JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Bramka na 5:0 podciela im skrzydla.
1
@Klaudiaa8 Na razie zaczynam z pozitivum, ale jak sie skonczy to sprobuje :) dzieki!
0
@FrankliN7 Z braku laku wzialbym Stonesa, bo ciezko mi uwierzyc zeby Newcastle zagralo na zero z tylu. Sam posadzilem Botmana na lawce w tej kolejce.
1
@Joe_Pesci Glownie na uspokojenie i pozytywne nastawienie.
0
Czy bral/bierze ktos pozitivum? Czy to daje jakies wymierne efekty?
@Sulimo @Medium (mam nadzieje, ze wyjatkowo nie masz bana) i inni.
0
@Emhyr 0, tylko teina w herbacie, ktorej spozywam dosc duzo, glownie poza latem.
0
@FrankliN7 Disasi.
2
@ranger3120 Oficjalnie: Araujo kontuzjowany.
Co to ma wspolnego z fichado?
0
@Kozinho. Nie widze zeby byla jakas oficjalka kupna kogokolwiek, gdzie to widzisz?
0
Ciekawy meczy sie zaczal: De Minaur - Monfils.
1
@Kidd Dindane nieźle kopal w PESie 6. Lubilem sobie tam grac repka WKSu.
1
@talizmo Yaya Toure
3
@ranger3120 Zdecydowanie polecam taboo. Moja ulubiona gra. Kiedys nawet byla na telefonie z mozliwoscia dodawania wlasnych hasel, ale juz nie widze jej nigdzie niestety :(
1
@PIWOSZ89 Potwierdzam.
3
@Orlik00 Jakim sposobem mialbys miec powyzej 0.2% w wydychanym po wypiciu radlera? Chyba ze masz 5 lat, ale wtedy raczej nie mialbys prawka.
1
@BordowyPtak Na ekspresowce zazwyczaj 120-130 zeby bylo ekonomicznie.
Max jako kierowca 220 km/h.
0
@KrwawiaceoczyVEB Badzmy obiektwni: Fati niewiele sie rozni od wymienionych wyzej zawodnikow.
0
@Encore Niesamowity jest.
@Colon
1
@Herato Teraz to przesadziles ;)
7
@VegetaPolska Jestes ostatnia osoba, ktora powinna cokolwiek pisac o przezywaniu czegokolwiek.
@mekston Great minds think alike
1
@michal26 Ja mysle, ze Lech i Legia jednak wygraja.
13
@Sulimo Tu sie nie ma nad czym zastanawiac.
4
@Herato Materazzi
1
@DonCarletto Jesli nikogo to mocno ryzykownie patrzac na to na ilu frontach real bedzie gral. No chyba, ze zaweza swoje ambicje do jednych rozgrywek ;)
0
Wiadomo moze kogo real chce sciagnac w miejsce Militao?
3
@HighestInTheRoom A bedzie gral za free? Nie.
0
@Emhyr Jak zobaczylem, ze przegral pierwszego seta to bylem pewien, ze po meczu, a tu niespodzianka.
8
@HighestInTheRoom 33 letni wypalony Brazylijczyk, co moze pojsc nie tak?
1
@Medium 56 + Bruno w grze.
0
@kubs23 To idz pic slona wode, smacznego.