0

Ale wymiana! Piękny mecz się zapowiada.

0

Vamos Danil!


0

@KacperVEB Ja bym gral Medvedeva.

3

@esem91 Piekny gol, rzadko sie takie teraz oglada.

0

@betonito Mam nadzieje, ze nie. Jesli Medvedev zagra tak jak z Alcarazem to ma duze szanse na zwyciestwo.

0

@Borneo Mowa jest o przyszlosci Barcelony.

3

@cris27 "ale on to robi dla beki"

9

@TR3YWAY Jak na razie Pedri i Araujo to wiecej pauzuja niz graja, a Fermin tak naprawde jeszcze nie zaistnial w powaznej pilce.

1

@qbuteq Maczete, wode i lubrykant.

7

@Peciak Popraw to "tępo" bo oczy bola ;)

21

@cris27 Problem polega na tym, ze wzrost cen jest silniejszy niz wzrost wynagrodzenia.

1

@Rust_Cohle Ta w czarnym tez pomocna.

0

@AduŚ07 Za to po pracy jeziorko albo pilka wiec perspektywy sa przyjemne :)

1

@AduŚ07 Udanego wypoczynku!

2

8

@szkutnik91 Pierwszy mecz w tym sezonie, ktory mu nie wyszedl. Chcialbym zeby nasi mieli taka dyspozycje jak on w lidze.

2

Ostatni cieply weekend w tym roku i niestety wypadla praca...

3

@Adran360 Jeśli chodzi o Kansas to tylko Dust In The Wind.

2

@kryhaa A to dopiero początek Twoich zalet.

9

Cytując klasyka @Danny Gaucho - napijmy się.

0

@Colon Myslalem, bo zawsze jakis taki amerykanski byles.

0

@Colon Ty w Stanach siedzisz cały czas?

0

No i proszę, ciekawe jak zareaguje Hiszpan.

1

No to mamy małą niespodziankę, będzie ciekawie przynajmniej.

0

Medvede wszedł na swój optymalny poziom serwowania.

1

autową piłkę brał

5

Ależ wymiana teraz

1

Dobry gem Meda, wyczuwam tiebreak.

1

@escarabajo Dzięki :)

0

Dobra akcja wolejowa Dimitrija.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?