1

@Fenyx Wydaje mi sie, ze to nie jest to, bo kort jest tylko jeden. Wieczorem wrzuce fotki i Cie oznacze.

1

@Fenyx Dodam, ze jest to prywatny kort wspowlasciciela duzego centrum sportowo-konferencyjnego i oprocz tego posiada on wlasna winnice, pole golfowe i stadnine koni.

Tata opowiadal, ze mimo takiego bogactwa mozna z nim normalnie pogadac i w ogole nie czuc zeby sodowa uderzyla mu do glowy :)

1

@Fenyx Trzykolne Młyny

0

@Colon Sama jakos nawierzchni idealna, bo ten kort jest bardzo malo grany. Wiadomo, trzeba duzo wczesniej przygotowywac sie do uderzenia i jeszcze nizej schodzic na nogach.

0

@TheNekro94 I cyk po wyborach 100 punktow w gore.

3

@Colon A propos tenisa, pare dni temu moj tata mial przyjemnosc zagrac na jednym z niewielu trawiastych kortow w Polsce na ktorym czesto trenuje Iga i Hubert :) Podrzuce pozniej pare fotek.

1

@VamosRakieta zapomniales o La Ramblowiszczach.

0

@Encore Szczerze mowiac myslalem, ze predzej do czolowki wskocza Nakashima i Brooksby a tu prosze.

14

@ikar34 To świetnie, że odniosłeś się do tematu posta.

0

@Colon o tak, to bylo to.

0

No i prosze, wystarczyly niecale dwie godzinki zeby Fritz zaczal cos grac.

1

@Kgorecki2500 A wystarczylo sobie zrobic wlosy na zielono...

2

@MesQueUnClub_87 Podobnie jak Rodowicz 120 lat temu.

3

@VegetaPolska Do Bożeny Dykiel.

2

@KrychaFCB "polskich filmowczyń" - oczy krwawią od tych potworków jezykowych.

1

Fajne buty ma Fritz.

0

@mekston Pewnie tak bedzie, niestety. Po tym secie chyba wylacze.

0

@mekston Najwyzszy czas na przerwanie serii :)

0

Czeresniak odrabia strate przelamania.

0

@agaFCB Odwazna teza jak na pierwsze 10 minut meczu.

1

8 niewymuszonych w dwoch pierwszych gemow, ciezko bylo gorzej zaczac.

1

Come on Taylor!

1

@AssisMoreira Tym gorzej o niej to swiadczy jezeli bedac w ciazy ukradla alkohol i chciala przejechac policjanta.

1

@Conradxc Jaka platforma?

0

@PIWOSZ89 Nie nie, system w ogole nie widzi plyty i wyglada na to, ze po niedawnych update'ach Windowsa gra juz niestety nie dziala na Win 10... Musialem zrobic wirtualny dysk na ktorym zainstalowalem Windowsa XP i teraz nie wiem jak na nim odpalic plyte z gra, bo jak ja wsadzam do czytnika to rozpoznaje ja tylko Win 10.

0

@VegetaPolska To tutaj nie ma pit stopów?

3

@PIWOSZ89 A propos Rally Championship to wlasnie probuje odpalic na Win 10... Musialem zrobic wirtualny dysk i teraz mam zagwozdke jak go tam z plyty odpalic.

2

@Deviler Czy w ramach rownania szans bedzie mozna scigac sie formulami?

Na PC, czy PS?

0

@Gaz W naszym systemie gry wiekszosc pomocnikow i napastnikow przychodzacych do klubu po prostu przestaje pokazywac swoje umiejetnosci.

13

@barcelonaLM Ona chyba najbardziej to lubi aktywiszczowac jedzonko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?