0

@bartoszplucinski Nico i Walkera, w koncu prawa strona by chodzila.

1

@Encore Po kontuzji ani sladu, nie przepadam za nim, ale swietnie ze wrocil do dobrej formy.

1

@mekston Nie kracz, bo wykraczesz.

1

@hayek U mnie podobnie, na drugim miejscu Konfa a na trzecim PSL, az strach isc glosowac...

1

@bartas97 Nie wiem, choc sie domyslam.

0

@Barcasub Dzieki.

0

@Barcasub Pierwsze slysze.

2

@michal26 To kiedy PO będzie miało te mityczne 40% jak obwieszczał Lis?

1

@fart Też uważam, że Osasunę stać było na więcej.

5

Ale trzeba przyznać, że dużymi fragmentami meczu graliśmy z Osasuną jak równy z równym.

1

@Kidd Dzięki, dodane do listy :)

0

@P33ck Może zapracuje na powołanie.

0

@PatrykBarca Mają, mają :) Sam korzystałem w wietrzny dzień.

3

@Jarek92Barca Nie było.

@MesQueUnClub_87

Dlatego dziwią mnie ludzie, którzy jeżdżą do największych kurortów i są zaskoczeni, że tłoczno i drogo.

14

Wróciłem sobie z tygodniowego wypadu nad morze i wbrew stereotypom:
- nie było tłumów,
- nie było przesadnie drogo (41 złotych za rybkę + frytki + zestaw surówek)
- idealna pogoda (przez cały pobyt 23-24 stopnie i słońce, do tego dość ciepła i bardzo czysta woda.

Podsumowując, mimo że wielkim fanem Bałtyku nie jestem to miło spędziłem czas i wystarczy dobrze poszukać żeby znaleźć dobrą miejscówkę (w moim przypadku były to Gąski).

1

@Danny Gaucho Myślałem, że Morientes będzie w czołówce, a tu niespodzianka.

0

@Herato Chichario ma najwiecej bramek dla Meksyku? Myslalem, ze Blanco.

7

Marzy mi sie jakis charyzmatyczny prezes La Ligi, ktory uzdrowilby te rozgrywki i wyciagnal je z gowna w jakie wpakowal je tebas.

3

@tbas I to taki z lokcia nawet.

2

@clyde Moze jakies orzechy? Kaloryczne, lekkie i zajmuja malo miejsca.

5

@MichuZ44 Ja czekam az dodadza spadajace bronie i bomby, ktorymi mozesz unieszkodliwic przeciwnika, to bedzie dopiero nowosc.

1

@Encore A Olise jednak nie zostaje w Crystal?

3

@PatrychoO Otoz to.

A co do Felixa, nie chce kolejnego gracza z problemami z glowa. Dopiero co jednego wypchnelismy.

14

@PatrychoO Nie dla wszystkich trzech.

0

@BorzyKrzys Nie bede mial mozliwosci ogladania bo bede urlopowal.

A propos, gdzie ogladasz te wszystkie stare filmy?

0

@mekston Popyrin-Purcell.

0

@[Oli] Z tego co slyszalem to fejk.

0

Szkoda, ze Monfils z Djokoviciem tak pozno...

6

@kubix05 Udanego wypoczynku i do uslyszenia! :)

4

@DonMatteo901 Pieknie zaorane z tym Czarzastym na koniec :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?