1

@webber Powodzenia, trzymam kciuki za wyjscie z tego bagna.

0

@FutbolFan Ale co ma potencjal militarny do wystepowania UFO?

1

@FutbolFan Mnie ciekawi, dlaczego to znaczna wiekszosc spraw powiazanych z UFO odbywa sie w USA.

0

@Kidd Czyli WHU spadek w tym sezonie, szkoda. Jeszcze ponoc Paqueta do City ma isc.

0

@escarabajo Maguire w WH?

0

@Yoshi94 Ten milion to piecsetkami z bankomatu?

0

@Kengo Przez chwile o tym myslalem, ale jednak doszedlem do wniosku, ze za duze ryzyko :) A sklad chyba z 5 razy zmienialem :) bardzo wysokie ceny w tym sezonie wzgledem poprzednich.

56

@P33ck Ona taka nie jest.

0

@arsenallondyn0 Oczy rozstawione jak u owczarków collie.

1

Mimo wszystko mam nadzieje, ze Yamal nie wejdzie z Getafe, bo ci rzeznicy go polamia.

1

@barcanawieki 1 asysta i dwie asysty drugiego stopnia.

0

Takiego zamykania ust czesciej poprosze!

1

@talizmo No prawy obronca potrzebny na gwalt.

0

Co szczegolnie martwi to fatalna postawa Gaviego i Pedriego. Nie wiem, na ile w pelni sil jest Gundogan, ale chetnie zobaczylbym go w drugiej polowie kosztem Pedriego i przydalby sie skrzydlowy za Gaviego.

5

Fajny srodek pola, powinno sie udac zdominowac ten sektor boiska. Gorzej to wyglada z przodu, ale trzeba byc dobrej mysli.

0

@kiper09 zrodlo "doszly mnie sluchy"

Ktory to tier?

1

@Emhyr Piekne podsumowanie jego "kariery" na Wyspach.

0

@Criss18Barca To ciekawe co teraz zrobi Bayern, bo sprzedali Sommera, w dodatku w dalszym ciagu sa bez 9.

2

@escarabajo Dzieki! :)

0

Podzieliby sie ktos skrotem meczu Miami? :)

0

@Cotutajsiedzieje Puyol mial 178

3

@takisobiektos Dobry gosc :)

1

@GeneralXavi Widzialem go wystarczajaco duzo razy w akcji zeby moc stwierdzic, ze szybkosc nie jest jego najwiekszym atutem, a tego wlasnie najbardziej brakuje naszym skrzydlowym.

2

@Medium To sa jakies popierdółki a nie policjanci.

6

@GeneralXavi Nie ma szybkosci, a to powinno byc kluczowe na skrzydle.

No chyba, ze przechodzimy na 4-4-2.

0

@DaPidejpi Zadnego Semedo niech mu nie zaklada.

2

@bartas97 Ciekawe, czy robia tez w stylu Oppenheimera.

1

@Deviler Czyli to bardziej zrecznosciowka? jednak preferuje Assetto.

2

@mekston Dobra, skoro juz trolle polecialy to mozna podyskutowac normalnie.

Ja nie wiem jak mozna probowac racjonalnie tlumaczyc, ze CR jest lepszy od Messiego przy kolosalnej roznicy asyst na korzysc Messiego i wyraznie lepszym stosunku gole/wystepy...

0

@pt9 No to juz troche jednak starawy, mimo ze ja i tak zawsze gustuje w starszych modelach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?