JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer
Teddy Sheringham - Utd
Ole Gunnar Solskjaer - Utd
Andy Cole - Utd
Miro Klose - Werder
Mario Gomez - Bayern
Luis Fabiano - Sevilla
Robbie Keane - Tottenham
0
@MrsRobinson Please, Mrs Robinson...
0
@kacper201 Moze @Kessie cos ogarnie?
0
@Encore Ale dramat... Poza Sonem i Maddisonem to tam jest sklad na srodek tabeli co najwyzej.
Co z Hojbjergiem?
0
@Colon O, w koncu wrociles.
2
@tomek8756 @VegetaPolska startuj!
1
@Kidd Fred z Utd? Myslalem, ze jeszcze pokopie w Manchesterze.
0
@barcanawieki Ciekawe, czy bedzie calowal herb na prezentacji.
1
@Comentateiro No tak, zapomnialem o Maddisonie.
2
@Comentateiro Kogo ten Totteham kupil oprocz Porro?
0
@Zoker Gdzie jest haczyk?
2
@Kidd Wlasnie mialem pisac do Ciebie, niezla desperacja kogutow.
1
@ChampionLW To jest padel.
0
@Kidd Czyli Totki zostana z Richarlisonem na szpicy, czy rusza jeszcze po kogos?
2
@KrychaFCB Najwazniejsze zeby sie nie spieszyl i dobrze wyleczyl.
35
@VegetaPolska To podobnie jak jego wiezadla.
1
@macio_944 Tak, ja mam podobnie jak Ty i faktycznie "Ksi" wyglada slabo, ale za to ja mam zawsze bzika na punkcie retro motywów i te koszulki kojarza mi sie z czasami Elbera i Makaaya.
2
@Kidd Jednak juz zmiekla rura Levemu?
0
@Deviler Fajne koszulki z nazwiskami pod numerem.
0
To Real znalazl sie w podobnej sytuacji co Bayern - okienko dobiega konca a obydwa kluby bez 9 i bez bramkarza.
I elegancko.
0
@Dexelele Racja, pomyliło mi się z Eze.
1
@budel17 Mi się udało obejrzeć drugiego seta i Gael wyglądał naprawdę bardzo dobrze :)
0
@MarcepanowyKsiaze Anglik, w dodatku kontuzjowany obecnie.
4
Piekne zwyciestwo Monfilsa z Tsitsipasem w dwoch setach :)
@adi7adi8 @Encore @budel17 @Colon @mekston i inni
0
@whoocash19841 Moj ulubieniec :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Monfils wygrywa pierwszego seta z Tsitsipasem :)
0
Monfils z przelamaniem, aleeez Gael!
1
Hubert mocno zatrzymal sie w rozwoju. Widac wielu mlodszych tenisistow wchodzacych do touru, ktorzy graja lepiej i ciekawiej od niego i przeczuwam, ze wkrotce Polak niestety wypadnie nawet z szerokiej czolowki.
2
@PIWOSZ89 3 szalupy.