JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci Ja liczylem na Dimitrova, ale raczej Rune to wezmie.
0
Ale akcja Dimitrova!
0
@Graves Kapitana Pazura tez kiedys szukalem, ale nie moglem znalezc :(
0
@Graves Civilization II, moja ulubiona.
25
@DLFCB A bylo o krok od tragedii.
0
"cos tam z bucikami nie tak jest dobrane" "wieczorek jest"
Trzeba do cyrku dzwonic, ze klaun im uciekl.
2
No nie da sie typa sluchac.
1
Dimitrov biega jakby mial 10 lat mniej.
2
@FcPortoFan1999 Dziwnie piszesz bardzo slabe.
1
@FcPortoFan1999 Skad bierzesz te ksywki? Ktos Ci je pisze, czy sam je wymyslasz?
2
I teraz piekny passing shot z backhandu Chrisa :)
0
Co za akcja Eubanksa i atomowy return.
6
@mekston Zaryzykowalbym stwierdzenie, ze jedyna.
3
Mialo byc pod narty, a nie w plecy...
Dobry mecz Huberta, seta urwal, nie bylo wstydu. Wroci silniejszy itp.
2
@Emhyr Bo na boisku sa tez przeciwnicy.
0
Teraz wszyscy dmuchac pod narty Hubertowi!
0
Forza Hubert!!!
2
@Pawel13sz Czyli pewnie ktos ma laboratorium na Wenus.
1
@PatrychoO Zazdroszcze! Duzo grali z Memento Mori?
5
@Gaz Ale za to jest obunozny.
1
@HighestInTheRoom Chyba de Jonga albo Gaviego. Za nich powinnismy dostac konkretne pieniadze.
0
@barcelonaLM To samo mialem napisac.
2
Rzeczywiscie servebot z tego Musettiego...
3
Z kim zagra Musetti w kolejnej rundzie?
1
@Medium A juz mozna rzezbic? Wszystkie ceny ogloszone?
0
@Corr Ziomki, kolesie, typy ;)
Nigdy "Panowie" !
4
@DaPidejpi Dobra jazde niech sobie robi na torach, jesli nie rozumie, ze w ten sposob stwarza zagrozenie na drodze.
4
@DaPidejpi Ale mnie gowno obchodzi, ze jest zajebistym kierowca skoro stwarzal zagrozenie dla ruchu. Kulig byl jeszcze lepszym kierowca a zginal na przejezdzie kolejowym, Zietarski tez byl super kierowca a sie rozwalil w Ferrari i zabil wspolpasazera. Wsadzac powinni wszystkich takich typow, a jesli chodzi o polityczny aspekt tej sprawy to nie sledzilem go nigdy.
1
@DaPidejpi Dobra, nie jestem w stanie stwierdzic czy sarkazm, czy nie.
10
@DaPidejpi Chwila, to on nie jezdzil sobie po drogach lamiac wszystkie mozliwe przepisy i jeszcze to nagrywal?