John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca Jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie.
3
Napoli vs. AS Roma. Przerwa meczu:
PZ: Czego wy*******asz?!
NZ: Zamknij p***ę, k***a!
"Atmosfera, wzajemne relacje kluczem do sukcesu reprezentacji" :)
1
Milan vs. Sassuolo 2:5 XD
0
@ElCapitano8 Jakby na przekór mi... ;)
1
@Encore Rudy czasem dobrze prawi.
0
Rocznikowo 35-letni Grosicki więcej dałby Romie na prawej stronie niż ten Zalewski. 21 meczów dla Romy w tym sezonie, 0G, 0A. Transfermarkt wycenia go na 15 mln €... Skąd bierze się fenomen tego zawodnika?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
7 stycznia 2023 roku w Memphis czarnoskóry Tyre Nichols został zatrzymany przez policję do kontroli pod zarzutem lekkomyślnej jazdy. Podczas zatrzymania policjanci wielokrotnie go bili. Trzy dni później umiera. Tyre kiedy był bity, co słychać na nagraniu, kilkukrotnie wołał swoją matkę. Zdarzenie miało miejsce zaledwie 100 m od miejsca, gdzie mieszka jego matka.
Policjanci (5) biorący udział w zdarzeniu zostali zwolnieni ze służy i postawiono im zarzut morderstwa 2-ego stopnia.
BLM wydało oświadczenie po części obwiniając ludzi, tu cytat, "którzy poparli usankcjonowaną przez państwo przemoc i niebezpieczny cykl BIAŁEJ SUPREMACJI (...)" XD
https://blacklivesmatter.com/black-lives-matter-global-network-foundation-statement-on-the-murder-of-tyre-nichols/
Wszyscy biorący udział w zdarzeniu policjanci byli czarnoskórzy...
https://zapodaj.net/6a2c536f0b99d.jpg.html
Jak dotąd LeBron JAMES nie tweetował: “You're next. #accountability.”
2
Kiedyś to były gorące! Polityka, światopogląd, (nie)otrzymanie nominacji, a teraz? Audi... Gdzie popełniono błąd?
0
@kamil9040 Spada i będzie spadać, a potem człowiek słyszy w TV, że upośledzonej umysłowo 14-latce, którą zgwałcił wujek, szpitale w Podlaskim odmawiały legalnej aborcji... ;(
0
@Medium Ona Polką akurat tak średnio jest... Food stamps!
2
@AdiKingu96 Polak przecież ino za darmo by chciał.
0
TV, materiał o tym jak zdrożał urlop na Podhalu. Coraz więcej kręci się tam "APACZY". Stanie, paczy, nic nie kupi i idzie dalej. xD. Mnie to w sumie nie dziwi polskie góry od zawsze były drogie sercu Polaków...
0
@Colon To był chyba nawet film luźno oparty na faktach...
1
Konsul(tant) Radosław SIKORSKI. Jakże dumnie to brzmi! Mówią, że 40 tyś. € miesięcznie za "porady" bierze? Ja mówię TYLKO!
6
Skoro Łukasz Piszczek ma zostać asystentem Santosa, więc warto przypomnieć:
3
W Borussi PISZCZEK i Błaszczykowski trzymali się razem. Nie specjalnie się lubili z LEWUSEM. Może być ciekawie...
4
@kubix05 niech się przyzwyczaja do ławki.
0
@Atencjuszek Któryś z polskich trenerów-asystentów będzie podsuwał mu powołania. Takie żeby zadowolić dziennikarzy, agentów i Lewandowskiego. Santos będzie od tego żeby powiedzieć parę słów przed meczem i postać przy ławce w jego trakcie.
0
@arasz1819 No tak lepiej nie wygrywać Euro, ale za to grać pięknie...
0
@barcelonaLM Messi właściwie nie drybluje, tylko mija balansem ciała, szybkimi zwrotami. Boateng potwierdzi!
1
@Kgorecki2500 Miałem klocki, ale jakoś mnie to nie bawiło. No chyba, że ktoś, nie ja, nadepnął gołą stopą...
0
@Deviler Nie chcesz Polaka, bo jesteś czarny? ;)
1
@Comentateiro Dla mnie też słaby wybór. Zadowoleni są wyłącznie zawistni Polacy, którzy z obcokrajowca na stanowisku selekcjonera zrobili sobie FETYSZ, byleby trenerem nie został Polak. "Zagraniczne to lepsze". Ludzie zrozumcie w końcu, że z tej mąki chleba nie będzie. W reprezentacji jest jeden pomocnik, który ogarnia rozgrywanie. I to nie w każdym meczu, ale to inny temat. Jedyny skrzydłowy, który potrafi minąć rywala za chwilę będzie mieć lat 35. A narybku nie widać. Selekcjonerem imo powinien być Polak, aczkolwiek trochę się napaliłem, że mógłby zostać Bielsa, Bento czy Petković też nie byliby najgorsi. Doświadczenie w pracy z reprezentacjami mają. Byleby nie ukr.
0
Mielcarski albo Juskowiak asystentem? ;)
0
@macio_944 Przed rodziną, przyjaciółmi to byłoby zwracanie na siebie uwagi, a że przez internet to urasta do lansu.
1
Fernando SANTOS. Iks de! Aczkolwiek nie będzie bał się usadzić Robercika, gdy słabiej zagra.
0
Przy tym spalonym nie było "absorbowania uwagi bramkarza" przez innych zawodników Athleticu?
0
Od czwartku Bjelica albo Szewczenko.
0
@Toretto Ja też mam wątpliwości. Przeszkadza jedynie, że piszą niewinny bo najpierw dobrowolnie poszła.