JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wasacz Ok, to troche inna sytuacja, ale i tak na trawie o poslizg latwo.
0
@wasacz Jest po deszczu wiec niedziwne ze sie poslizgnela.
1
@cchesterr43 Klasyk
2
Zaczeli grac na Wimbledonie.
7
@MesQueUnClub96 Kazdy zadaje sobie to samo pytanie czytajac Twoje wpisy.
4
@Survier Caly program wyborczy PO sprowadza sie do osmiu gwiazdek, mam nadzieje ze pomoglem.
0
@Szklaner
Nie, jesli to rzeczywiscie prowokacja to powinien wylapac bana zgodnie z regulaminem strony.
2
@fart Byleby mi róż nie połamało...
0
@Tom0VeB Potwierdzam
3
@tbas A wiec te sznurki na glowie sluza do szybkiego spacyfikowania delikwenta.
Swoja droga tak sobie wyobrazam szatana.
2
@Tomo1989 Albo powinny byc swiatla.
3
@Szklaner Co Ty w ogole porownujesz? Mnie nie dziwi wcale, ze przedstawienie wizerunku godla z orlem w teczowych kolorach moze kogos obrazac, a Ty z jakimis wlosami wyjezdzasz...
A kuzyn Twojego kolegi mogl jej odopowiedziec, ze Jezus tez nosil dlugie wlosy i by zatkalo kakao :)
1
@Striker Oj tam, pewnie tylko sprawdzala na Stravie ile kalorii spalila.
9
@Tomo1989 To super, wina kierowcy! Rowerzystka na pewno odczuwa z tego powodu satysfakcje lezac polamana w lozku.
A co do infrastruktury rowerowej to jest ona na coraz wyzszym poziomie i to nie ona jest problemem, a nieuwaga zarowno rowerzystow (ktorzy czesto jezdza jakby nie obowiazywaly ich zadne przepisy) jak i kierowcow (w mysl zasady duzy moze wiecej).
3
@Bobo25 Ale tu nikt nikogo nie chce wsadzac do paki. Niech sobie ma na awatarze teczowa flage, ale nie rozumiem po co dodawac orla (tzn rozumiem - zeby podnosic cisnienie ludziom na forum).
0
@Bobo25 Wazne zeby prowokowalo.
1
@Kapitan hawk To tylko zaburzenia dwubiegunowe, scrolluj dalej.
5
@MessiForeverTheBest Dziwnie piszesz slowo prowokowac.
0
@dv7wisnia Stones i Dias moze i tak. Co do pozostalych to na pewno nie sa lepsi od Araujo czy Christensena.
1
@MessiForeverTheBest Ale czerwiec juz sie skonczyl.
0
@Maker0 Zapominasz, ze w realu w srodku pola jest jeszcze Valverde, Camavinga i Tchouameni, wiec wcale nie bedzie mial tam latwiej o duzo minut.
1
@dv7wisnia Czy Dias, Stones, Laporte i Akanji sa lepsi? Nie jestem przekonany.
1
@MesQueUnClub_87 @mekston No i o taka prognoze mi chodzilo :)
1
Jakie prognozy dla Londynu na dzisiaj?
@mekston @Colon @adi7adi8 i inni
0
@gumaz W Polsce ludzie wyszliby na ulice, ze to zamach na wolnosc ich dzieci.
11
Czyli jednak Guler do Realu. Z jednej strony szkoda, ale z drugiej strony jak powtarzal Cruyff: jesli wahasz sie czy tu przyjsc, to lepiej zeby Cie tu nie bylo.
0
@Encore Ja sie zastanawiam nad Shawem.
1
@Encore No Rashford mega drogo, ale to przez ta dobra wiosne co mial.
0
@DonMatteo901 Rozumiem, ze to AI?
1
@Encore Mozna bylo sie tego spodziewac, ale i tak go chyba wezme tylko jeszcze musze na terminarz popatrzec.