JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sensible to chyba Lucas Catalonski generowal.
6
@MesQueUnClub_87 Moze zakladalo konto jak jeszcze bylo facetem? Nie znasz nie oceniaj.
1
@AduŚ07 pamietaj zeby zabrac gasnice.
2
@PatrychoO To chyba zeby upamietnic szalejace pozary na poludniu Wloch.
5
@Hosh Wylacz TV wlacz myslenie!!!!1111
1
@Toretto Jesli udaloby sie ugrac 1000 wiecej to przy tym ukladzie nie byloby to zle.
0
@DonMatteo901 @Hadim A wiec to jest ta partia na ktora polecasz glosowac?
2
Nowy Chevelle - kapitalnie sie prezentuje.
@fcbarcafan19 @SteuerFreiMoney i inni
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@escarabajo Tlumaczenie z mediumowego na nasz: Jack Grealish pod wplywem alkoholu juz niebawem wybiegnie na boisko.
1
@Colon Do Miami?
0
@mekston Dzieki! :)
0
@escarabajo Tez myslalem, ze Martinez bo swego czasu sporo strzelal, a tu prosze.
1
Jaki jest rekord bramek w sezonie w MLS?
@Danny Gaucho (sto lat!) i @escarabajo
3
@MesQueUnClub_87 Lo Panie, odkad jestem na tej stronie to chyba nie bylo takiego combo.
1
@Colon taktyczny na wieczor
0
@Toretto O czym jeszcze nikt nie wspomnial to mozliwosci dalszego rozwoju i awansu - jesli nowa praca bedzie w stanie to zapewnic to chyba bym sie zdecydowal.
0
@spacer 15km w jedna strone to duzo? Przeciez nawet w korkach mozna to w godzine zrobic.
1
@Toretto Przede wszystkim skalkulowalbym sobie ile wynioslby mnie koszt takich dojazdow i sprawdzil, czy gra jest warta swieczki, bo tracic codziennie 4h na same dojazdy to troche sporo...
4
@shahman Co tu sie wydarzylo
0
@tomek8756 Szczerze mowiac nie widze zwiazku miedzy tymi dwoma wydarzeniami.
0
@Hadim No ja podziekuje za taka partie, ktorej jedyny program to 8 gwiazdek.
Wolalbym juz zaglosowac na Konfederacje, gdyby nie to, ze kompromituja sie na kazdym kroku.
0
@Hadim Czyli pozostaje lewica i PO - partie co najmniej tak slabe jak te, ktore wymieniles, jesli nie slabsze. Super alternatywa, nie ma co.
3
@Rhaan Z Piątnicy, no bo skad.
0
@Colon Ogladajac te highlightsy mialem flashbacki z poczatkow kariery Nadala.
Byl taki mecz, gdzie Rafa gral z Agassim i Amerykanin, tak jak Goffin, idealnie wykorzystywal geometrie kortu, a Nadal i tak do wszystkiego dobiegal. Tutaj bylo podobnie, z ta roznica, ze wtedy Hiszpan nie wygral, a tutaj juz tak.
0
@Hadim Ale ja poprosilem zebys Ty je wskazal. Latwo jest krytykowac nie dajac zadnej sensownej alternatywy, prawda?
Nie jestem, mam 10 lat.
3
@Tomo1989 Ale jest czerwony, wiec ma +10 do szybkosci, wiec ja zjezdzam.
Abstrahujac od koloru, ja w takich sytuacjach zawsze zjezdzam jak widze w lusterku, ze ktos jedzie szybciej ode mnie.
7
@Tomo1989 Zalezy z jaka predkoscia jedzie czerwony samochodzik. Sam fakt posiadania czerwonego koloru swiadczy o tym, ze na pewno jest szybki wiec ja bym zjechal.
0
@tbas Wyglada to tak niesamowicie, ze az trudno uwierzyc ze to nie fejk.
1
@Hadim A ktore partie nie sa stanem umyslu? Pomozesz wskazac?