- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1167 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1167 Culés
6
I po co ruszają klasyka? Co to będzie za film bez Waskiego i bez Siary pewnie?
Cezary Pazura potwierdza ze powstanie Kiler 3
1
@kulek22 Potwierdza? Czy po prostu, jak został zapytany czy gdyby mieli nakręcić trzecią część to by zagrał? Jakaś wypowiedź?
1
@kulek22 Brak nowych pomysłów! Skąd niby biorą się te wszystkie remake, prequele i sequele. Format się sprzedał, to może dalej się będzie sprzedawał i znowu. Czasami, ale się udaje.
0
@Danny Gaucho Potwierdził, że jest scenariusz do 3 części. Tyle.
0
@kulek22 kilerem bedzie Stuhr?
0
@tristan87 A Machulski powiedział, że nie będzie reżyserem.
"Ale my mamy już od dawna pomysł, który rozpisujemy dość skrupulatnie – zapewnił."
Czyli huk wie kiedy to w ogóle powstanie ^^
0
@Danny Gaucho w wywiadzie powiedział że scenariusz powstaje, że rozmawiał z Machulskim( on nie chce tego robić ale może być mentorem) że inspiracją jest sukces nowego Top Guna
3
@kulek22 Ta, widzę ten news na filmwebie. Czyli piszą ten scenariusz, ale reżysera nie ma, aktor który gra Wąskiego nie żyje. Rewiński kilka lat temu odciął się od mediów i telewizji. Figura to już nie figura :D. Nie ma z czego lepić za bardzo.
0
@Danny Gaucho no i właśnie dla tego niech schowają głęboko do szafy to co już przygotowali a w kinach puszcza 1i 2 część, młodzież zobaczy jakie się kiedyś filmy robiło
1
@Danny Gaucho Poczekają aż 3/4 obsady umrze ze by się nikt nie przyczepił.....
1
@kulek22 Bez sensu totalnie. Teraz przez te wszystkie poprawności itp. humor i żarty z pierwszych dwóch części po prostu nie przejdą, więc tym bardziej nie wiem po co robić kolejną część