7

@karolszymek Zwazywszy na to, ze okienko transferowe zaczelo sie tydzien temu - nie.

26

@Corr "Panów w wieku 30-40 lat" - poczulem sie staro...

0

@Kondziubarca Ja mam wrazenie, ze Dudek tez w meczach tylko stal i czekal, malo angazowal sie w gre...

6

@FCB_dimiC Prawdopodobnie rozmiar jest za maly zeby messenger mogl rozpoznac zdjecie. Ciesze sie, ze moglem pomoc.

0

@Colon Zgadza sie.

0

@Colon Andy zawsze był jednym z najlepszych broniących się zawodników w tourze i jednocześnie jednym z najbardziej walecznych i to zostało do dziś.

0

Koniec na dziś, dobrze dla Andy'ego.

4

Co za Heros! Jeszcze tylko jeden set!

0

@Colon 81% pierwszego serwisu w 3 secie, maszyna.

2

@Mario96w U Mężczyzn jest super tiebreak czyli do 10.

1

Come on Andy!!!

0

@BorzyKrzys Czy to jest te 110 kg szczescia Lucjana?

0

@wasacz Clijsters? Kuznetsova? Capriati?

0

@Emhyr Podobny do Hleba.

1

@Zoker Oczywiscie, ze Aubameyang.

3

@don'T.R.I.P.e
Topowy obronca ligi
Lewonozny
Moze zagrac rowniez na lewej obronie
Doswiadczony

Moim zdaniem dobre wzmocnienie w kontekscie wielu absencji naszych obroncow w poprzednim sezonie.

1

@MesQueUnClub96 Hurkacz az takim randomem nie jest.

0

@MesQueUnClub96 Oczywiscie kciuki za Musettiego.

1

@Kidd Kurcze, dlugo nie moglem sobie przypomniec tego tego tytulu, dzieki!

2

@Ghostface Potwierdzam i rekomenduje.

1

@Kidd Co z synem jezdzil ciezarowka?

2

Dokładnie, 7/10 to mniejsze lub wieksze flopy.

1

@TheNekro94

Depeche Mode - Behind the Wheel
Dire Straits - Sultains of Swing
Dire Straits - Once Upon a Time in the West
Billy Idol - Rebel Yell
Aerosmith - Janie's Got a Gun
Aerosmith - Love in an Elevator
Aerosmith - Rag Doll
Bill Squire - Stroke

1

@matirix20 Ja bym z niego zrobil bramkarza w klubie.

2

@Marcelinho99 Jakiego 35-letniego pilkarza, bo nie zauwazylem zebysmy w tym okienku takiego sprowadzili.

Przy okazji, sprawdz sobie srednia wieku Barcelony z ubieglego sezonu.

0

@BordowyPtak Dokladnie, Barcelona to obecnie dom starcow, a Pedri, Gavi, Fati, Balde i Araujo są w nim pracownikami opieki spolecznej.

2

@Dironixu Osobiscie tez nie jestem fanem polskiego morza, ale w zeszlym roku znalazlem swietne miejsce w malej miejscowosci, ktore jest idealnie dostosowane do dzieci, a pod koniec sierpnia nie ma tam dzikich tlumow i jak na polskie warunki ceny sa do zaakceptowania.

1

@Jakchcesz No właśnie spodziewałem się czegoś lepszego po recenzjach na la Rambli. Te dialogi są sztucznie przyziemne jak dla mnie. Dużo bardziej mi się Wataha podobała. Zobaczymy jak będzie z trzecim odcinkiem.

2

@MesQueUnClub_87 @tristan87 @IronSanHybrid - dobra Panowie, dam temu szansę jak rekomendujecie.

1

Zabrałem się za "Ślepnąc od świateł", ale obejrzałem półtora odcinka i jakoś ciężko to się ogląda... Mdłe dialogi, kolejne sceny jak z różnych filmów... Czy dalej to się rozkręci?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?