JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox taktyczny
0
@Colon Henry i Iniesta.
0
@Faro Dopiero co przyszedl, wiec nikt go nie odstrzeli.
0
@Encore Trzeba przyznac, ze calkiem mocny sklad.
4
@Faro Za kogo niby? Jest Martinelli, Saka, Trossard, Nketiah, Balogun... Moim zdaniem nie ma dla niego miejsca w Arsenalu.
1
@Kengo Bez znaczenia jest niszczenie planety, kurczace sie zapasy wody pitnej i zasypywanie planety smieciami? No ja tego nie kupuje.
5
@Benz Zapomniales o "wylacz tv, wlacz myslenie"
5
@Kengo Jezeli rabunkowa eksploatacja zasobow ziemi, w szczegolnosci masowa wycinka lasow i zasypywanie planety miliardami ton smieci nie przyczynia sie do kryzysu klimatycznego to ja nie wiem, co ten czlowiek ma na mysli.
1
@Rl9k1nG powyzej 30.
6
@Huberc1kk Pedri wlasnie w ogole nie jest konkretny - ani liczbowo, ani pod wzgledem samej gry. Wyraznie widac stagnacje u niego.
1
@SteuerFreiMoney A Richard Burns?! Tommi Makkinen?!
0
@Ogorinho1974 Dokładnie tak - diva.
1
@Adran360 Jak mi go było szkoda po tej akcji:
2
@BorzyKrzys " Niedługo Premier League nie tyle odjedzie, co zniknie za horyzontem"
Już zniknęła niczym Znikający Punkt, a w tej chwili już ogląda pięty Serie A, a i Bundesliga zaczyna odjeżdżać (Bayern, BvB, Lipsk, Gladbach, Leverkusen).
2
@PatrychoO Tym razem to już na pewno.
0
@PJ777 Tam nawet nie było 50 cm, prawie się stykali.
0
@Emhyr Darwin, Saka, Rashford? Moze ktos z nich.
3
Co. Za. Dzik.
Niesamowity jest.
1
@ElTomas Mimo wszystko mieli Gundo i Mahreza, a teraz zamiast nich jest Kovacic.
2
@TR3YWAY
Pedri i Gavi: widzisz nas?
0
Tak patrze na lawke City i szczerze mowiac szalu nie ma.
0
@Encore Czyli dobra zmiane zrobilismy, a przez moment chcialem Grealisha dac.
Ciekawe co sie stalo, ze Stonesa nawet na lawce nie ma.
1
@Encore To ladnie zaoszczedziles, ja ledwo wszystko zlozylem do kupy a i tak prawie codziennie jeszcze jakies korekty robilem.
1
@Encore KdB nie bralem ani przez chwile pod uwage, jak dla mnie zacznie zjazd w tym sezonie.
Z City tylko Haaland na ten moment.
Edit: wzialem Fodena za Martinellego, oby sie oplacilo.
2
@Emhyr Słodki kartofelek.
3
@tomek8756 Niezreczne to jest pisanie "dali dla goscia" ;)
1
@escarabajo U mnie z braku laku jest Leno :)
0
@AlwaysBlaugrana I kto za niego bedzie gral na prawym skrzydle?
1
@escarabajo Z tego co wiem to nie bylo oficjalki. U mnie z Arsenalu w FPL Odegaard, Martinelli i White.
0
Generalnie nie bylbym za przyjsciem Neymara gdyby nie aspekt marketingowy, ktory w obliczu koniecznosci na duzo mniejszym stadionie moglbym nam naprawde duzo dac, bo Neymar to wciaz jeszcze goracy towar dla sponsorow.
Szkoda mi tylko Abde, bo swietnie prezentowal sie w Osasunie, w mlodziezowej reprezentacji, a nawet nie dostal zbyt wiele szans zeby sie pokazac w presezonie i to pewnie on bylby do odstrzalu.
No chyba, ze faktycznie mialby odejsc Ansu.