5

@Albatros Czym dal pokaz swojej niezaradnosci zyciowej.

4

@Albatros To moze niech do ziemniakow na wage tez dodaja noz i widelec, bo ktos moze bedzie chcial je zjesc w biegu.

3

@Kluivert_P Albo jak gwizdnie.

0

@Criss18Barca Ale sobie moment wybrałeś na ten komentarz...

1

0

@kamyk_23 To Ty leciałeś?

0

@barcelonaLM Kurczę wielka szkoda... Bardzo liczyłem, że jeszcze ten ostatni raz zrobi jakiś dobry wynik...

2

@PatrychoO Fajny płaszczyk, Messi pewnie takiego nie ma.

0

@TheNekro94 Sadzac po geografii to zapowiada sie klimat Vice City, wspaniale! :)

1

@TheNekro94 Taktyczny na wieczor

0

@Encore A nie na lewe skrzydlo, a Rashford na 9?

2

@Kgorecki2500 Poszlo dementi juz.

"To jest nieprawda – nie doszło do zalania serwerowni. Wczoraj były planowane ćwiczenia ewakuacyjne z udziałem straży pożarnej – nie pierwszy raz. Doszło do sytuacji nieplanowanej. Załączyły się systemy przeciwpożarowe i między innymi w serwerowni włączył się system przeciwpożarowy. To nie jest system z wodą, bo w serwerowni nie ma wody. To jest system, gdzie unosi się wynoszony pod ciśnieniem pyłowy aeorozol. Taki system się uruchomił. Całą serwerownię trzeba wyczyścić i sprawdzić. Sprzęt się wyłączył. – mówi specjalnie dla naszego portalu rzeczniczka prasowa uczelni Agnieszka Niczewska"

0

@jacob345

I
San Andreas
Vice City
London
II
IV
V
III

0

@Colon Pieknie czyta gre przy siatce.

0

@LM10GOAT Wygladaja troche jak koszulki Arsenalu gdzies z 2007 roku.

2

@sebo939 A gdzie tu są dociągnięcia?

1

@colossus Duzy balagan?

1

@Kidd Chyba jedna z bdurniejszych plotek jakie ostatnio widzialem.

0

@FcPortoFan1999 Na zwyciestwo Francuza nie ma szans, nie wiem jak u kobiet bo nie sledze az tak uwaznie.

1

@adi7adi8 Pewnie tak, ale zobaczymy.

1

3

@wasacz Allez Gael!

3

@krol211 Po takim sezonie? Zapomnij.

1

@barteq Szkoda... widzialbym go u nas nie tylko ze wzgledow sportowych, ale tez marketingowych.

4

@Medium Is it bad, bro? hehe

5

@Danny Gaucho Nie taki Lewy straszny jak go AlexCiemno maluje.

1

@Medium Ja za dlugo trzymalem Sake, ktory prawie nic nie punktowal, ale i tak niezly wynik.

3

Ktore miejsce udalo Wam sie zdobyc w la Rambla FPL? U mnie 59...

0

@Colon To byl gosc!

1

@Kessie
1. X/-2.5
2. 2/+2.5
3. 2/+2.5
4. 2/+2.5
5. 1/+2.5
6. 1/-2.5
7. 2/+2.5
8. 1/-2.5
9. 1/+2.5
10. 2/-2.5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?