John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Medium Byłaby powtórka... Podobno "mądry Polak po szkodzie". Głanoprawda. Ten naród się w ogóle nie uczy.
6
Zelensky na szczycie EWP w Mołdawii miał naciskać na Przewodniczącą KE von der Leyen o pełne otwarcie granic UE dla produktów rolnych z Ukrainy. Bez żadnych ograniczeń. [źródło: Wydarzenia Polsatu]
Polska, Polacy ponieśli i nadal ponoszą ogromny wysiłek na rzecz pomocy Ukraińcom, a oni za pleckami kręcą. Było lepiej wysłać te 5 tyś. hełmów...
#Ми з Вами XD
19
Pożar samochodu elektrycznego w Gdańsku. 6 zastępów straży pożarnej gasiło kilka godzin.
Fajne są te "przyjazne środowisku" technologie...
0
@Miszcz Textu FCB Pewnie chce dziewiątkę, a trykot z 9 ma już Dzeko. Zamorano był lepszy! ;)
31
Koszulki piłkarskie bez sponsora wyglądają najlepiej.
1
@GeraltzKatalonii Nikt ich tu nie "trzyma na smyczy". No chyba, że oni sami siebie na tych paradach, dosłownie. Na zachodzie to jest równoznaczne z dyskryminacją hetero.
Ma wiele wspólnego. Najpierw małżeństwa, potem już "z górki".
8
@GeraltzKatalonii Na zachodzie też mówili, że chcą wyłącznie prawa do zawarcia związku małżeńskiego... To był tylko pierwszy "krok". Ile teraz jest płci? Ile jest orientacji seksualnych? Obecnie to atut na rynku pracy. Tych ludzi się promuje na stanowiska nie ze względu umiejętności, tylko ze względu na orientację. Jak gej i niegej dostanie po buzi, to różne wyroki są dla sprawców ... Bo tylko jedno jest z automatu "przestępstwem motywowanym nienawiścią". Świat oszalał. Polski ciemnogród to normalność.
5
@Roobo "Jeśli przyjąć że dziecko zaczyna się od poczęcia to aborcja ogranicza jemu wolność." Jak pet! +1
1
@Kidd I tak dobrze żeś mnie poinformował. Dzięki.
0
@Kidd Woj. śląskie. Sprzedawca chce 48, czyli któryś z nas będzie musiał zapłacić skarbówce jeszcze 960 zł...
0
@darek60 Nie o to mi chodzi. Przy zakupie, czy trzeba coś odpalić skarbówce?
0
@Jarema2000 50+... Serio? Mogę powiedzieć pa pa... XD
1
ILE ZAPŁACILIBYŚCIE ZA GARAŻ? 20 lat, murowany, stan dobry. Wewnątrz otynkowany i pomalowany, aczkolwiek, na upartego, można byłoby „odświeżyć”. Prąd doprowadzony. Licznik elektryczny wewnątrz garażu. W podłodze jest murowany, otynkowany kanał. Na tyle głęboki, że można stanąć. Podjazd/parking przed garażem wybrukowany. Właścicieli mówił, że nie zależy mu na szafach wewnątrz. Lokalizacja, miasto, niemal centrum aglomeracji. Znajomy 10 lat temu sprzedał podobny za 33 tyś. Czas gonił chłopa, bo się rozwodził… ;) Żal, że nie miałem wówczas odłożonego hajsu. Sprzedawca ma nastawienie sprzeda/nie sprzeda. Wiem ile chce sprzedawca, ale jestem ciekaw ile WY bylibyście w stanie wyłożyć. Niestety nie zrobiłem zdjęć… ;(
Kolejne pytanko. Gdybym jednak kupił. Co z podatkami? @michal26 Trzeba gdzieś zapłacić… Ktoś ogarnięty doradzi, co i jak.
0
@Nazio87 Niech Polskę reprezentuje Polka/Polak.
1
"Żadnych granic" Wiśniewskiego, ostatnia dobra piosenka z Polski na konkurs eurowizji imo.
0
Zwycięzca Eurowizji. Widzę, że machają polskie fagi. Brawo Blanka
0
Myślałem, że max od Polski poleci dla Ukraińców. A tu, ZASKOCZENIE, 12 dla Izraela. Bardzo dobrze. Lepiej trzymać z Żydami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MeS5i_99 Rudiger
0
Afroniemiec kopnął tureckiego Niemca. Aryjski Niemiec kopnął Niemca. Zgodny ten niemiecki naród. Wszystko robią razem.
7
200 zł i 3 PUNKTY KARNE. Tyle może kosztować nieuprawnione użycie świateł. ;) Stoją chłopcy radarowcy. Może dalej coś się stało. Już Ci nie mignie jadący z naprzeciwka. Wzajemna życzliwość wśród kierowców? Trzeba coś z tym zrobić...
Wcale nie dziwię, że jak kogoś biją na chodniku nikt w jakikolwiek sposób nie zareaguje. Nadal aktualne: "KAŻDY DOBRY UCZYNEK MUSI BYĆ PRZYKŁADNIE UKARANY!"
1
@Mario96w Fetyszysta...
9
Polacy będą jedli chlebuś ze zboża do celów przemysłowych (m.in. produkcji paliw i tworzyw sztucznych), które może powodować ślepotę. Byleby ukraińska gospodarka nie padła. Natomiast zboże od polskich rolników spełniające normy jedzie do Afryki bądź leży u rolnika, bo nie ma gdzie zbyć. BRAWO! Poklepmy się po pleckach. Znowu pomogliśmy potrzebującym... SWOIM KOSZTEM.
Z drugiej strony, prywacioki skupowali zboże z Ukrainy żeby zaoszczędzić, a duży chleb w piekarniach nadal ponad 9 zł. Ile ten chleb by kosztował, gdyby był z mąki z polskiego zboża. To wcale nie musiała być hiperbola, gdy Herr TUSK mówił, że chleb będzie po 30 zł.
0
L.vG.: "Potrzebujemy tego z powrotem."
O.B.: "To tylko piłka..."
L.vG.: "Nie! Jest okrąglejsza!" ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wiem co mnie bardziej cieszy polski finał siatkarskiej LM czy to, że ZAKSA wyeliminowała Perugię "pOlAkA".
5
Polacy to jednak potulny naród. Jak ten pies, który natychmiast wykonuje polecenia swojego pana żeby zostać poklepanym. We Francji podnoszą wiek emerytalny z 62 na 64 i leją się równo. Jeszcze tylko czołgi i wypisz wymaluj Wujek '81. Natomiast w Polsce przedłużyli kobietom pracę o 7 lat, a mężczyznom o 2 do 67 roku życia i nic. Przecież według danych statystycznych dłużej żyjemy... No chyba, że we Francji faktycznie już tak źle jest, że tam krócej żyją niż w Polsce, w takim razie pardon. W Izraelu lali się, bo Binjamin przepychał ustawy sądowe. Na marginesie, inspirowane tymi polskimi. Izraelscy dyplomaci mieli dopytywać o szczegóły polskich ustaw rządzących... xD W Australii, nie tak dawno temu, lali się przez obostrzenia covidowe. Na przeciwnym biegunie Polacy łykają wszystko jak bądź. Potrafią się mobilizować jedynie na jakieś acta czy mordowanie dzieci nienarodzonych. Co się stało? Kiedy ten naród stał się tak uległy w sprawach istotnych, a jednocześnie taki skrzywiony moralnie?
0
@MrPGG NIE. Subiektywna opinia.
0
@michal26 L. Miller dobrze prawi, ale nie bądźmy naiwni. Dobry polityk wie co kiedy ma powiedzieć żeby zyskać trochę poparcia. Oportunizm i tyle.
Z tym Braunem zgoda. Ludzie nie potrafiliby rzetelnie bez emocji ocenić treści wypowiedzi, bo autorem jest Braun.
0
@Deathwing112 xD Co data urodzenia ma do rzeczy? Kwaśniewskiego też na świecie nie było podczas WWII, a za Jedwabne przepraszał.
Z tym Jedwabnym, to w ogóle dziwne. Polska chciała przeprowadzić badania, zrobić ekshumacje, a Żydzi się sprzeciwili... Byleby się nie okazało, że to nie Polacy spalili tych ludzi. Teraz do końca świata będą mówić, że w Polsce pełno było takich stodół.