JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@takisobiektos Alez glupie zachowanie. Tak jak mowisz, tu powinno wjechac grube zawieszenie.
0
@Volk O'Connell to bierze.
2
@macio_944 Jaranko! Oby tylko VI nie byla tak cukierkowa tylko "mroczniejsza" niz V.
1
@michal26 Jak to mawia klasyk: estan pasando cosas
0
@michal26 Wrzucaj info na biezaco jak mozesz bo ja niestety jeszcze 2h w pracy.
0
@michal26 Jesli jest blokada informacyjna po stronie ruskich to cos musi byc na rzeczy :)
2
@marcin62 Źle jej z oczu patrzy.
1
@michal26 Jesli jest tak jak mowisz to grubo, ale szczerze mowiac nie chce mi sie wierzyc w az kilkadziesiat brygad, bo zwyczajnie zabrakloby dla nich wszystkich uzbrojenia skoro samych brygad pancernych bedzie ~10.
6
@Fenelon Cos pieknego.
1
@michal26 Wlasnie przed chwila czytalem, ze ladnie ida w rejonie Wuhledaru.
Ciekawe, czy to bylo jakies wieksze uderzenie, czy tylko szukanie slabych punktow w linii obrony.
Tak czy inaczej jestem troche zdziwiony, ze ruscy nie postawili tam mocniejszej obrony.
1
@Barca1992 Ale Squirtle moze plywac ;) Chociaz tez osobiscie sklanialbym sie ku Charmanderowi.
2
@Comentateiro moze bazooke?
5
@tristan87 A ruscy pewnie zaraz zaczna zmarlych powolywac do armii.
5
@macio_944 Ciagle to ma - D10s z Miami.
0
@BorzyKrzys Escandalo!
0
@MesQueUnClub_87 No wlasnie, dlatego uwazam, ze to nie jest jakies znaczace poluzowanie, bo jaracze i tak w dalszym ciagu zaopatruja sie z wlasnych zrodel
0
@MesQueUnClub_87 A uwazasz, ze zwykli przecietni jaracze korzystaja z tego przywileju?
1
@SenseiFCB Uwazam, ze zadna liczaca sie partia nie wprowadzi jeszcze depenalizacji z tego wzgledu, ze popiera to stosunkowo niewielki jeszcze elektorat.
Przypuszczam, ze jeszcze z 5-10 lat przyjdzie nam poczekac na jakies poluzowanie w tym temacie.
0
@Rust_Cohle Ależ to było wejscie.
0
@Colon swoją drogą podobny do Cruyffa wtedy był.
5
@malicinho Dopóki takie żarty mają miejsce między bliskimi to ok, ale zauważyłem, że te żarty o kobietach już jakiś czas temu poszły o wiele dalej.
2
@malicinho Obrazic moze nie, ale sam fakt takich slabych stereotypowych zartow jest dla mnie nie do przyjecia.
16
@Bykunn Mnie bardziej zastanawia, czy podobnymi tekstami rzucaja w towarzystwie kobiet, czy wtedy juz nie sa tacy bohaterscy jak na anonimowym forum.
Ja osobiscie mam za duzo szacunku do swojej zony zeby walic teksty w stylu "jedyne w czym sa lepsze to w myciu garow".
1
@DonCarletto Za przystojny.
0
@DIPENSE I to na wage.
24
@VegetaPolska Pewnie woźna.
4
@VegetaPolska Ty lubisz takie bad girls, startuj.
(tylko pamietaj zeby nie byc na dole)
4
@Culer_1906 Wiecej szrotu, kibice wytrzymaja.
0
@Kapiczek So naprawde niezle, ale bylyby lepsze gdyby logo i znaczek byly zolte.
3
@macio_944 Jagniecine wole zdecyowanie bardziej w wydaniu greckim.
A angielskie sniadania sa dla mnie za tluste.