JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartoszplucinski Nico i Walkera, w koncu prawa strona by chodzila.
1
@Encore Po kontuzji ani sladu, nie przepadam za nim, ale swietnie ze wrocil do dobrej formy.
1
@mekston Nie kracz, bo wykraczesz.
1
@hayek U mnie podobnie, na drugim miejscu Konfa a na trzecim PSL, az strach isc glosowac...
1
@bartas97 Nie wiem, choc sie domyslam.
0
@Barcasub Dzieki.
0
@Barcasub Pierwsze slysze.
2
@michal26 To kiedy PO będzie miało te mityczne 40% jak obwieszczał Lis?
1
@fart Też uważam, że Osasunę stać było na więcej.
5
Ale trzeba przyznać, że dużymi fragmentami meczu graliśmy z Osasuną jak równy z równym.
1
@Kidd Dzięki, dodane do listy :)
0
@P33ck Może zapracuje na powołanie.
0
@PatrykBarca Mają, mają :) Sam korzystałem w wietrzny dzień.
3
@Jarek92Barca Nie było.
@MesQueUnClub_87
Dlatego dziwią mnie ludzie, którzy jeżdżą do największych kurortów i są zaskoczeni, że tłoczno i drogo.
14
Wróciłem sobie z tygodniowego wypadu nad morze i wbrew stereotypom:
- nie było tłumów,
- nie było przesadnie drogo (41 złotych za rybkę + frytki + zestaw surówek)
- idealna pogoda (przez cały pobyt 23-24 stopnie i słońce, do tego dość ciepła i bardzo czysta woda.
Podsumowując, mimo że wielkim fanem Bałtyku nie jestem to miło spędziłem czas i wystarczy dobrze poszukać żeby znaleźć dobrą miejscówkę (w moim przypadku były to Gąski).
1
@Danny Gaucho Myślałem, że Morientes będzie w czołówce, a tu niespodzianka.
0
@Herato Chichario ma najwiecej bramek dla Meksyku? Myslalem, ze Blanco.
7
Marzy mi sie jakis charyzmatyczny prezes La Ligi, ktory uzdrowilby te rozgrywki i wyciagnal je z gowna w jakie wpakowal je tebas.
3
@tbas I to taki z lokcia nawet.
2
@clyde Moze jakies orzechy? Kaloryczne, lekkie i zajmuja malo miejsca.
5
@MichuZ44 Ja czekam az dodadza spadajace bronie i bomby, ktorymi mozesz unieszkodliwic przeciwnika, to bedzie dopiero nowosc.
1
@Encore A Olise jednak nie zostaje w Crystal?
3
@PatrychoO Otoz to.
A co do Felixa, nie chce kolejnego gracza z problemami z glowa. Dopiero co jednego wypchnelismy.
14
@PatrychoO Nie dla wszystkich trzech.
0
@BorzyKrzys Nie bede mial mozliwosci ogladania bo bede urlopowal.
A propos, gdzie ogladasz te wszystkie stare filmy?
0
@mekston Popyrin-Purcell.
0
@[Oli] Z tego co slyszalem to fejk.
0
Szkoda, ze Monfils z Djokoviciem tak pozno...
6
@kubix05 Udanego wypoczynku i do uslyszenia! :)
4
@DonMatteo901 Pieknie zaorane z tym Czarzastym na koniec :)