- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1614 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1614 Culés
4
Ale dobrze że ten Guler wczoraj wszystko wyjaśnił na konferencji, nie trzeba teraz dalej gdybać
51
@MessiForeverTheBest ale masz obleśny avatar
1
@Zoker, czymś się trzeba wyróżniać, nie?
1
@MessiForeverTheBest Ale czerwiec juz sie skonczyl.
1
@JimMorrisonFCB no właśnie więc tym bardziej trzeba wspierać
5
@MessiForeverTheBest Dziwnie piszesz slowo prowokowac.
1
@JimMorrisonFCB no u mnie nad "c" jest w nim taka kreseczka ale może to jakiś regionalizm czy coś
3
@MessiForeverTheBest art. 49 KW coś ci mówi? Skończ pajacować chłopczyku
Komentarz usunięty
6
@MessiForeverTheBest nie o to chodziło tylko o profanację symbolu narodowego. To nie jest żadne wyrażanie opinii :D I to "dziewczynko" haha
7
@MessiForeverTheBest dlaczego dziewczynko, może ono jest niebinarne? Strasznie jesteś nietolerancyjny!
1
@Antimadridista_WR profanacje xd samo to stwierdzenie jest opinią z twojej strony, natomiast sądowa i prokuratorska jest inna: https://www.rp.pl/dobra-osobiste/art1701521-prokuratura-transparent-z-orlem-na-teczowym-tle-nie-zniewaza https://queer.pl/news/204522/bezzasadne-zatrzymanie-za-teczowe-godlo-opic
1
@ToWinaSedziego cóż jak na zdroworozsądkową osobę jestem zawsze otwarty na zmianę postępowania w tym przypadku zaoferowanie przez postującego pożądanych przez niego zaimków, natomiast on sam zwrócił się do mnie w płciowej formie paternalizującej, więc nie znając tych preferencji odpowiedziałem inną wersją takowej
6
@MessiForeverTheBest Opinią XDD Czyli jak ci naubliżam to też będzie opinia. Wy wszędzie widzicie opinie. A za artykuł dzięki, przynajmniej widzę ile to wszystko jest warte u nas. I to na tyle ode mnie :)
0
@Antimadridista_WR oczywiście, że będzie opinią. Chcesz powiedzieć, że istnieją kryteria bycia obrażanym będące obiektywną prawdą (która sama nie istnieje, a przynajmniej nie jest dostępna)? Co np z tymi wszystkimi ludźmi mówiącymi o tym, że męska przyjaźń zakłada w sobie mówienie do siebie obraźliwych zwrotów? Co z tymi ludźmi mówiącymi, że mają kolegę, którego nazywanie "grubym" nie obraża?
1
@FCB_dimiC Jak się nie ma nic ciekawego do napisania to ustawia się takie coś na avatar bo wtedy pewne że będzie to trigerować innych. Proponuję po prostu olewać takich prowokatorów
0
@against_modern_football, a ja olewam, nawet nie próbuje wchodzić w dyskusje z tym człowiekiem. Z żadnym, który takie coś na awatar ustawia swiadomie