John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Większość z tej połowy Polski mogłaby sobie teraz przykleić zielony liść na przód i tył głowy. Jak młody kierowca. "Z przodu liść, z tyłu liść, a w środku głąb."
2
@adi7adi8 Pełna zgoda. W młodym wieku obowiązek szkolenia. No cóż któreś pokolenie zawsze jest pokrzywdzone. Tylko które? Te, które nie miało tego obowiązku czy te, które ma? A dla starszych roczników kto chce? Tyle, że to nie gwarantuje, że ci bez szkolenia nie będą podlegać mobilizacji @HarveySpecter Akceptujesz/dopuszczasz taką możliwość?
0
@El dominatore Nie musimy przecież naśladować ich we wszystkim.
0
@ronni37 Czy ktoś tu twierdzi, że musiałbyś się na stałe związać z wojskiem?! Nadal byłbyś cywilem, tyle że z przeszkoleniem.
1
@Barca1992 Lepiej zrobić szkolenie obowiązkowe i dzięki niemu "oddzielić ziarno od plew".
1
@Ascend Wiedziałem, że ktoś tego uczepi tego stwierdzenia przygoda. Branie udziału w szkoleniu a w wojnie, to dwa światy.
1
@DaPidejpi Ok, ale przeszkolenie przydałoby się każdemu. Kilka miesięcy z życia, i już co? Życie takiemu by przepadło. Nie zostanie noblistą?
5
Obowiązkowa służba wojskowa. O co ten krzyk? W Izraelu, w Korei Pd. jest. Czemu nie miałaby być znowu w Polsce. Sposób na sprawdzenie się. To może być przygoda. Kto wie, może ten który teraz jest sceptyczny zdecyduje się przejść na zawodowstwo. Nie wolno patrzeć tylko przez pryzmat "minusów", bo może Wam coś umknąć. Kolegi nastraszyli, że będziecie kotami? W ch*j z takimi "kolegami"! Człowiek musiałby się bać wyjść z domu, bo może mu się coś stać. Nie dziwota, że tylu młodych ludzi choruje na depresję. Najlepiej zamknąć się w czterech ścianach, wtedy będziecie bezpieczni! xD Ja nie poszedłem do wojska, chociaż był jeszcze wtedy pobór i dostałem kat. A. Szczerze żałuję. Jak wywaliłaby wojna, to możliwe, że teraz jeszcze by mnie powołali. No i jest problem. Nigdy nie byłem na strzelnicy. Broni palnej w ręku nie trzymałem. Jestem zielony.
0
@SelloutCrowd "CD" całkiem do d..y.
0
@mrboom Wiem ;)
0
@Allbi Zachowanie odstępu w kolejce Ci przeszkadzało? C'mon mon! W całej tej głupawce to było na +.
0
@wojopancer Wolę nie prosić się o bana. Covid, szczepienia to nadal dla wielu zbyt drażliwy temat. Dopuszczalna jest tylko jedna uświęcona prawda! xD
0
@RanDiFCB Kwestia gustu. Zabijesz sam, to przynajmniej wiesz, że świeży. Według mnie lepiej smakuje niż gotowe filety ze sklepu. Gdyby było mnie stać to ino wdu**ałbym tuńczyka. Osobiście nie lubię mintaja.
0
@Transu96 Ochłoń. W czwartek będzie mecz... :)
0
@Gall O aferze 711 wszyscy wiedzieli tuż po jego zatrudnieniu. Przypał, że taki dostał angaż,ale jakoś to nie przeszkodziło żeby wszyscy życzyli repce (czyli i jemu też) jak najlepiej.
Premia to przede wszystkim PR-owy samobój Morawieckiego. Ujawniła się też pazerność wszystkich członków kadry. Michniewicz wcale się tu nie wyróżnia.
Skłócony, nie skłócony. Pies kręci ogonem, czy ogon psem? W kadrze najważniejszy powinien być trener.
O ile MIchniewicz pozostanie chciałbym, żeby odsunął "zasłużonych" zawodników reprezentacji, chociażby na jakiś czas. Może to wyjdzie reprezentacji na dobre. Lewandowski wiecznie nie będzie stanowił o wartości tej reprezentacji. 34-latek! ŚP Pan Górski potrafił odsunąć starszych zawodników, którzy zdobyli medal olimpijski i powołać w ich miejsce młodzieżowców, jak np. Grzegorza Lato. Źle na tym nie wyszedł.
4
@Ojciec5tkidzieci I tak znajdą się tacy, którzy uparcie będą twierdzić, że sądy w Polsce nie wymagają reformy... To jest TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI.
1
Mogłoby trochę obostrzeń wrócić. ODROBINĘ. Stoisz w kolejce, a ludzie nieraz tak się cisną jakby zaraz mieliby ci wskoczyć na barana. Odstępy były mimo wszystko w porządku. Idziesz, a tu idące z naprzeciwka babsko kaszlnie i nawet nie zasłoni ust przed. Założę się, że wielu z tych ludzi jak przyjdzie do dom, to już nie myje rąk... xD
Z drugiej strony, widuję jeszcze na zewnątrz, na powietrzu, ludzi w maskach. Dla mnie przesada. Zdecydowana większość osoby starsze. Ależ mainstream nastraszył tych ludzi. Trochę mi ich szkoda. Mnie w "nam**dniku" po jakimś czasie było duszno. Takie spostrzeżenie.
1
@Ojciec5tkidzieci "(...) der Onet" ;) +1
1
@kynio302 "Za taką samą pracę należy się takie samo wynagrodzenie." ;)
0
@FcBarcelonaFanMSN Równie dobrze mogą to być 72 mln wywalone w błoto. Może być takim następcą Benzemy jak Hazard CRa. Optymizmu odrobina.
0
@Emhyr daj Boże
2
@Emhyr Zaraz po prezentacji Verattiego xD
1
@Comentateiro Antyfutbol, autobus, archaiczny futbol rodem z lat 90tych, jak wolisz. Michniewicz jest jaki jest, ale ich zna, ma teraz doświadczenie i nie ucieknie nigdzie jak szczur/Sousa. Bo niby gdzie? To dla niego i zresztą dla reszty polskich trenerów szczyt.
Pragmatycznie, na nic innego nas nie stać. GDYBY POLACY UMIELI GRAĆ W PIŁKĘ, TO BYLIBY MISTRZAMI ŚWIATA. Ale jest to przeklęte "gdyby". Żaden Bielsa, Renard czy nawet sam Guardiola nie nauczy ich grać w piłkę XXI wieku.
Odpowiedzialnie w obronie, stały fragment i kontra.
0
@Emhyr Pewnie i temu winien jest Władimir Władimirowicz. ;)
0
@Comfortable_ O ile będzie mógł wydawać tyle £ ile w Manchesterze.
1
@zenoowity Gratuluję! Dobrze jest przebywać z ludźmi inteligentniejszymi od siebie.
1
@kamiVeB Dwa dni bez meczy.... Jak żyć?
0
@kynio302 To tak jak z kupowaniem piłkarzy z drużyny spadkowicza. Będziesz grał jak spadkowicz.
1
Polska odpada w 1/8, więc Michniewicz out żeby zatrudnić trenera, najlepiej obcokrajowca, preferującego nowoczesny futbol. Taki jak ten Hiszpanii, która odpadła w 1/8. To ma sens! xD
0
@Kuczek Teraz sobie pływają. Jutro popołudniu ciach, ciach. Może nad ranem jak będą śnięte.