JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale wymiana! Piękny mecz się zapowiada.
0
Vamos Danil!
0
@KacperVEB Ja bym gral Medvedeva.
3
@esem91 Piekny gol, rzadko sie takie teraz oglada.
0
@betonito Mam nadzieje, ze nie. Jesli Medvedev zagra tak jak z Alcarazem to ma duze szanse na zwyciestwo.
0
@Borneo Mowa jest o przyszlosci Barcelony.
3
@cris27 "ale on to robi dla beki"
9
@TR3YWAY Jak na razie Pedri i Araujo to wiecej pauzuja niz graja, a Fermin tak naprawde jeszcze nie zaistnial w powaznej pilce.
1
@qbuteq Maczete, wode i lubrykant.
7
@Peciak Popraw to "tępo" bo oczy bola ;)
21
@cris27 Problem polega na tym, ze wzrost cen jest silniejszy niz wzrost wynagrodzenia.
1
@Rust_Cohle Ta w czarnym tez pomocna.
0
@AduŚ07 Za to po pracy jeziorko albo pilka wiec perspektywy sa przyjemne :)
1
@AduŚ07 Udanego wypoczynku!
2
@PatrykBarcelona Carbon.
8
@szkutnik91 Pierwszy mecz w tym sezonie, ktory mu nie wyszedl. Chcialbym zeby nasi mieli taka dyspozycje jak on w lidze.
2
Ostatni cieply weekend w tym roku i niestety wypadla praca...
3
@Adran360 Jeśli chodzi o Kansas to tylko Dust In The Wind.
2
@kryhaa A to dopiero początek Twoich zalet.
9
Cytując klasyka @Danny Gaucho - napijmy się.
0
@Colon Myslalem, bo zawsze jakis taki amerykanski byles.
0
@Colon Ty w Stanach siedzisz cały czas?
0
No i proszę, ciekawe jak zareaguje Hiszpan.
1
No to mamy małą niespodziankę, będzie ciekawie przynajmniej.
0
Medvede wszedł na swój optymalny poziom serwowania.
1
autową piłkę brał
5
Ależ wymiana teraz
1
Dobry gem Meda, wyczuwam tiebreak.
1
@escarabajo Dzięki :)
0
Dobra akcja wolejowa Dimitrija.