JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TheNekro94 Na wszelki wypadek wrzuc jeszcze raz, bo @Benz nie widzial.
2
@Benz Masz to doslownie 2 posty nizej...
7
@tadzik447 Szkoda, ze w szkolach nie ucza juz odmian przez przypadki...
18
@FCB_dimiC To byl bylo akurat zbyt przewidywalne.
1
@Rust_Cohle Dokladnie, tez powinien pojsc w proktologię.
25
@tadzik447 To sie nie liczy, bo nie pasuje do narracji.
1
@PatrykBarca 15 i 20 goli w sezonie to nie sa tragiczne liczby.
0
@tristan87 Nie no, Griezmann praktycznie nie opuszczal meczow i robil niezle liczby.
2
@Bogan
kons
Ty
tuc
Ja
11
@BorzyKrzys Ciekawe, czy typ chodzil po plazy z ankieta kto jest beneficjentem 500+.
Dzieci dra sie nad morzem? Nieslychane!!!
1
@P33ck Ja im zycze kolejnego sezonu poza Top 6.
1
@Ojciec5tkidzieci Ach, Gyarados to jest potega w grze.
1
@DaPidejpi No to juz wiesz :)
1
@DaPidejpi Ale wiesz, ze o Niemcach tez tak nawijali? ;)
1
@Bobo25 To pewnie @kuz lata tymi smiglowcami.
3
@Bobo25 Tylko nie czerwony!
5
@gumaz Niezachowanie odpowiedniego odstepu - cyk mandaciki.
Ciekawe, czy ktos wrzuci na stop cham.
0
@tbas No ten to byl udany.
5
@Kidd Gosc z potencjalnym urazem kregoslupa a typ go za fraki zdejmuje z asfaltu, widac ze Rosja.
2
@DamianBarcaCule Czyli fakt, ze przyznal sie do stosowania dopingu nie swiadczy o tym, ze bral doping? Sprytne, moja droga Pani.
5
@Ali3231 A jak nie beda chcieli wplacic i zerwa negocjacje to co wtedy?
Ponizej ktos dobrze zauwazyl, ze Barcelona nie moze przedobrzyc, bo zostaniemy na lodzie bez pieniedzy i z obrazonym Dembele.
0
@Bogan Wiem, ale na tym etapie okienka transferowego jest mocno watpliwe, ze uda sie znalezc kogokolwiek o podobnym profilu do Dembele.
0
@prokofiew Akurat w przypadku Silvy mogloby byc inaczej bo i sam zawodnik jest chetny do zmiany otoczenia, a i City nie powinno nam robic specjalnie pod gorke.
0
@Rust_Cohle Różnie grał z tego co pamiętam. Jeszcze pomyślę, czy go zostawić.
0
@Rust_Cohle Wiem, ale odszedł Mahrez więc pewnie więcej będzie grał.
0
@Rust_Cohle No wiem, że zawsze punktował, ale mimo wszystko wysokie ceny w tym sezonie i ciężko coś sensownego skleić.
Na razie mam tak https://zapodaj.net/plik-WRfLc920Dl
Chyba jeszcze dam Darwina za Jesusa.
0
@VamosVamos Topowym wedlug kogo? Nie widzialem zeby ktokolwiek na forum wiazal z nim jakies nadzieje.
1
@DaPidejpi Ja juz Haalanda mam i zastanawiam sie czy jest sens jeszcze wciskac Salaha do tego. Pomysle jeszcze.
2
@DaPidejpi Ja sie caly czas zastanawiam, czy brac Salaha przy tych cenach.
0
@matijas jakies 8 godzin do tylu.
Edit: 7 jednak.