John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ZIOBRO po raz kolejny niszczy polski wymiar sprawiedliwości . Minister Sprawiedliwości i Prokurator generalny w jednej osobie zawiesił wykonywanie kary skazanej. O co chodzi? W 2020 roku podczas parady „równości” 18-letnia wówczas Marika dopuściła się rozboju. Mianowicie, usiłowała wyszarpać kobiecie torbę zdobioną flagą LGBT. Za co sąd w Poznaniu skazał ją na 3 lata bezwzględnego więzienia. W ostatnich czasach często mówi się o LEWICOwych bojówkach zw. antifą. Warto tu zauważyć, że Marika również należała do zbrojnej organizacji. Organizacji o charakterze PRAWICOwym. Była harcerką. Nasuwa się pytanie. Czy demokratyczna opozycja i jej lider Donald TUSK oraz Unia Europejska zajmą w tej sprawie stanowisko. To jawna INGERENCJA we władzę sądowniczą. WSTYD, WSTYD Panie Zbigniewie Ziobro. Dzisiaj, 21-letnia już Marika po odsiedzeniu roku ma wyjść na wolność. Tym razem ręka sprawiedliwości jej nie dosięgła. Życzmy jej oby zeszła z drogi zbrodni, którą nie tak dawno temu sobie obrała…
https://zapodaj.net/plik-HPgc3HM8cs
@Przemek2323 @arasz1819 @Comentateiro @Don-Corleone
1
@DLFCB Jeśli go jeszcze ma.
0
https://zapodaj.net/plik-X9eQjR7aln
Rikkie Valerie Kollé miss Hollandii 2023! 22 lata, na co dzień mieszka w Bredzie. PODOBA się? xD
“She has a strong story with a clear mission. The jury is convinced that the organisation will enjoy working with THIS YOUNG WOMAN." xD
1
@Borneo Dziwnym trafem inwazja na Ukrainę, a i aneksja Krymu też, miała miejsce gdy w Białym domu urzędował demokrata.
Dla budowy dobrych relacji trzeba rozwiązania konfliktów z przeszłości. No, chyba, że Twoim zdaniem za to co złe, to tylko my mamy przepraszać, a nas to nie. Wręcz przeciwnie powinniśmy jeszcze dziękować...
Twoja "psychoanaliza" mojej osoby, to kiepskie prowo. Musisz się bardziej postarać!
1
@paweldunajecfcb Liroy to ten, który zarabia na narkobiznesie? :)
2
@Comentateiro Nie wiem czy wiesz, ale od 43' minęło już trochę czasu. Okazji na było w brud. Skoro nie przepraszają teraz gdy Polska, Polacy im pomagają, to, powiedzmy sobie szczerze, nie przeproszą nigdy.
Wojna to właśnie idealny czas. Doświadczają tego czego Polska doświadczyła w latach czterdziestych. Z tą różnicą, że oni wówczas nie pomagali Polakom, a opowiedzieli się po stronie agresora, byli sojusznikiem nazistów (czyt. Niemców). Kiedy mamy liczyć na ich wrażliwość na tragedie pomordowanych w 1943 Polaków jak nie dziś?
0
@Borneo "(...) nowy silny sojusz między polską a ukdainą" "(...)ukraina to realny sojusznik gdzue jeśli ktoś na nas napadnie np Rosja to oni bedą puerwsi którzy przyjdą z wdziecxności bronić nasz kraj" XD Buhahaha Pierwszorzędny stand up.
"0" kontrargumentów na to co napisałem, więc idziesz w ad personam.
0
@fcbarcafan19 Wiesz Polska ma kiepskie sąsiedztwo...
0
@Comentateiro 11 lipca 1943 to zły moment na przeprosiny? ;) Dużo czasu by mu to nie zajęło. Przeprosiny po wojnie, czyli NIGDY!
Niby siedzi w bunkrze, a co rusz jeździ po całej Europie i do USA agitować.
15
Polska, Czechy i kraje nadbałtyckie były pierwszymi orędownikami wsparcia dla Ukrainy w obliczu konfliktu z Rosją. Pomoc militarna. Pomoc obywatelom uciekającym przed wojną. Ukraińcy w Polsce mogą liczyć na pomoc na jaką nie mogą liczyć sami Polacy, w swoim kraju. Ba! Polacy traktują Ukraińców często życzliwiej niż swoich rodaków. "Polak Polakowi wilkiem." Polska w samym zeszłym roku wydała na pomoc Ukrainie 30 mld zł.
Mimo to nadal żadna prominentna persona po ukraińskiej stronie nie raczyła przeprosić za śmierć 100 tysięcy naszych rodaków. [Niektóre szacunki mówią nawet o 200 tysiącach.] Zamordowanych w okrutny sposób przez Ukraińców. Jak to inaczej nazwać, skoro w relacjach świadków można usłyszeć: Ukrainiec nabił na widły polskie dziecko i mówił "Patrzcie! NIOSĘ POLSKIEGO ORŁA."
Po co te przeprosiny? Move on. Stara historia. Minęło 80 lat... Czemu pokolenie dzisiejszych Ukraińców ma odpowiadać za to co zrobili ich dziadkowie, pradziadkowie? Odbijam piłeczkę. Czemu więc Prezydent Kwaśniewski w imieniu wszystkich Polaków przepraszał za Jedwabne. Co JA mam wspólnego z tym, że spalono, podobno, 400 Żydów w stodole. Piszę podobno, bo strona izraelska nie zgodziła się ekshumacje... Czemu ja mam być moralnie i pewnie też przez podatki finansowo odpowiedzialny za coś co miało miejsce kiedy na świecie nie było jeszcze moich rodziców. Ukraińcy muszą przeprosić! Jak nie dziś, to kiedy? Lepszego czasu nie było i nie będzie!
Jednak przeprosin nie było i nie będzie. Skąd to wiem? Dowódcy UPA są bohaterami Ukrainy. Spytajcie któregokolwiek Ukraińca, co sądzi o UPA... Weterani OUNu od 2019 roku mają premie za "służbę wojskową". Слава Україні, jak to mieli w zwyczaju pozdrawiać się banderowcy.
80 rocznica "KRWAWEJ NIEDZIELI" 11 lipca 1943.
1
@Explode XD
0
@Survier Super express i fronda też piszą, że uniewinniono trzech, więc jakiś spisek chyba... xD TVN24 sprawy nie "dotknie".
0
@Survier Przecież piszą, że wpadł jeden, a potem dwóch. 1+ 2 = 3. "Sąd Rejonowy w Malmoe uniewinnił trzech mężczyzn (...)"
14
Sąd w Szwecji uniewinnił trzech "uchodźców" z Iraku, którzy zgwałcili nieletnią! Powód? "Mogli nie wiedzieć, że ofiara ma 14 lat" i sąd nie jest w stanie udowodnić, że dziewczyna była pijana tzn. "znajdowała się w stanie bezbronnym", bo każdy wie, że przeciętna 14-latka da sobie radę z trzema dorosłymi mężczyznami... Ręce opadają.
[edit] na życzenie
https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/we-trzech-zgwalcili-14-latke-na-plazy-wpadli-po-ponad-10-latach-sad-ich-uniewinnil-aa-shDY-G8nG-ZBGr.html
1
@Borneo Polska ma w regionie jedną kopalnię, Czesi pięć, a Niemcy sześć. Akurat właśnie polską trzeba zamknąć... Czemu Czesi i Niemcy nie pozamykają sobie swoich kopalń i dadzą nam przykład? Los środowiska chyba nie leży im na sercu... ;) Zwykły biznes. Chcieli wyeliminować konkurencję i tyle.
0
@BulaKG "Nie mieszaj systemów walutowych".
1
@BulaKG Te 35,4%, to dla mnie tzw. beton platformy. Bezpieczeństwo to dla ludzi istotna kwestia. Wątpliwe żeby głosowali w tej sprawie wbrew sobie, bo głos na KO, a zwłaszcza na Lewicę takim jest.
1
@Borneo Możliwe, że nie chodziłeś nigdy po urzędach. Wniosek można odrzucić.
Kwestia Turowa i ile podobnych kopalń działa po stronie czeskiej, pokazuje, że Czechom w UE wolno więcej...
2
@BulaKG Sądzisz, że wyborca PiSu czy Konfederacji odpowiedziałby na to pytanie sondażowe tak? ;)
4
@MessiForeverTheBest Kto go tam wie. Raz, że TAK, bo to "ludzie, którzy szukają swojego miejsca". A innym razem, że NIE, bo "Polacy muszą odzyskać kontrolę nad swoimi granicami". TUSK jest jak CHORĄGIEWKA na wietrze.
0
@Survier a dla telewizji...
1
@JimMorrisonFCB Zatem czemu Najsztub nie poszedł siedzieć? ;) Staruszka ze zbyt wielką prędkością weszła mu na pasy... xD
2
Sondaż . Czy Polska powinna przyjmować nielegalnych imigrantów w ramach przymusowej relokacji?
64,6% NIE
15% TAK
20,4% NIE WIEM
Badanie przeprowadzono 3-5 lipca.
A więc PO i Lewica mają poparcie 35,4%. No cóż, lewicowa opozycja będzie rządzić już za 4 lata. Może.
0
@sila101 Nie wiem, co myśli Bellingham.
0
Pierwszy klasyk przegrany.
0
@La Pulgaa Pewnie, że dla RM czy FCB to byłoby w c**j zaoszczędzonych djengów. Chodzi mi o rozwój zawodnika. Taki Bellingham powinien stanowić przykład.
4
Jakby ten Güler był mądry, to poszedłby do Borussii albo do innego Ajaxu, gdzie dają minuty i margines na błędy młodym zawodnikom. U Fritzów czułby się jak u siebie. 2-3 lata i transfer do wielkiego klubu.
3
@Bartek_VEB Brak sumienia, "kręgosłupa moralnego" podciągnąłbym pod umiejętności...
8
Leci na Polsacie Armagedon (1998). Pierwsza scena z Brucem Willisem. Wali piłkami golfowymi w ekologów z Greenpeace'u. ;) Inne czasy. Dzisiaj we filmie by nie przeszło.
0
@Criss18Barca Wielgus jutro, 8.30 u Rudego, dywan.