0

@wasacz Ok, to troche inna sytuacja, ale i tak na trawie o poslizg latwo.

0

@wasacz Jest po deszczu wiec niedziwne ze sie poslizgnela.

1

@cchesterr43 Klasyk

2

Zaczeli grac na Wimbledonie.

7

@MesQueUnClub96 Kazdy zadaje sobie to samo pytanie czytajac Twoje wpisy.

4

@Survier Caly program wyborczy PO sprowadza sie do osmiu gwiazdek, mam nadzieje ze pomoglem.

0

@Szklaner

Nie, jesli to rzeczywiscie prowokacja to powinien wylapac bana zgodnie z regulaminem strony.

2

@fart Byleby mi róż nie połamało...

0

@Tom0VeB Potwierdzam

3

@tbas A wiec te sznurki na glowie sluza do szybkiego spacyfikowania delikwenta.

Swoja droga tak sobie wyobrazam szatana.

2

@Tomo1989 Albo powinny byc swiatla.

3

@Szklaner Co Ty w ogole porownujesz? Mnie nie dziwi wcale, ze przedstawienie wizerunku godla z orlem w teczowych kolorach moze kogos obrazac, a Ty z jakimis wlosami wyjezdzasz...

A kuzyn Twojego kolegi mogl jej odopowiedziec, ze Jezus tez nosil dlugie wlosy i by zatkalo kakao :)

1

@Striker Oj tam, pewnie tylko sprawdzala na Stravie ile kalorii spalila.

9

@Tomo1989 To super, wina kierowcy! Rowerzystka na pewno odczuwa z tego powodu satysfakcje lezac polamana w lozku.

A co do infrastruktury rowerowej to jest ona na coraz wyzszym poziomie i to nie ona jest problemem, a nieuwaga zarowno rowerzystow (ktorzy czesto jezdza jakby nie obowiazywaly ich zadne przepisy) jak i kierowcow (w mysl zasady duzy moze wiecej).

3

@Bobo25 Ale tu nikt nikogo nie chce wsadzac do paki. Niech sobie ma na awatarze teczowa flage, ale nie rozumiem po co dodawac orla (tzn rozumiem - zeby podnosic cisnienie ludziom na forum).

0

@Bobo25 Wazne zeby prowokowalo.

1

@Kapitan hawk To tylko zaburzenia dwubiegunowe, scrolluj dalej.

5

@MessiForeverTheBest Dziwnie piszesz slowo prowokowac.

0

@dv7wisnia Stones i Dias moze i tak. Co do pozostalych to na pewno nie sa lepsi od Araujo czy Christensena.

1

@MessiForeverTheBest Ale czerwiec juz sie skonczyl.

0

@Maker0 Zapominasz, ze w realu w srodku pola jest jeszcze Valverde, Camavinga i Tchouameni, wiec wcale nie bedzie mial tam latwiej o duzo minut.

1

@dv7wisnia Czy Dias, Stones, Laporte i Akanji sa lepsi? Nie jestem przekonany.

1

@MesQueUnClub_87 @mekston No i o taka prognoze mi chodzilo :)

1

Jakie prognozy dla Londynu na dzisiaj?

@mekston @Colon @adi7adi8 i inni

0

@gumaz W Polsce ludzie wyszliby na ulice, ze to zamach na wolnosc ich dzieci.

11

Czyli jednak Guler do Realu. Z jednej strony szkoda, ale z drugiej strony jak powtarzal Cruyff: jesli wahasz sie czy tu przyjsc, to lepiej zeby Cie tu nie bylo.

0

@Encore Ja sie zastanawiam nad Shawem.

1

@Encore No Rashford mega drogo, ale to przez ta dobra wiosne co mial.

0

@DonMatteo901 Rozumiem, ze to AI?

1

@Encore Mozna bylo sie tego spodziewac, ale i tak go chyba wezme tylko jeszcze musze na terminarz popatrzec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?