1

@Sensible to chyba Lucas Catalonski generowal.

6

@MesQueUnClub_87 Moze zakladalo konto jak jeszcze bylo facetem? Nie znasz nie oceniaj.

1

@AduŚ07 pamietaj zeby zabrac gasnice.

2

@PatrychoO To chyba zeby upamietnic szalejace pozary na poludniu Wloch.

5

@Hosh Wylacz TV wlacz myslenie!!!!1111

1

@Toretto Jesli udaloby sie ugrac 1000 wiecej to przy tym ukladzie nie byloby to zle.

0

@DonMatteo901 @Hadim A wiec to jest ta partia na ktora polecasz glosowac?

2



Nowy Chevelle - kapitalnie sie prezentuje.

@fcbarcafan19 @SteuerFreiMoney i inni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@escarabajo Tlumaczenie z mediumowego na nasz: Jack Grealish pod wplywem alkoholu juz niebawem wybiegnie na boisko.

1

@Colon Do Miami?

0

@mekston Dzieki! :)

0

@escarabajo Tez myslalem, ze Martinez bo swego czasu sporo strzelal, a tu prosze.

1

Jaki jest rekord bramek w sezonie w MLS?

@Danny Gaucho (sto lat!) i @escarabajo

3

@MesQueUnClub_87 Lo Panie, odkad jestem na tej stronie to chyba nie bylo takiego combo.

1

@Colon taktyczny na wieczor

0

@Toretto O czym jeszcze nikt nie wspomnial to mozliwosci dalszego rozwoju i awansu - jesli nowa praca bedzie w stanie to zapewnic to chyba bym sie zdecydowal.

0

@spacer 15km w jedna strone to duzo? Przeciez nawet w korkach mozna to w godzine zrobic.

1

@Toretto Przede wszystkim skalkulowalbym sobie ile wynioslby mnie koszt takich dojazdow i sprawdzil, czy gra jest warta swieczki, bo tracic codziennie 4h na same dojazdy to troche sporo...

4

@shahman Co tu sie wydarzylo

0

@tomek8756 Szczerze mowiac nie widze zwiazku miedzy tymi dwoma wydarzeniami.

0

@Hadim No ja podziekuje za taka partie, ktorej jedyny program to 8 gwiazdek.

Wolalbym juz zaglosowac na Konfederacje, gdyby nie to, ze kompromituja sie na kazdym kroku.

0

@Hadim Czyli pozostaje lewica i PO - partie co najmniej tak slabe jak te, ktore wymieniles, jesli nie slabsze. Super alternatywa, nie ma co.

3

@Rhaan Z Piątnicy, no bo skad.

0

@Colon Ogladajac te highlightsy mialem flashbacki z poczatkow kariery Nadala.

Byl taki mecz, gdzie Rafa gral z Agassim i Amerykanin, tak jak Goffin, idealnie wykorzystywal geometrie kortu, a Nadal i tak do wszystkiego dobiegal. Tutaj bylo podobnie, z ta roznica, ze wtedy Hiszpan nie wygral, a tutaj juz tak.

0

@Hadim Ale ja poprosilem zebys Ty je wskazal. Latwo jest krytykowac nie dajac zadnej sensownej alternatywy, prawda?

Nie jestem, mam 10 lat.

3

@Tomo1989 Ale jest czerwony, wiec ma +10 do szybkosci, wiec ja zjezdzam.

Abstrahujac od koloru, ja w takich sytuacjach zawsze zjezdzam jak widze w lusterku, ze ktos jedzie szybciej ode mnie.

7

@Tomo1989 Zalezy z jaka predkoscia jedzie czerwony samochodzik. Sam fakt posiadania czerwonego koloru swiadczy o tym, ze na pewno jest szybki wiec ja bym zjechal.

0

@tbas Wyglada to tak niesamowicie, ze az trudno uwierzyc ze to nie fejk.

1

@Hadim A ktore partie nie sa stanem umyslu? Pomozesz wskazac?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?