5

Dzisiaj gospodarze to biora.

0

@Salchent I sprokurowal grozna sytuacje, ktora uratowal Dias kapitalna interwencja.

4

@joloskyy Te podania prostopadle u niego ostatnimi czasy to zdarzaly sie bardzo rzadko.

0

@hayek Moim zdaniem odejscie Alby w tym momencie byloby bledem, bo wtedy na lewej obronie zostaje nam tylko mlody Balde... Alba wciaz jeszcze moze wiele zaoferowac jako zmiennik.

0

@PatrykBarca Ale na przestrzeni wiekszosci sezonu prezentowal sie bardzo dobrze.

0

@Jonyx Ponoc juz sa dogadani, wiec uwazam ze jego przejscie jest jak najbardziej realne.

5

@barteq Nie potrzeba nam nastepcy Busquetsa tylko zawodnika o zupelnie innym profilu, ktory bedzie w stanie nadazyc za znacznie fizyczniejsza gra.

1

@Jonyx Gundogan

0

@Czajka90 Których setek?

xG City ledwie przekroczylo 0,55 i to przy 10 strzalach...

4

@MesQueUnClub_87 Niestety

2

@mrboom A kto byl slabszy wedlug Ciebie?

Tzn, co do Rudigera i Alaby to rzeczywiscie dziwne, ale akurat Benzema nie rozegral dobrego spotkania.

8

@bartas97 Mozna sie smiac, ale poza dwoma strzalami z niegroznych pozycji Haaland byl wczoraj poza gra.

0

@PatrykBarca Tak, ale City gralo wczoraj praktycznie w najmocniejszym skladzie, a Real gral bez swojego kluczowego w tym sezonie obroncy jakim jest Militao a i tak byli w stanie bez trudu zneutralizowac Haalanda.

3

@Comentateiro Liga Negreiry i tyle w temacie. Widocznie macki Hiszpana siegaja dalej niz moglo sie wydawac.

6

Po wczorajszym meczu City naszla mnie refleksja, ze ta obrona the Citizens wcale nie jest jakas bardzo szczelna. Przyzwyczajeni do ciaglego atakowania obroncy zwyczajnie maja problem ze skutecznym odbiorem pilki i zamiast tego przewaznie sie cofaja, co jest mocno samobojcza taktyka w przypadku tak szybkich zawodnikow jak Vinicius.

Podsumowujac, gra City nie wywarla na mnie wielkiego wrazenia i przewiduje, ze Real wyjdzie zwyciesko z tego dwumeczu.

0

@esem91 Russian style.

1

@Rust_Cohle "pustynna burza"

4

@Comfortable_ I tlen

1

@Jakchcesz NIE WIEM dla powrotu Neymara

2

@KlonaZepan Jakby mi ktos zaplacil kilkaset milionow to bym nie gral dodatkow.

6

@Klejnot_Nilu Pytanie do Klejnotu Nilu, czy Messi juz przeszedl do ligi arabskiej?

6

@Poro6niec Zenujace jest branie niesprawdzonych informacji za pewnik.

0

@KlonaZepan *NKWD, ale pewnie literowka

0

@gumaz 5,82 w skoku w dal

0

@Foton Ten milion to chyba z II WŚ wziales.

0

@gumaz 8:0

Do przerwy.

0

@malicinho Czekaj, piszesz wiecznie to samo, a wymieniłeś trzy różne postaci.

33

@Kgorecki2500 Nie bluznij ;)

1

@macio_944 Ciekawe czy cena gry przekroczy tysiaka pln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?