John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mateusz Szczepaniak (LEGIA Warszawa) z golem.
Polska U-17 vs Walia U-17 3:1
2 gole Polski w ciągu 8 minut od momentu straty bramki.
1
Samobój po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Polska U-17 vs Walia U-17 2:1
1
Gol dla Walii. E. Myles z karnego.
Polska U-17 vs Walia U-17 1:1
Faulował K. Potulski (1. FSV Mainz 05)
3
Patryk Mazur (Stal Rzeszów) z golem.
Póki co Polska U-17 vs Walia U-17 1:0
0
PUCHAR SYRENKI U-17: Polska - Walia. Na youtubie transmisja na żywo.
0
W 2024 kolejny live-action remake klasycznej animacji DISNEY'a
https://zapodaj.net/plik-kRb5aXhDm3
1
Biel widzę. LR przepoczwarza się w notatnik? :(
0
Teraz Sorensen transfer do Kopenhagi.
1
Rollercoaster
1
@Janas11224 Studia oscary mają gdzieś. Najważniejszy jest box office, tu Barbie niszczy.
0
Brawo Kopenhaga! Chce widzieć jak w 4 rundzie Achouri kręci Tudorem.
1
Ależ walną Albańczyk.
0
@Poversky1000
Legia Warszawa vs. Raków Częstochowa
16:1
1
@Kamiloza91 To nie zmienia faktu, która drużyna grała ofensywny futbol, a która anty!
1
Aris 18 strzałów na bramkę, Autobus- PARDON -Raków 4 strzały na bramkę. Raków wygrywa. Ależ futbol jest niesprawiedliwy...
0
@MarioVeB! Tobie zajęłoby dłużej!!! ;) Co tam słychać w Breslau?
0
Z okazji Święta Wojska Polskiego. W wojsku polskim służy 12 tysięcy kobiet. Co dziesiąty żołnierz zawodowy w Polsce to kobieta.
Do pomocy strażnikom granicznym przy granicy z Białorusią, w związku z obecnością żołnierzy grupy Wagnera, oddelegowano 10 tysięcy żołnierzy. Po co aż tyle? Sformułować brygadę blondynek i wysłać na granicę polsko-białoruską. Żołnierze grupy Wagnera przejdą na naszą stronę.
0
@Commandement Chodzi mi o to co napisał @SteuerFreiMoney w kontekście tzw. fuch. To już nie byłyby pieniążki do łapy, tylko przelewy.
0
@Commandement PRZECIW. Płacąc gotówką WIDZISZ JAK ci "uciekają" pieniądze z portfela. Płacąc kartą człowiek jest bardziej rozrzutny. Rezygnacja z gotówki? Szeroko pojęty handel już zaciera ręce!
Poza tym przemawia do mnie argument, który już tu wyżej podnoszono, że państwo o wszystkim by wiedziało. Każda transakcja rejestrowana...
0
@Barcelonka070 A czy pamiętasz, że gdy Polska już weszła do UE, to rynek pracy dla Polaków był "zamknięty" w kilku krajach UE. Polacy, obywatele UE, nie mogli na legalu pracować w niektórych krajach UE. Czy taki problem w Polsce mają/mieli obcokrajowcy z UE czy spoza? NIE. Wręcz odwrotnie! Oduczaj od idiotycznego myślenia Niemców i Austriaków. A co do socjali, to najwyraźniej lubisz, że ze twoich podatków finansują Ukraińców...
5
KONFEDERACJA, Stanisław TYSZKA z propozycją pytania do referendum: "Czy Polacy zgadzają się na finansowanie świadczeń socjalnych dla obcokrajowców?"
Pany i jak tu nie głosować na Konfederację!
2
@zodiak_10 xD
Po Qatar 2022 MESSI miał argument. Teraz już się to skończyło. WsZyScY wiedzą kto jest najlepszy w historii.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
ŻÓŁW wznowił treningi i był na meczu P$G. Na notatniku już jadą po nim, bo pewnie znowu przedłuży. xD "Od miłości do nienawiści jeden krok."
1
@Kamilos84 Bayern. Wsadzili im trójkę. ;)
1
Niesamowicie wychodzi spod presji ten Bellingham. Przy takim wzroście fest zwinny. Mijał cymbałów jak pachołki.
0
@clyde Właśnie oglądałem. Świat jest tak jak piszesz...
1
@Firestone Najważniejsze żeby księgowa FCB była zadowolona.
0
@Transu96 Chodzi Ci o "żelusia"? Bayern ze swoją, dotychczas, rozsądną polityką finansową to nie Juve!
0
100 mln podstawy + 20 mln zmiennych za... 30-latka. O pensji nie wspomnę. W Londynie KANE miał, ponoć, 200 tyś. tygodniowo, więc u fritzów spokojnie ponad 300. Wiem, że obecnie piłkarze grają niemal do 40tki, ale bądźmy poważni! To się nie ma prawa zwrócić. Co dwa lata LM musiałaby wpaść. Zupełnie jak nie BAYERN. Świat stanął na głowie. GDZIE te "NIEMIECKIE skąpstwo".
1
@wasacz Przeciw.