldo czy nawet Batistuty, który miał "młot" w nodze.

Deyna nie strzelił Karnego z Argentyną i na niego potem gwizdali. Błaszczykowskiemu wypominali/ją karny z Portugalią. Lewandowski nie strzela karnego z Meksykiem i go "rozgrzeszają". O co chodzi? Że Warszawiak, to na inne traktowanie może liczyć... xD

0

@Kessie Śpiącym gigantem... xD

2

@Comentateiro ;) No i kto się odzywa?! O tobie już piszą Świętej Pamięci.
[edit] W sumie Gary Cooper też... ;(

1

@Criss18Barca Jak ktoś lubi w c**j reklam i mało śpiewania, to pewnie Polsacik... ;)

1

"Każde pokolenie odejdzie w cień.
A NASZE NIE!"

0

@KidusFCB Subaru Impreza. Niebieska karoseria i złote felgi.

29

Słowo ciałem się stało i zamieszkało między Nami. Chrystus się narodził.
Życzę Wszystkim zdrowia, pomyślności i wygospodarowania czasu dla siebie i bliskich.

1

@DonCarletto Gdyby nie Messie, to ten człowiek jeszcze by żył...

0

@Azi Może się identyfikuje...

0

@JohnDeere Oby tylko olx zrobił kontynuację tej akcji. Posprzątaj głano po sowim piesku.

0

@HighestInTheRoom Może by wiedział czym się posypuje chodnik zimą. Nigdy się nie dowiemy...

0

Widzicie Warszawiacy, ano gdybyście nie wybrali Trzaskowskiego, to teraz młodzi ludzie nie ginęliby zimą na chodnikach... ;)
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-38-latek-przewrocil-sie-na-chodniku-nie-zyje-6545753

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?