0

@pt9 A jak z bateria w tym BlackBerry, bo mysle czy nie kupic, bo mam notoryczne problemy z zasiegiem wlasnie.

2

@lucca87 Ale to jest bardzo krotkowzroczna polityka, ktora znowu nas doprowadzi do problemow finansowych. Przyjdzie czas ze bedzie trzeba go sprzedac i kto go wtedy kupi w wygorowanymi żądaniami finansowymi?

11

@Messibestplayerintheworld Z tym wynagrodzeniem to chyba zart. Znowu dojdzie do sytuacji, w ktorej zawodnik obnizy loty z wiekiem, a bedzie dostawal wygorowana kase...

7

@konrad1661 Ja juz wole te upaly, bo w koncu od tego jest lato.

0

@tbas To mial byc jednodniowy wyjazd i powrot w ten sam dzien, ale nie ma to sensu przy takiej pogodzie...

0

Juz mnie dobija ta pogoda, mialem pojechac w gory jutro, ale caly dzien ma padac...

2

@takisobiektos No wlasnie tez sie dziwie, ze go nie wyprobuja. W zeszlym sezonie ladnie nastrzelal w League 1.

2

@escarabajo Dokad Simons poszedl? Lipsk?

0

Na czym stanelo z Lukaku? On zostaje w Chelsea, czy wraca do Interu?

5

@MesQueUnClub_87 Jak fajna kolezanka to warto.

0



Calkiem trafne podsumowanie tego calego cyrku.

1

@Barca1922 Do sztabu szkoleniowego Xaviego, byla wzmianka o tym.

0

@TR3YWAY Ale za kazdym razem bawi tak samo :)

2

@Rust_Cohle Jak bede mial jutro spokoj w robocie to moge dolaczyc.

0

@macio_944 Kurde, przegapilem...

1

@macio_944 Czekam na jakies promki i sobie kupie IV zeby jeszcze raz przejsc, bo juz dawno to bylo kiedy ostatni raz gralem.

4

@P33ck Dzwiek nagrywany z helikoptera?

1

@Pogba Spokojnie wjada do top 6.

0

@Emhyr Dokladnie, Newcastle maja kiepski terminarz na poczatku.

1

@Medium Kurde, dopiero co wrzucilem Nkunku i znowu bedzie trzeba kombinowac.

7

@SteuerFreiMoney Piekne to bylo auto i swietne malowanie.

1

@Oktukel Wlasnie bylem ciekaw, czy byl taki przypadek :)

0

@XxArab_ek Zalezy, czy wliczamy te strzelone przez CRa synowi w ogrodku, czy nie.

0

@Transu96 Ten Messi tez bedzie wymiatal, widzialem ze dobrze sobie radzi w MLS.

12

@Danny Gaucho Juz tak nie umniejszajcie Ronaldo, bo jego druzyny zawsze zdobywaly gola, kiedy on strzelal bramke...

4

@Janas11224 Pewnie ich sprowokowala.

1

@FcPortoFan1999 *podstawowke

6

@macio_944 Ale jak to? To nie wszyscy Ukraincy sa roszczeniowymi nierobami?

1

@DamianBarcaCule Ech, juz myslalem, ze w koncu zobacze ten faul Marcelo, a tu jakis odgrzewany kotlet z kurczaka...

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?