1

@Comentateiro Bramka na 5:0 podciela im skrzydla.

1

@Klaudiaa8 Na razie zaczynam z pozitivum, ale jak sie skonczy to sprobuje :) dzieki!

0

@FrankliN7 Z braku laku wzialbym Stonesa, bo ciezko mi uwierzyc zeby Newcastle zagralo na zero z tylu. Sam posadzilem Botmana na lawce w tej kolejce.

1

@Joe_Pesci Glownie na uspokojenie i pozytywne nastawienie.

0

Czy bral/bierze ktos pozitivum? Czy to daje jakies wymierne efekty?

@Sulimo @Medium (mam nadzieje, ze wyjatkowo nie masz bana) i inni.

0

@Emhyr 0, tylko teina w herbacie, ktorej spozywam dosc duzo, glownie poza latem.

0

@FrankliN7 Disasi.

2

@ranger3120 Oficjalnie: Araujo kontuzjowany.

Co to ma wspolnego z fichado?

0

@Kozinho. Nie widze zeby byla jakas oficjalka kupna kogokolwiek, gdzie to widzisz?

0

Ciekawy meczy sie zaczal: De Minaur - Monfils.

1

@Kidd Dindane nieźle kopal w PESie 6. Lubilem sobie tam grac repka WKSu.

1

@talizmo Yaya Toure

3

@ranger3120 Zdecydowanie polecam taboo. Moja ulubiona gra. Kiedys nawet byla na telefonie z mozliwoscia dodawania wlasnych hasel, ale juz nie widze jej nigdzie niestety :(

1

@PIWOSZ89 Potwierdzam.

3

@Orlik00 Jakim sposobem mialbys miec powyzej 0.2% w wydychanym po wypiciu radlera? Chyba ze masz 5 lat, ale wtedy raczej nie mialbys prawka.

1

@BordowyPtak Na ekspresowce zazwyczaj 120-130 zeby bylo ekonomicznie.

Max jako kierowca 220 km/h.

0

@KrwawiaceoczyVEB Badzmy obiektwni: Fati niewiele sie rozni od wymienionych wyzej zawodnikow.

0

@Encore Niesamowity jest.

@Colon

1

@Herato Teraz to przesadziles ;)

7

@VegetaPolska Jestes ostatnia osoba, ktora powinna cokolwiek pisac o przezywaniu czegokolwiek.

@mekston Great minds think alike

1

@michal26 Ja mysle, ze Lech i Legia jednak wygraja.

13

@Sulimo Tu sie nie ma nad czym zastanawiac.

4

@Herato Materazzi

1

@DonCarletto Jesli nikogo to mocno ryzykownie patrzac na to na ilu frontach real bedzie gral. No chyba, ze zaweza swoje ambicje do jednych rozgrywek ;)

0

Wiadomo moze kogo real chce sciagnac w miejsce Militao?

3

@HighestInTheRoom A bedzie gral za free? Nie.

0

@Emhyr Jak zobaczylem, ze przegral pierwszego seta to bylem pewien, ze po meczu, a tu niespodzianka.

8

@HighestInTheRoom 33 letni wypalony Brazylijczyk, co moze pojsc nie tak?

1

@Medium 56 + Bruno w grze.

0

@kubs23 To idz pic slona wode, smacznego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?