JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dzisiaj gospodarze to biora.
0
@Salchent I sprokurowal grozna sytuacje, ktora uratowal Dias kapitalna interwencja.
4
@joloskyy Te podania prostopadle u niego ostatnimi czasy to zdarzaly sie bardzo rzadko.
0
@hayek Moim zdaniem odejscie Alby w tym momencie byloby bledem, bo wtedy na lewej obronie zostaje nam tylko mlody Balde... Alba wciaz jeszcze moze wiele zaoferowac jako zmiennik.
0
@PatrykBarca Ale na przestrzeni wiekszosci sezonu prezentowal sie bardzo dobrze.
0
@Jonyx Ponoc juz sa dogadani, wiec uwazam ze jego przejscie jest jak najbardziej realne.
5
@barteq Nie potrzeba nam nastepcy Busquetsa tylko zawodnika o zupelnie innym profilu, ktory bedzie w stanie nadazyc za znacznie fizyczniejsza gra.
1
@Jonyx Gundogan
0
@Czajka90 Których setek?
xG City ledwie przekroczylo 0,55 i to przy 10 strzalach...
4
@MesQueUnClub_87 Niestety
1
@Rust_Cohle Proszę
https://www.pudelek.pl/artykul/121340/fan_popka_ktory_pocial_sobie_twarz_zostal_ojcem_dziecko_zdrowe_wszystko_po_dobrej_mysli/
2
@mrboom A kto byl slabszy wedlug Ciebie?
Tzn, co do Rudigera i Alaby to rzeczywiscie dziwne, ale akurat Benzema nie rozegral dobrego spotkania.
8
@bartas97 Mozna sie smiac, ale poza dwoma strzalami z niegroznych pozycji Haaland byl wczoraj poza gra.
0
@PatrykBarca Tak, ale City gralo wczoraj praktycznie w najmocniejszym skladzie, a Real gral bez swojego kluczowego w tym sezonie obroncy jakim jest Militao a i tak byli w stanie bez trudu zneutralizowac Haalanda.
3
@Comentateiro Liga Negreiry i tyle w temacie. Widocznie macki Hiszpana siegaja dalej niz moglo sie wydawac.
6
Po wczorajszym meczu City naszla mnie refleksja, ze ta obrona the Citizens wcale nie jest jakas bardzo szczelna. Przyzwyczajeni do ciaglego atakowania obroncy zwyczajnie maja problem ze skutecznym odbiorem pilki i zamiast tego przewaznie sie cofaja, co jest mocno samobojcza taktyka w przypadku tak szybkich zawodnikow jak Vinicius.
Podsumowujac, gra City nie wywarla na mnie wielkiego wrazenia i przewiduje, ze Real wyjdzie zwyciesko z tego dwumeczu.
0
@esem91 Russian style.
1
@Rust_Cohle "pustynna burza"
4
@Comfortable_ I tlen
1
@Jakchcesz NIE WIEM dla powrotu Neymara
2
@KlonaZepan Jakby mi ktos zaplacil kilkaset milionow to bym nie gral dodatkow.
6
@Klejnot_Nilu Pytanie do Klejnotu Nilu, czy Messi juz przeszedl do ligi arabskiej?
6
@Poro6niec Zenujace jest branie niesprawdzonych informacji za pewnik.
0
@KlonaZepan *NKWD, ale pewnie literowka
0
@gumaz 5,82 w skoku w dal
0
@Foton Ten milion to chyba z II WŚ wziales.
0
@gumaz 8:0
Do przerwy.
0
@malicinho Czekaj, piszesz wiecznie to samo, a wymieniłeś trzy różne postaci.
33
@Kgorecki2500 Nie bluznij ;)
1
@macio_944 Ciekawe czy cena gry przekroczy tysiaka pln.