7

@takisobiektos Alez glupie zachowanie. Tak jak mowisz, tu powinno wjechac grube zawieszenie.

0

@Volk O'Connell to bierze.

2

@macio_944 Jaranko! Oby tylko VI nie byla tak cukierkowa tylko "mroczniejsza" niz V.

1

@michal26 Jak to mawia klasyk: estan pasando cosas

0

@michal26 Wrzucaj info na biezaco jak mozesz bo ja niestety jeszcze 2h w pracy.

0

@michal26 Jesli jest blokada informacyjna po stronie ruskich to cos musi byc na rzeczy :)

2

@marcin62 Źle jej z oczu patrzy.

1

@michal26 Jesli jest tak jak mowisz to grubo, ale szczerze mowiac nie chce mi sie wierzyc w az kilkadziesiat brygad, bo zwyczajnie zabrakloby dla nich wszystkich uzbrojenia skoro samych brygad pancernych bedzie ~10.

6

@Fenelon Cos pieknego.

1

@michal26 Wlasnie przed chwila czytalem, ze ladnie ida w rejonie Wuhledaru.

Ciekawe, czy to bylo jakies wieksze uderzenie, czy tylko szukanie slabych punktow w linii obrony.

Tak czy inaczej jestem troche zdziwiony, ze ruscy nie postawili tam mocniejszej obrony.

1

@Barca1992 Ale Squirtle moze plywac ;) Chociaz tez osobiscie sklanialbym sie ku Charmanderowi.

2

@Comentateiro moze bazooke?

5

@tristan87 A ruscy pewnie zaraz zaczna zmarlych powolywac do armii.

5

@macio_944 Ciagle to ma - D10s z Miami.

0

@BorzyKrzys Escandalo!

0

@MesQueUnClub_87 No wlasnie, dlatego uwazam, ze to nie jest jakies znaczace poluzowanie, bo jaracze i tak w dalszym ciagu zaopatruja sie z wlasnych zrodel

0

@MesQueUnClub_87 A uwazasz, ze zwykli przecietni jaracze korzystaja z tego przywileju?

1

@SenseiFCB Uwazam, ze zadna liczaca sie partia nie wprowadzi jeszcze depenalizacji z tego wzgledu, ze popiera to stosunkowo niewielki jeszcze elektorat.

Przypuszczam, ze jeszcze z 5-10 lat przyjdzie nam poczekac na jakies poluzowanie w tym temacie.

0

@Rust_Cohle Ależ to było wejscie.

0

@Colon swoją drogą podobny do Cruyffa wtedy był.

5

@malicinho Dopóki takie żarty mają miejsce między bliskimi to ok, ale zauważyłem, że te żarty o kobietach już jakiś czas temu poszły o wiele dalej.

2

@malicinho Obrazic moze nie, ale sam fakt takich slabych stereotypowych zartow jest dla mnie nie do przyjecia.

16

@Bykunn Mnie bardziej zastanawia, czy podobnymi tekstami rzucaja w towarzystwie kobiet, czy wtedy juz nie sa tacy bohaterscy jak na anonimowym forum.

Ja osobiscie mam za duzo szacunku do swojej zony zeby walic teksty w stylu "jedyne w czym sa lepsze to w myciu garow".

1

@DonCarletto Za przystojny.

0

@DIPENSE I to na wage.

24

@VegetaPolska Pewnie woźna.

4

@VegetaPolska Ty lubisz takie bad girls, startuj.

(tylko pamietaj zeby nie byc na dole)

4

@Culer_1906 Wiecej szrotu, kibice wytrzymaja.

0

@Kapiczek So naprawde niezle, ale bylyby lepsze gdyby logo i znaczek byly zolte.

3

@macio_944 Jagniecine wole zdecyowanie bardziej w wydaniu greckim.

A angielskie sniadania sa dla mnie za tluste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?