JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TaughtMule
Fifa
Realizm
wybierz jedno
2
@pt9 Na poczatku jak najwiecej zeby jak najszybciej eksplorowac mape. Potem zazwyczaj daze do 2-3 dokoksowanych.
3
@bartekvisca moim zdaniem źle, zrobił.
1
@Kidd Ja bardzo lubie 7UP, ale od czasu do czasu Sprite tez wleci.
0
@tomek8756 Na szczescie dotyczy tylko butelek zwrotnych.
1
@escarabajo Alexis nie w Marsylii?
Dobra, juz odpisaliscie :)
2
@Medium Newcastle ma dosc ciezki terminarz na poczatku.
2
A moze Mbappe da sie przekonac tym, ze Barcelona to piekne miejsce do zycia?
11
@VegetaPolska Moglbys brac z niego przyklad kiedy zagadujesz dziewczeta.
5
A moze po prostu Barcelona chce juz teraz zaklepac sobie przyjscie Mbappe w sezonie 2035/36?
5
@agaFCB Na La Rambli ;)
2
@mekston Ciekawe jak dlugo go obserwowali.
3
Ta rzekoma proba kupna Mbappe bedzie przypominala sytuacje, gdy biedujesz w Monopoly i tylko modlisz sie zeby przejsc przez start a tu myk stajesz na hotelu w najdrozszej dzielnicy - i zastawiasz wszystko co masz.
2
@bartas97 Nie wyciagajcie go!
3
@FanBarcy22 i jeszcze 200 mln.
Plus kominek zeby miec gdzie palic tym drewnem.
1
@LM10GOAT Ja zartowalem oczywiscie, mam nadzieje ze Raków da rade :)
1
@PatriBarca Tez uwazam, ze Karabach na luzie wygra z Limassolem/Bate.
1
@GeneralXavi Becks pewnie zapomnial telefonu z auta.
1
@escarabajo Dzieki :)
0
@escarabajo Ktore w tabeli jest Athletico-PR?
1
@fcbarcafan19 Szkoda, ze nie wzbudzil o glowe.
6
@Janas11224 Ach te agresywne buldogi francuskie skaczace ludziom do gardel i przegryzajace aorte.
3
@ChampionLW Czyli dżesiki.
3
@ranger3120 Jeden z lepszych w historii.
4
@SteuerFreiMoney Kozak niesamowity byl...
1
@escarabajo Czyli typowo bałkański charakter.
0
@escarabajo Mitro do Arabii?
8
@mateusz33 Nie wiem, ale ja nie krytykuję tych, którzy z różnych powodów nie chcą walczyć.
38
@mateusz33 A ja jestem ciekaw ilu z tych hejterów krytykujących Zinchenkę samemu chwyciłaby za broń gdyby była taka potrzeba.
0
@arsenallondyn0 Top!