3

@TheNekro94 Na wszelki wypadek wrzuc jeszcze raz, bo @Benz nie widzial.

2

@Benz Masz to doslownie 2 posty nizej...

7

@tadzik447 Szkoda, ze w szkolach nie ucza juz odmian przez przypadki...

18

@FCB_dimiC To byl bylo akurat zbyt przewidywalne.

1

@Rust_Cohle Dokladnie, tez powinien pojsc w proktologię.

25

@tadzik447 To sie nie liczy, bo nie pasuje do narracji.

1

@PatrykBarca 15 i 20 goli w sezonie to nie sa tragiczne liczby.

0

@tristan87 Nie no, Griezmann praktycznie nie opuszczal meczow i robil niezle liczby.

2

@Bogan
kons
Ty
tuc
Ja

11

@BorzyKrzys Ciekawe, czy typ chodzil po plazy z ankieta kto jest beneficjentem 500+.

Dzieci dra sie nad morzem? Nieslychane!!!

1

@P33ck Ja im zycze kolejnego sezonu poza Top 6.

1

@Ojciec5tkidzieci Ach, Gyarados to jest potega w grze.

1

@DaPidejpi No to juz wiesz :)

1

@DaPidejpi Ale wiesz, ze o Niemcach tez tak nawijali? ;)

1

@Bobo25 To pewnie @kuz lata tymi smiglowcami.

3

@Bobo25 Tylko nie czerwony!

5

@gumaz Niezachowanie odpowiedniego odstepu - cyk mandaciki.

Ciekawe, czy ktos wrzuci na stop cham.

0

@tbas No ten to byl udany.

5

@Kidd Gosc z potencjalnym urazem kregoslupa a typ go za fraki zdejmuje z asfaltu, widac ze Rosja.

2

@DamianBarcaCule Czyli fakt, ze przyznal sie do stosowania dopingu nie swiadczy o tym, ze bral doping? Sprytne, moja droga Pani.

5

@Ali3231 A jak nie beda chcieli wplacic i zerwa negocjacje to co wtedy?

Ponizej ktos dobrze zauwazyl, ze Barcelona nie moze przedobrzyc, bo zostaniemy na lodzie bez pieniedzy i z obrazonym Dembele.

0

@Bogan Wiem, ale na tym etapie okienka transferowego jest mocno watpliwe, ze uda sie znalezc kogokolwiek o podobnym profilu do Dembele.

0

@prokofiew Akurat w przypadku Silvy mogloby byc inaczej bo i sam zawodnik jest chetny do zmiany otoczenia, a i City nie powinno nam robic specjalnie pod gorke.

0

@Rust_Cohle Różnie grał z tego co pamiętam. Jeszcze pomyślę, czy go zostawić.

0

@Rust_Cohle Wiem, ale odszedł Mahrez więc pewnie więcej będzie grał.

0

@Rust_Cohle No wiem, że zawsze punktował, ale mimo wszystko wysokie ceny w tym sezonie i ciężko coś sensownego skleić.

Na razie mam tak https://zapodaj.net/plik-WRfLc920Dl

Chyba jeszcze dam Darwina za Jesusa.

0

@VamosVamos Topowym wedlug kogo? Nie widzialem zeby ktokolwiek na forum wiazal z nim jakies nadzieje.

1

@DaPidejpi Ja juz Haalanda mam i zastanawiam sie czy jest sens jeszcze wciskac Salaha do tego. Pomysle jeszcze.

2

@DaPidejpi Ja sie caly czas zastanawiam, czy brac Salaha przy tych cenach.

0

@matijas jakies 8 godzin do tylu.

Edit: 7 jednak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?