3

@JaroCoach Na Gulera raczej nie ma szans z pazernym tatuśkiem.

0

@michal26 W tej trzeciej drodze jest holownia i kto jeszcze?

1

@don'T.R.I.P.e a 0,7 zglos sie?

0

@draxidox Dobry typ z prawej, cofnal sie po telefon, ale na lezacego kumpla mial wywalone. Znak naszych czasow.

0

@Don-Corleone Świetna robota Mistrzu!

1

@Emhyr Najbardziej kompletny napastnik moim zdaniem.

11

@DLFCB Ja wale, i tacy ludzie zasiadaja w sejmie, to jest po prostu potwarz dla wszystkich osob uprawnionych do glosowania.

0

@TheNekro94 Jego gniazdko takie nie jest.

5

@cules100pro Obiad od mojej mamy > obiad od Twojej starej

0

@GeneralXavi pizza, pudrówki, jajka z sosem tatarskim

1

@abram3k Ktory to tier?

7

@DaPidejpi Przeciez on jeszcze w siatkach pieniadze w klubu wynosil, potwierdzone info.

0

@Survier Przekonales mnie, tez zaglosuje na PSL.

1

@MesQueUnClub_87 Miałem dokładnie to samo z Konfą. Powoli skłaniałem się żeby to na nich oddać głos, ale jak widzę te fikołki Mentzena to chyba po prostu oddam pusty głos.

1

@Comentateiro ja spoza miasta, kierunek południowy wschód.

8

@Danny Gaucho To trzeba policzyć ile bramek miało bez Suareza w poprzednim sezonie.

1

@Comentateiro Pada? Bo u mnie też się zachmurzyło, ale niestety na razie sucho...

1

@GeneralXavi Do tego na bokach obrony Alonso i Dest, drzyj Europo!

3

@mekston Ale malo, widac ze Messi dal tylko 3 bramki wiecej. Co za slabeusz.

1

@mekston Barcelona po przyjsciu Lewego nie spadla wzgledem poprzedniego sezonu, ale to nie zasluga Lewego tylko obrony, czego nie rozumiesz?

9

@bartekvisca A moze po prostu jest bezrobotna? Nie znasz, nie oceniaj.

0

@AlexDark00 Czyli niepotrzebnie Lewy strzelal te gole, bo przeciez to obrona nam wygrala mistrza. Ok, dzieki za wytlumaczenie.

1

@AlexDark00 Ale Barcelona z Lewym w skladzie nie spadla na 6-7 miejsce tylko zdobyla Lige.

23

@Vampir707 Nie przelogowales, jeszcze raz.

0

@derlysy1979 Dokladnie, tez juz mam dosyc tych wszystkich staruszków w Barcelonie.

6

@derlysy1979 Cos tam gra, moze odpali.

0

@Tomo1989 Ja sobie duzo obiecuje po tych 20 brygadach, ktore czekaja jako odwód. Jestem pewien, ze Ukraincy maja dobry plan tylko czekaja na odpowiednie okolicznosci zeby go wdrozyc.

Co wazne to, ze znowu ruscy traca duzo wiecej ludzi niz Ukraincy i morale mocno spada z kazdym dniem.

0

@ShawnC Koulibaly dopiero co byl sciagany do Anglii, moim zdaniem caly czas jeszcze w wysokiej formie. Neves to samo. Co do Kante zgoda, ze juz zaliczyl spory zjazd ostatnimi czasy.

0

@ShawnC 3/4 pilkarzy ktorych wymieniles ma szczyt formy za soba.

0

@Colon Kurde, narobiłeś ochoty, ale dzisiaj już tylko odpoczywam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?