JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 A jak z bateria w tym BlackBerry, bo mysle czy nie kupic, bo mam notoryczne problemy z zasiegiem wlasnie.
2
@lucca87 Ale to jest bardzo krotkowzroczna polityka, ktora znowu nas doprowadzi do problemow finansowych. Przyjdzie czas ze bedzie trzeba go sprzedac i kto go wtedy kupi w wygorowanymi żądaniami finansowymi?
11
@Messibestplayerintheworld Z tym wynagrodzeniem to chyba zart. Znowu dojdzie do sytuacji, w ktorej zawodnik obnizy loty z wiekiem, a bedzie dostawal wygorowana kase...
7
@konrad1661 Ja juz wole te upaly, bo w koncu od tego jest lato.
0
@tbas To mial byc jednodniowy wyjazd i powrot w ten sam dzien, ale nie ma to sensu przy takiej pogodzie...
0
Juz mnie dobija ta pogoda, mialem pojechac w gory jutro, ale caly dzien ma padac...
2
@takisobiektos No wlasnie tez sie dziwie, ze go nie wyprobuja. W zeszlym sezonie ladnie nastrzelal w League 1.
2
@escarabajo Dokad Simons poszedl? Lipsk?
0
Na czym stanelo z Lukaku? On zostaje w Chelsea, czy wraca do Interu?
5
@MesQueUnClub_87 Jak fajna kolezanka to warto.
0
Calkiem trafne podsumowanie tego calego cyrku.
1
@Barca1922 Do sztabu szkoleniowego Xaviego, byla wzmianka o tym.
0
@TR3YWAY Ale za kazdym razem bawi tak samo :)
2
@Rust_Cohle Jak bede mial jutro spokoj w robocie to moge dolaczyc.
0
@macio_944 Kurde, przegapilem...
1
@macio_944 Czekam na jakies promki i sobie kupie IV zeby jeszcze raz przejsc, bo juz dawno to bylo kiedy ostatni raz gralem.
4
@P33ck Dzwiek nagrywany z helikoptera?
1
@Pogba Spokojnie wjada do top 6.
0
@Emhyr Dokladnie, Newcastle maja kiepski terminarz na poczatku.
1
@Medium Kurde, dopiero co wrzucilem Nkunku i znowu bedzie trzeba kombinowac.
7
@SteuerFreiMoney Piekne to bylo auto i swietne malowanie.
1
@Oktukel Wlasnie bylem ciekaw, czy byl taki przypadek :)
0
@XxArab_ek Zalezy, czy wliczamy te strzelone przez CRa synowi w ogrodku, czy nie.
0
@Transu96 Ten Messi tez bedzie wymiatal, widzialem ze dobrze sobie radzi w MLS.
12
@Danny Gaucho Juz tak nie umniejszajcie Ronaldo, bo jego druzyny zawsze zdobywaly gola, kiedy on strzelal bramke...
4
@Janas11224 Pewnie ich sprowokowala.
1
@FcPortoFan1999 *podstawowke
6
@macio_944 Ale jak to? To nie wszyscy Ukraincy sa roszczeniowymi nierobami?
1
@DamianBarcaCule Ech, juz myslalem, ze w koncu zobacze ten faul Marcelo, a tu jakis odgrzewany kotlet z kurczaka...
2
@Compadre @Ojciec5tkidzieci moze pomoze.