JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@agaFCB To wynika ze stylu gry Meda, który robi obszerne zamachy przed uderzeniami i przez to potrzebuje więcej czasu, co umięjętnie wykorzystuje Alcaraz.
0
@Encore W końcu zaskoczy serwis.
4
To przejście z obrony do ataku Alcaraza jest niesamowite. Oby omijały go kontuzje.
6
@GeneralXavi Ja tez zaraz sobie cos chlapne, Twoje zdrowie.
0
I tak Shelton wypadł lepiej niż myślałem, ale taktycznie tragedia.
0
@mekston Wiem, ale nadzieja umiera ostatnia.
2
Come on Ben!!!
0
@TheNekro94 Nie wiedzialem do ktorej grupy go zakwalifikowac. Moze kawa z mlekiem?
1
@Joe_Barbaro Henry, Okocha, Yaya Toure, Martins
1
Wyobrazacie sobie duet Lato-Kulesza w roli prezesów PZPN?
2
@FutbolFan Nie jest takie zle.
0
@Danny Gaucho Panie, ale to z mlodziezowki jest.
1
@Firestone Ja w jego wieku nie bylem jeszcze pelnoletni.
0
@draxidox Nie jest źle w takim razie.
0
@draxidox w normie cena, bo zakladam ze to nie w Polsce.
0
Jak tam Yamal sobie radzi?
3
@Oskar00 Alcaraz w 4 setach wygra.
3
@Firestone Tylko przez jednego zbieglego pacjenta z Choroszczy.
0
@AbelKabel Naiwne myslenie. Jak Ziemniaczenko zobaczy, ze z otwartymi ramionami witamy przybyszow z zza bialoruskiej granicy to za chwile nam przetransportuje tylu nielegalnych, ze nie bedziemy w stanie ich nigdzie pomiescic.
Pomijam fakt, ze wsrod nich bedzie chcial zapewne przemycic roznej masci indywidua, ktore beda dzialaly na szkode naszego panstwa.
10
@Przemek2323 Przegraliby gdyby istniala jakakolwiek sensowna alternatywa.
3
@MesQueUnClub96 A i tak sa na duzym plusie w ogolnym rozrachunku.
0
@norbi77 Nie, pewne podobieństwo było.
3
Prawie jak R10 z Chelsea.
3
Warszawa dzisiaj nie zaśnieee!!!
4
@macio_944 Podsumowanie jego wystepu.
0
"change, change"
0
Krychowiak w swoim stylu
1
Aj, tak blisko...
0
Piekne przyjecie, na razie jak rowny z rownym.
2
Zeby tylko za duzo nie doliczyl, bo Wyspiarze na 8 rano do roboty nie zdaza.