John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azi W oparciu o statystyki to robią... Przykładowo. Niemcy nie wyszli nawet z grupy, ale mieli najwyższe xG na mistrzostwach! xD
0
@Azi Całego turnieju.
4
Najgorsza jedenastka mundialu wg Sofascore:
https://zapodaj.net/02c3301eb93b1.jpg.html
Wszyscy zawodnicy, którzy awansowali co najmniej do 1/8, a i miejsce dla mistrza świata i ulubieńca LR też się znalazło. Mnie osobiście fest dziwi obecność Bereszyńskiego i brak Lukaku…
0
@PatrychoO link na priv
0
@Kamiloza91 Do pomocy S. Amrabat i L. Modric. Do obrony Konate i ?LO?
0
L'Equipe oceniło sędziowanie Marciniaka. Ocena 2/10... xD
0
@Peszko07 1986*
0
Najgorsza decyzja Marciniaka w finałowym meczu?
*
Gwizdek kończący spotkanie.
1
@Roobo Byłoby 44...
2
Smokowski dobrze prawi. Świetne ćwierćfinały, słabe półfinały. Genialny finał. Finał finałów!
1
@mateusz1989VeB CR, mistrz Europy jako piłkarz i jako trener jednocześnie... ;)
0
Benzema ze srebrnym medalem wraca z mundialu. Tj. medal pocztą z Kataru mu wysyłają.
0
Materiał TVP Sport o Katarze.
Wśród pozytywów: "Jest tu (w Katarze) bezpiecznie" w tle przejeżdża flaga Stanów Zjednoczonych... xD Aluzja do przestępczości w USA?
1
@Chaoss Fejk nie fejk. Zalatuje CR i jego marokańskim przyjacielem.
0
@szymon6847 Oto też chodzi!
0
@gumaz Na MŚ Polska przegrała tylko z mistrzem i wicemistrzem. Czesio jest moralnym zwycięzcą tego turnieju... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@szymon6847 Tak, jego wybór. A każdy ma prawo do opinii.
3
Mbappe genialny piłkarz, ale zanadto wzoruje się na Ronaldo...
https://zapodaj.net/94f4b91f89d1e.jpg.html
Ines Rau, pierwsza transseksualna playmate w amerykańskim Playboyu!
2
@Comentateiro ;) Wygrali grupę. Grupę z Po**czkami... Apfff
0
@Przemek2323 Ogarniasz, że jedno nie wyklucza drugiego. Można chwalić za świetną grę i jednocześnie krytykować za chamskie zachowanie po meczu. Trzeba być sikofanem żeby dostrzegać tylko jedno.
0
@GeraltzKatalonii +1. Jaki byłem zaskoczony, że trener ściąga Giroud w 41 minucie. Myślałem, że po I połowie już po ptokach.
0
@MesQueUnClub96 Brak żółtej dla Romero za faul na Llorisie w 10 minucie. Dużo fauli po obu stronach, gdzie imo spokojnie mógł dawać kartki, ale mecz generalnie na +. Wychwycenie symulki Thurama, klasa!
8
Za 4 lata mistrzostwa w Kanadzie, Meksyku i USA. Godziny transmisji będą po**bane, tak jak w mundialu w Brazylii. Będziemy tęsknić za tym Katarem.
2
Organizacja mistrzostw listopad grudzień. Nie wyszło najgorzej.
2
Ale na 2,93 skoczyć nie potrafi... xD
2
Szpakowski też w "formie". Messi strzelał karnego Martinezowi na 3:3.
2
W co oni go ubrali? Messi. Szejk futbolu...
0
Ludzie! Covid, a Ci liżą ten puchar...
7
Mbappe i Messi pierwsi podchodzili do 11stek w rzutach karnych.
Neymar pewnie dalej nie rozumie.
2
Mbappe potrafi się zachować. Medal wisiał na karku.