JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 razem z rodzina!
0
@FcPortoFan1999 Ok, lece do buka.
0
@mekston Zakladajac, ze Hurkacz w ogole zajdzie tak daleko to zapowiada sie ciekawy mecz z Djokoviciem.
1
@Encore Haaland chyba pierwszy zawodnik w historii FPL, ktory osignal tak wysoka wartosc.
Fajnie, ze Eze wciaz w miare tani.
2
Jak na siebie to Hurkacz zaskakujaco dobrze dzis returnuje.
1
Vamos Albert!!!
1
@DonMatteo901 Gosc go pyta o Tuska, a typ w ciagu 3 minut i 2 sekund 9 razy wymienia slowo PiS...
6
@mientusek1407 Hakan Sukur, Emre Belozoglu, Nihat Kahveci, Hakan Calhanoglu.
2
@Rust_Cohle Paradoksalnie dzisiaj bardziej odpoczywam pracujac niz majac wolne w weekend.
2
@Kgorecki2500 Le Cabaret
0
@Homeopata8989 Wciaz jest to poziom finansow wyzszy anizeli w La Liga.
0
@kamil9040 To juz ich narodowa tradycja.
2
@DLFCB Co tam premierki, niech od razu startuja na prezdĘtki - trzeba mierzyc wysoko.
4
@MesQueUnClub_87 Dla mnie z sentymentu Mission Impossible 1 i kultowa scena z zawisnieciem na linie przy wykradaniu danych :)
0
@Colon Za Kuertenem nie przepadalem, przez jeczenie, ale backhand po linii mial kapitalny. No i jak na swoje warunki fizyczne kapitalnie odnajdywal sie na ziemi.
2
@Don-Corleone Szaboszalai w Liverpoolu to może być ciekawe wzmocnienie.
0
@Colon Szkoda kurde, że go tak kontuzje zniszczyły...
2
@DLFCB Jak to mawial klasyk: w punkt.
13
@tbas Selekcja naturalna.
5
@MessiForeverTheBest Moim zdaniem o przyjeciu na studia powinny decydowac wyniki w nauce, a nie kolor skory, ale co ja tam moge wiedziec skoro jestem niewolnikiem ideologii liberalnej.
0
@MessiForeverTheBest Teraz juz jest :)
1
@Derean
Metapod uses harden
Metapod defence greatly rose
0
@hayek A to musze poszukac
0
Czy jesli nigdy nie bylem na domowym meczu Barcelony, ale za to bylem na meczu wyjazdowym to moge zabierac glos w sprawach transferowych, czy nie?
3
@MesQueUnClub96 Akurat w regionach alpejskich moglbym mieszkac.
1
@MesQueUnClub96 Albo Brown z Nadalem 2015.
1
@FcPortoFan1999 Ja akurat Wimbledon lubie najbardziej, bo jeszcze poki co zachowana tam jest kultura i tradycja.
0
Hitchcock by sie nie powstydzil tych naglych zwrotów akcji z Brozoviciem.
4
@Medium Kurcze, ale dobrze w tej Francji maja - skoro dostawy do Lidla robia takimi wypasionymi furami to musi im sie powodzic.
1
@takisobiektos @AllBundy Racja, ale po pierwsze odszedl juz dawno temu, a po drugie jest zwyczajnie za slaby zeby grac w takim klubie.
Edytowalem glowny wpis.