JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Krystian1588 Nie, na szczescie sam pamietam wszystkie imiona.
1
@Matan_Zajcev haha
0
@Uukasz_93 On juz wychodzil do kontry.
4
@Joe_Pesci Wspanialy czlowiek!
2
@kubix05 Piekny patent.
2
@Kidd Panie, jeszcze 4 godziny...
0
Moglby w trumne zainwestowac.
1
@fart hehe dobre :)
0
@Worny
Lewy 8
Christensen 9
Raphinha 6
Kounde 6
Kessie 4
Alonso 4
0
@Roobo Spokojnie, jeszcze z 5 lat i sciagniemy Lautaro.
23
@szkutnik91 Czyli Varcelona wykorzystuje nowoczesna technologie do swoich brudnych gierek, obrzydliwe.
0
@wasacz Juz w 4. rundzie moga byc lekkie schody, ale teoretycznie do 1/4 powinno byc ok.
0
@Peciak Jak najdalej od FCB z tym sabotazystą.
1
@Danny Gaucho Jimmy Jones w zasiegu Lewego, dalej juz pewnie bedzie ciezko.
A podalbys jak to wyglada u Suareza?
2
@sokot Uwielbiam ten duet, wspaniale to im wyszlo.
1
@Zbyszard Ja osobiscie najbardziej lubie You only live twice i Licence to kill.
1
@Rust_Cohle Haaland - z buta wszedl w PL i od razu pobil rekord.
1
@Zbyszard Bywaly lepsze, ale na pewno czolowka.
1
@MesQueUnClub_87 Przyznam szczerze, ze nie sluchalem tego zbyt czesto.
0
@bartas97 Na to zeby Vinicius wbiegl na boisko, bramkarz zszedl z bramki, i Vinicius mogl strzelic bramke.
1
@Kuba_1 Moze razem jada na wakacje do Mielna?
7
@Mns21 Czy Real rozpoczal mecz od stanu 3:0 zeby zadoscuczynic krzywdom wyrzadzanym biednemu Viniciusowi?
0
@FcPortoFan1999 Post nizej.
1
@adi7adi8 Tez nie rozumiem czemu sedzia nie sprawdzil sladu.
2
@Ojciec5tkidzieci Kiedys za dzieciaka mialem odsniezac jakis plac i tez musialem swoja szufle przyniesc hehe :)
3
@Ojciec5tkidzieci Jeszcze pewnie taczke trzeba swoja miec.
0
@Shiver U moich partnerek zadne z powyzszych.
1
@ranger3120 Chroniczny.
0
@bartekvisca Swietny tak, wybitny na pewno nie. Zjazd zaczal sie w sumie od przejscia do Realu.
1
@Barca1992 Niech jada protestowac do Chin, ciekawe czy tam takie akcje by przeszly...