JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fenyx Wydaje mi sie, ze to nie jest to, bo kort jest tylko jeden. Wieczorem wrzuce fotki i Cie oznacze.
1
@Fenyx Dodam, ze jest to prywatny kort wspowlasciciela duzego centrum sportowo-konferencyjnego i oprocz tego posiada on wlasna winnice, pole golfowe i stadnine koni.
Tata opowiadal, ze mimo takiego bogactwa mozna z nim normalnie pogadac i w ogole nie czuc zeby sodowa uderzyla mu do glowy :)
1
@Fenyx Trzykolne Młyny
0
@Colon Sama jakos nawierzchni idealna, bo ten kort jest bardzo malo grany. Wiadomo, trzeba duzo wczesniej przygotowywac sie do uderzenia i jeszcze nizej schodzic na nogach.
0
@TheNekro94 I cyk po wyborach 100 punktow w gore.
3
@Colon A propos tenisa, pare dni temu moj tata mial przyjemnosc zagrac na jednym z niewielu trawiastych kortow w Polsce na ktorym czesto trenuje Iga i Hubert :) Podrzuce pozniej pare fotek.
1
@VamosRakieta zapomniales o La Ramblowiszczach.
0
@Encore Szczerze mowiac myslalem, ze predzej do czolowki wskocza Nakashima i Brooksby a tu prosze.
14
@ikar34 To świetnie, że odniosłeś się do tematu posta.
0
@Colon o tak, to bylo to.
0
No i prosze, wystarczyly niecale dwie godzinki zeby Fritz zaczal cos grac.
1
@Kgorecki2500 A wystarczylo sobie zrobic wlosy na zielono...
2
@MesQueUnClub_87 Podobnie jak Rodowicz 120 lat temu.
3
@VegetaPolska Do Bożeny Dykiel.
2
@KrychaFCB "polskich filmowczyń" - oczy krwawią od tych potworków jezykowych.
1
Fajne buty ma Fritz.
0
@mekston Pewnie tak bedzie, niestety. Po tym secie chyba wylacze.
0
@mekston Najwyzszy czas na przerwanie serii :)
0
Czeresniak odrabia strate przelamania.
0
@agaFCB Odwazna teza jak na pierwsze 10 minut meczu.
1
8 niewymuszonych w dwoch pierwszych gemow, ciezko bylo gorzej zaczac.
1
Come on Taylor!
1
@AssisMoreira Tym gorzej o niej to swiadczy jezeli bedac w ciazy ukradla alkohol i chciala przejechac policjanta.
1
@Conradxc Jaka platforma?
0
@PIWOSZ89 Nie nie, system w ogole nie widzi plyty i wyglada na to, ze po niedawnych update'ach Windowsa gra juz niestety nie dziala na Win 10... Musialem zrobic wirtualny dysk na ktorym zainstalowalem Windowsa XP i teraz nie wiem jak na nim odpalic plyte z gra, bo jak ja wsadzam do czytnika to rozpoznaje ja tylko Win 10.
0
@VegetaPolska To tutaj nie ma pit stopów?
3
@PIWOSZ89 A propos Rally Championship to wlasnie probuje odpalic na Win 10... Musialem zrobic wirtualny dysk i teraz mam zagwozdke jak go tam z plyty odpalic.
2
@Deviler Czy w ramach rownania szans bedzie mozna scigac sie formulami?
Na PC, czy PS?
0
@Gaz W naszym systemie gry wiekszosc pomocnikow i napastnikow przychodzacych do klubu po prostu przestaje pokazywac swoje umiejetnosci.
13
@barcelonaLM Ona chyba najbardziej to lubi aktywiszczowac jedzonko.