JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k Kolejne konkretne wzmocnienie po Opendzie, ciekawy sezon sie zapowiada jesli Bayern nie sciagnie klasowej 9.
14
@macio_944 Ta lepsza polowka zmrozona czy tylko lekko schlodzona?
6
@Medium * na szczescie glowa zamortyzowala uderzenie.
0
@Cochise Rozumiem. U mnie jest podobnie.Jak moge jakos pomoc to pisz na priv. Trzymaj sie.
0
@Trojanek23 @Hosh no offence :)
22
@Trojanek23 Moze po prostu smierdzisz?
0
@Cochise O! Gdzie byles jak Cie nie bylo?
0
@Emhyr Fajnie, ze wrocil :)
1
@mekston Tak sadze chociaz ciekaw jestem jaki % mial Eubanks.
1
@FCB_dimiC W sumie racja, chlop slepakami nie strzelal.
1
@JordiAlbion Mozna powiedziec, ze dwa jej ostatnie zwiazki nie wypalily.
8
@Domin7777 Jest slaby, to tyle.
19
@DLFCB Co to za nowa moda na zachodzie z siadaniem na drodze? Ciekawe, kiedy zacznie sie małpowanie u nas.
0
@Blantozaur Jak bys napisal, czy wolelibysmy miec kile czy rzezaczke to bym zrozumial. A tak niestety nie zrozumialem, przykro mi.
1
@tomek8756 wrzuc link w komentarzu, az zobacze co za idiota cos takiego napisal.
2
@Blantozaur AIDS to choroba wywolywana przez wirus HIV. Mam nadzieje, ze pomoglem.
1
@BulaKG Dla mnie to podobny poziom szrotu. Niewiele bysmy na tym zyskali.
3
@masq To my kupujemy Olmo?
3
@verdant Na szczescie Djokovic postanowil zepsuc i wszystko dobrze sie skonczylo :)
2
@Sau_Ron Veil - znakiiii
2
@misterio Gdyby nakazano nosic majtki to oni pierwsi by je zdjeli.
3
@escarabajo I którego mam koszulkę z jego czasów w Trabzonie :)
1
@macio_944 "o 2 w nocy w ramach nagrody za skończenie projektu godzinę temu :D"
No w końcu, ile można czekac na to GTA VI...
1
@macio_944 wygląda spoko. Jaka waga? Ja dzisiaj swietuje win Alcaraza i whisky sie leje.
0
@Encore To grubo. wiadomo, ze Anglik ale mimo wszystko mocno przeplacony...
0
@Encore Rice oficjalnie?
1
@escarabajo Spoko, poszukam :)
1
@escarabajo A masz link do tych trąbek? :)
2
@macio_944 zjedzone?
Która część ze steka? Jak wysmażony?
0
@escarabajo Link?