JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Co takiego lubisz w brytyjskiej kuchni? Przeciez to jedna z najgorszych kuchni na swiecie zarowno pod wzgledem smakowym jak i zdrowotnym.
Ja najbardziej lubie kuchnie grecka, wloska, meksykanska i azjatycka (in that order).
0
@FcPortoFan1999 O'Connell to weźmie. na pewno zagram jakis over.
0
@Encore A moze Lukaku do Interu?
1
@GeneralXavi Jak jest ciekawy to jem w trakcie.
Jak gram to staram sie jesc tak do godziny przed meczem.
3
@ToWinaSedziego Tez bym chcial zeby w internecie wszyscy zwracali sie do siebie z szacunkiem, ale wiara w to ze cos takiego jest mozliwe graniczy z naiwnoscia.
23
@macio_944 Wielka klasa pana Ćwiąkały w tym filmiku.
A po tamte zero powinna przyjechac smieciarka z kursem prosto na wysypisko.
0
@dampol To, ze im wiecej ruskich zginie na Ukrainie tym szybciej doczekamy konca wojny.
1
Pieknie Watanauki! :) Oby w kolejnym secie bylo rownie latwo.
1
@KamQiX Z tego co kojarze to byl fejk - @Colon @mekston potwierdzacie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Szpenser Nie widzialem innego takiego fenomenu, ktory mialby jednoczesnie kapitalna technike, drybling, wykonczenie, sile, szybkosc, a przy tym byl tak wysoki i mocno zbudowany.
0
@Colon Pogodowo nie najlepiej, ale chociaz udalo sie wybrac do Doliny 5 Stawów.
0
@Colon Z tatrzansko-bukowinskiej wracają wycieczki.
1
@barcanawieki pieknie :) Oby sie to przelozylo na kolejne odzyskane tereny.
0
@Colon I JimMorrisonFCB tez wrocil z wojazy.
0
@Colon Zgadza sie
0
@Colon Dzisiaj tez wraca Nishikori.
1
@Emhyr A tak Liga Europy spokojnie w zasiegu.
2
@Kapiczek Dokladnie. A Ukraincy sami sie zaatakowali.
0
@Colon Jeden z moich top utworów w ostatnich latach, uwielbiam.
3
Brawo Iga! Polka wygrywa bez wiekszych problemow z Gauff.
0
Gauff juz powoli zaczyna odstawac, powinno byc dobrze.
1
Ale teraz wrocila Iga, uff.
1
Piekny gem Polki i pierwszy set wygrany! :)
4
Niesamowite jak Iga odebrala ten return...
1
Alez return Igi!
1
@michal26 Mocno przeszkadza, wyraznie to widac jak sie zachowuje pilka.
0
Trudne warunki na korcie, znow szkoda tej zepsutej pilki.
0
Prosty blad Igi niestety i mamy przelamanie powrotne dla Gauff.
2
No i jest przelamanie do zera dla Igi :)