JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Albatros Czym dal pokaz swojej niezaradnosci zyciowej.
4
@Albatros To moze niech do ziemniakow na wage tez dodaja noz i widelec, bo ktos moze bedzie chcial je zjesc w biegu.
3
@Kluivert_P Albo jak gwizdnie.
0
@Criss18Barca Ale sobie moment wybrałeś na ten komentarz...
1
@VamosRakieta!!!
0
@kamyk_23 To Ty leciałeś?
0
@barcelonaLM Kurczę wielka szkoda... Bardzo liczyłem, że jeszcze ten ostatni raz zrobi jakiś dobry wynik...
2
@PatrychoO Fajny płaszczyk, Messi pewnie takiego nie ma.
0
@TheNekro94 Sadzac po geografii to zapowiada sie klimat Vice City, wspaniale! :)
1
@TheNekro94 Taktyczny na wieczor
0
@Encore A nie na lewe skrzydlo, a Rashford na 9?
2
@Kgorecki2500 Poszlo dementi juz.
"To jest nieprawda – nie doszło do zalania serwerowni. Wczoraj były planowane ćwiczenia ewakuacyjne z udziałem straży pożarnej – nie pierwszy raz. Doszło do sytuacji nieplanowanej. Załączyły się systemy przeciwpożarowe i między innymi w serwerowni włączył się system przeciwpożarowy. To nie jest system z wodą, bo w serwerowni nie ma wody. To jest system, gdzie unosi się wynoszony pod ciśnieniem pyłowy aeorozol. Taki system się uruchomił. Całą serwerownię trzeba wyczyścić i sprawdzić. Sprzęt się wyłączył. – mówi specjalnie dla naszego portalu rzeczniczka prasowa uczelni Agnieszka Niczewska"
0
@jacob345
I
San Andreas
Vice City
London
II
IV
V
III
0
@Colon Pieknie czyta gre przy siatce.
0
@LM10GOAT Wygladaja troche jak koszulki Arsenalu gdzies z 2007 roku.
2
@sebo939 A gdzie tu są dociągnięcia?
1
@colossus Duzy balagan?
1
@Kidd Chyba jedna z bdurniejszych plotek jakie ostatnio widzialem.
0
@FcPortoFan1999 Na zwyciestwo Francuza nie ma szans, nie wiem jak u kobiet bo nie sledze az tak uwaznie.
1
@adi7adi8 Pewnie tak, ale zobaczymy.
1
@MesQueUnClub_87 Wow!
3
@wasacz Allez Gael!
3
@krol211 Po takim sezonie? Zapomnij.
1
@barteq Szkoda... widzialbym go u nas nie tylko ze wzgledow sportowych, ale tez marketingowych.
4
@Medium Is it bad, bro? hehe
5
@Danny Gaucho Nie taki Lewy straszny jak go AlexCiemno maluje.
1
@Medium Ja za dlugo trzymalem Sake, ktory prawie nic nie punktowal, ale i tak niezly wynik.
3
Ktore miejsce udalo Wam sie zdobyc w la Rambla FPL? U mnie 59...
0
@Colon To byl gosc!
1
@Kessie
1. X/-2.5
2. 2/+2.5
3. 2/+2.5
4. 2/+2.5
5. 1/+2.5
6. 1/-2.5
7. 2/+2.5
8. 1/-2.5
9. 1/+2.5
10. 2/-2.5